پرش به

تصویر

سوال در مورد پیونهای یکتا و امنیت

سئوی دیتالایف ، امنیت دیتالا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 iabedan

iabedan

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1395/04/05 ساعت 17:21

سلام دوستان من به تازگی وارد دنیا دیتالایف شدم و همین امروز اولین سایتم رو راه اندازی کردم.چندتا سوال دارم پیوند یکتا رو کدوم مورد بزارم به نظرم تاریخ و عنوان مطلب به دوتای دیگه بهتر باشه؟

در مورد امنیت دیتالایف هم مثلا توی وردپرس باید یکسری دسترسی ها رو محدود میکردیم و چندتا فایل رو حذف و اضافه میکردیم توی دیتالایف چطوریه؟؟

• 0

#2 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1395/04/06 ساعت 00:27

سلام. به جامعه دیتالایفی ها خوش آمدید!

در خصوص مسئله امنیت شما تنها کافی هست فایل install.php را پس از نصب از شاخه اصلی خود حذف کنید. سایر فایل ها نیازی به تغییر ندارند.

برای آدرس پست ها هم اگر منظورتون هست (دقیق متوجه آدرس یکتا نشدم!) بهترین حالت موضوعات/شناسه پست-عنوان پست.html هست...

• 1

#3 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/04/06 ساعت 12:45

سلام دوستان من به تازگی وارد دنیا دیتالایف شدم و همین امروز اولین سایتم رو راه اندازی کردم.چندتا سوال دارم پیوند یکتا رو کدوم مورد بزارم به نظرم تاریخ و عنوان مطلب به دوتای دیگه بهتر باشه؟

در مورد امنیت دیتالایف هم مثلا توی وردپرس باید یکسری دسترسی ها رو محدود میکردیم و چندتا فایل رو حذف و اضافه میکردیم توی دیتالایف چطوریه؟؟

سلام

خوش آمدید

در تنظیمات سیستم --> فعال بودن سئوی آدرس ها ، نوع سئوی لینك ها برای ادامه مطلب ( ترجیحا نوع دوم ) و تصحیح اتوماتیک آدرس سئو رو فعال کنید.

موفق باشید

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی