پرش به

تصویر

مقایسه دیتالایف با دروپال

دیتالایفدروپال

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

#1 karim-kmz

karim-kmz

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1395/04/23 ساعت 09:07

با سلام خدمت دوستان گرامی

دوستان من یه مدتی هست که تصمیم گرفتم یه سایت فروشگاهی درست کنم ولی نمیدونم از کدوم cms استفاده کنم و کدام یک امنیت بیشتری دارند

چند روزی هست که با دروپال کار میکنم ولی وقتی دیتا لایف رو دیدم یه کم مردد شدم

دوستان من هرچقدر تو نت گشتم مقایسه ای بین این دو پیدا نکردم

خواستم یه خواهشی بکنم اگر امکانش هست دوستان بدون تعصب یک مختصر مقایسه ای بین این دو انجام بدن و نظر خودشون رو بیان کنن

با تشکر فراوان

• 0

#2 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/04/23 ساعت 23:26

سلام 

دروپال یکی از سیستم های اپن سورس و قدرتمند هستش ، به شخصه تجربه ی استفاده زیادی نداشتم ولی 8 سال میشه با دیتالایف زندگی کردم به نظرم انعطافی که سیستم دیتالایف داره رو هیچ سیستمی نداره و از نظر امنیت هم میتونم بگم جزو فوق العاده هاست

• 0

#3 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/04/24 ساعت 01:39

سایت فروشگاهی درست کنم ولی نمیدونم از کدوم cms استفاده کنم

سلام

بدون تعصب ، از هیچکدوم

سایت فروشگاهی رو با سیستمهای فروشگاهی ایجاد کنید

مثل پرستاشاپ ، اوپن کارت و ...

ولی اگر بخواین بین دروپال و دیتالایف انتخابی داشته باشید بهیچ وجه دروپال رو برای کاربرانی که دانش فنی کم یا متوسط دارند توصیه نمی کنم ، نه بخاطر اینکه دروپال قدرتمندتر یا کاملتره ، بلکه برای دشواری یادگیری و کار با دروپال ، در واقع شاید بتونم به جرئت بگم در میان cms های موجود در دنیا دیتالایف در کنار امنیت و قدرت کافی ، مفهوم ترین و روان ترین و منعطف ترین گزینه موجود هست.

فقط و فقط هم دلیل رشد کندترش نسبت به موارد دیگه مثل وردپرس اینه که ذاتا" یک cms رایگان نیست.

موفق باشید

• 1
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#4 karim-kmz

karim-kmz

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 4 ارسال

ارسالی 1395/04/24 ساعت 03:45

سلام

بدون تعصب ، از هیچکدوم

سایت فروشگاهی رو با سیستمهای فروشگاهی ایجاد کنید

مثل پرستاشاپ ، اوپن کارت و ...

ولی اگر بخواین بین دروپال و دیتالایف انتخابی داشته باشید بهیچ وجه دروپال رو برای کاربرانی که دانش فنی کم یا متوسط دارند توصیه نمی کنم ، نه بخاطر اینکه دروپال قدرتمندتر یا کاملتره ، بلکه برای دشواری یادگیری و کار با دروپال ، در واقع شاید بتونم به جرئت بگم در میان cms های موجود در دنیا دیتالایف در کنار امنیت و قدرت کافی ، مفهوم ترین و روان ترین و منعطف ترین گزینه موجود هست.

فقط و فقط هم دلیل رشد کندترش نسبت به موارد دیگه مثل وردپرس اینه که ذاتا" یک cms رایگان نیست.

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسخ هاتون

این پرستاشاپ و اوپن کارت هم cms هستن؟ امنیتشون چجوریه ؟ در حد دروپال یا دیتالایف هستند آیا؟

• 0

#5 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/04/24 ساعت 05:04

"فروشگاه ساز" های نام برده شده از مواردی هستند که در ایران جا افتاده تر و معروف تر هستند و البته رایگان

در حد دیتالایف و ... هم اصولا نمیشه دو سیستم با کاربرد متفاوت رو با هم مقایسه کرد

از این بیشتر هم در انجمن پشتیبان دیتالایف جاش نیست

در گوگل پرستا شاپ ، اپن کارت و فروشگاه ساز رو جستجو و مطالعه کنید

موفق باشید

• 1
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#6 saeedmax

saeedmax

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 148 ارسال

ارسالی 1395/04/26 ساعت 10:11

به نظر من از پرستا شاپ استفاده کنی خیلی بهتر از اپن کارت هست

چون من هردو فروشگاه رو کار کردم . و اوپن کارت قالب های خوبی نداره و پشتیبانی درست حسابی نداره . یه پشتیبان داره که هرچی ازشون بخوای میگن الان وقتمون پر هست نمیتونیم انجام بدیم . در اصل نمیتونن انجام بدن .

پرستا شاپ هم قالب های رسپانسیو خوبی داره و گرافیک خوبی هم داره . و پنل مدیریتش خیلی استاندارد تر از اوپن کارت نوشته شده . و منوهاش قاطی پاتی نیست

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی