پرش به

تصویر

تایید مطالب کاربران

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 elenor24

elenor24

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1395/05/30 ساعت 19:02

سلام خسته نباشید.

ببخشید من میخوام وقتی کاربران مطلبی ارسال میکنن نیاز به تایید مدیر نباشه. به صورت خودکار بعد از انتشار تایید بشه.

داخل قسمت مدیریت گروه های کاربری ، گروه کاربری عضو سایت گذینه ارسال مطلب بدون تایید مدیر سایت رو هم فعال کردم ولی جواب نمیده بازم وقتی کاربری مطلب ارسال میکنه باید تایید بشه.

نسخه دیتالایف : 11

• 0

#2 elenor24

elenor24

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1395/06/01 ساعت 08:26

ببخشید دوستان کسی نیست پاسخ بده ؟

• 0

#3 jamaldanlod

jamaldanlod

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 161 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL

ارسالی 1395/06/01 ساعت 08:54

سلام خسته نباشید.

ببخشید من میخوام وقتی کاربران مطلبی ارسال میکنن نیاز به تایید مدیر نباشه. به صورت خودکار بعد از انتشار تایید بشه.

داخل قسمت مدیریت گروه های کاربری ، گروه کاربری عضو سایت گذینه ارسال مطلب بدون تایید مدیر سایت رو هم فعال کردم ولی جواب نمیده بازم وقتی کاربری مطلب ارسال میکنه باید تایید بشه.

نسخه دیتالایف : 11

بنده روی لوکال تست کردم و دقیقا مثل شما در گروه کاربری عضو سایت،گزینه ارسال مطلب بدون تایید مدیر سایت رو فعال کردم و مطلب بدون تایید مدیر نمایش داده شد و مشکلی هم نبود. راهش همینه که خودتون گفتید.

• 0

#4 elenor24

elenor24

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1395/06/01 ساعت 10:36

نمیدونم نسخه چند امتحان کردید؟

من الان روی لوکال هم امتحان کردم نشد

میخواید دسترسی بدم خودتون یه نگاهی بندازید ؟

بنده روی لوکال تست کردم و دقیقا مثل شما در گروه کاربری عضو سایت،گزینه ارسال مطلب بدون تایید مدیر سایت رو فعال کردم و مطلب بدون تایید مدیر نمایش داده شد و مشکلی هم نبود. راهش همینه که خودتون گفتید.

• 0

#5 elenor24

elenor24

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1395/06/01 ساعت 15:34

باتشکر از @jamaldanlod عزیز. حل شد. مشکل از addnews.tpl بود که باید تیک انتشار مطلب در سایت قرار میگیرفت.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی