پرش به

تصویر
- - - - -

ديتالايف انجين 11.2 منتشر شد

DataLife Engine v.11.2 Final

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 wikidrama

wikidrama

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

ارسالی 1395/09/16 ساعت 17:54

-----

با توجه به زياد بودن مطلب لينك سايت مرجع را قرار ميدم

http://dle-news.com/release/17-datalife-engine-v112-final-release.html

ویرایش شده توسط hamid7107 1395/09/18 ساعت 19:49.
درج لينك منبع

• 0

#2 wikidrama

wikidrama

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

ارسالی 1395/09/16 ساعت 18:10

يکی زجمت ترجمه فارسی رو بکشه   :D  :D  :D

اینجور فهمیدم بیشتر رو نمایش مضوعات کار شده ُ ولی یه امکان خیا ساده و کرا آماده رو اضافه نکرده اینه [xfgiven_X=XXX][xfvalue_X][/xfgiven_X] یعنی بگرده بین اگه تگ بت همیچن متنی پر شده فیلد اضافه رو نشون بده

اصلا وضیعه هی میگم دیگه اپدیت نکنم زحمت ویرایش رو نیوفته گردنم ولی هر باز یه قابلیت جدید و.................  :P  :P  :P ،داره کاری میکنه بدون یه خط PHP بشه دیتالایف رو به هر سیستمی تغییر داد  B)  B)  B)  

بهترین گزینه امکان چینش مطالب با اخرین ویرایش که قبلا باید تاریخ مطالب رو وبرایش میکردی که پستت بیاد بالا اینجوری واسه مطالب قدیمی خیلی بد میشد چون تاریخش بروزش میشد

• 0

#3 seomaster

seomaster

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 11 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/09/17 ساعت 14:10

تشکر از شما

تغییرات خوبی داده شده .

امیدوارم زودتر منتشر و دوستان زحمت ترجمه رو بکشن

• 0

سفر سلامت سبک زندگی

#4 Saher

Saher

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 40 ارسال

ارسالی 1395/09/17 ساعت 17:06

دوست عزیز به جای مطلب به این بلندی لینک مطلب انگلیسی در وب‌سایت روسی گذاشته می‌شد کفایت می‌کرد متأسفانه اینجا تگ spoiler وجود نداره تا بخشی از مطلب شما کوتاه بشه ! ... بنده در حال ترجمه هستم. نسخه pure و اصلی دیتالایف که در سایت روسی گذاشته شده به صورت trial توسط من رفع محدودیت شده و تقریباً تا ۴۰ درصد ترجمه شده ! البته یک سری مشکلات کوچیک پیش پا هست که توضیح خواهم داد. این مورد را گفتم که دوباره کاری صورت نگیره و از آنجایی که می‌دانم محمدیکتا درگیر کار هست و گاهاً دیر به دیر سر به اینجا می‌زنه من خودم اقدام کردم! نسخه پیش روی هیچ گونه تغییر و modification توسط من صورت نخواهد گرفت و دیتالایف به صورت خام (همان چه که هست) ارائه می‌شه.

متأسفانه کتابخانه شمسی من که بهینه شده در این نسخه حضور نخواهد داشت (به دلیل نیاز به تست‌های مکرر توسط خود بنده) و یا بعداً اضافه خواهد شد و فعلاً از همان کتابخانه شمسی معروف (!) استفاده خواهم کرد.

• 3

Saher - ادمین سابق دیتالایف ... کمی از مشغله فارق شدم، به زودی شاهد فعالیت‌های من باشید (تعداد زیادی کتابخانه، ماژول - مد و ویرایش‌های ضروری منتشر نکرده دارم که در حال گسترش آن‌ها هستم).

I was here since dle 8.2 ... http://www.datalifeengine.ir/blog/versions/942-datalife-engine-v8.2.html

#5 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1395/09/18 ساعت 20:02

يکی زجمت ترجمه فارسی رو بکشه   :D  :D  :D

اینجور فهمیدم بیشتر رو نمایش مضوعات کار شده ُ ولی یه امکان خیا ساده و کرا آماده رو اضافه نکرده اینه [xfgiven_X=XXX][xfvalue_X][/xfgiven_X] یعنی بگرده بین اگه تگ بت همیچن متنی پر شده فیلد اضافه رو نشون بده

اصلا وضیعه هی میگم دیگه اپدیت نکنم زحمت ویرایش رو نیوفته گردنم ولی هر باز یه قابلیت جدید و.................  :P  :P  :P ،داره کاری میکنه بدون یه خط PHP بشه دیتالایف رو به هر سیستمی تغییر داد  B)  B)  B)  

بهترین گزینه امکان چینش مطالب با اخرین ویرایش که قبلا باید تاریخ مطالب رو وبرایش میکردی که پستت بیاد بالا اینجوری واسه مطالب قدیمی خیلی بد میشد چون تاریخش بروزش میشد

با تشكر از شما بابت اطلاع رساني اين مورد

لطفا در هنگام درج اين موارد توجه نماييد كه درج لينك منبع كافيه و نيازي به متن كامل نيست

دوست عزیز به جای مطلب به این بلندی لینک مطلب انگلیسی در وب‌سایت روسی گذاشته می‌شد کفایت می‌کرد متأسفانه اینجا تگ spoiler وجود نداره تا بخشی از مطلب شما کوتاه بشه ! ... بنده در حال ترجمه هستم. نسخه pure و اصلی دیتالایف که در سایت روسی گذاشته شده به صورت trial توسط من رفع محدودیت شده و تقریباً تا ۴۰ درصد ترجمه شده ! البته یک سری مشکلات کوچیک پیش پا هست که توضیح خواهم داد. این مورد را گفتم که دوباره کاری صورت نگیره و از آنجایی که می‌دانم محمدیکتا درگیر کار هست و گاهاً دیر به دیر سر به اینجا می‌زنه من خودم اقدام کردم! نسخه پیش روی هیچ گونه تغییر و modification توسط من صورت نخواهد گرفت و دیتالایف به صورت خام (همان چه که هست) ارائه می‌شه.

متأسفانه کتابخانه شمسی من که بهینه شده در این نسخه حضور نخواهد داشت (به دلیل نیاز به تست‌های مکرر توسط خود بنده) و یا بعداً اضافه خواهد شد و فعلاً از همان کتابخانه شمسی معروف (!) استفاده خواهم کرد.

محمدرضا جان خدا قوت

درود

آقا كمكي هست بگو در خدمتيم

البته شما ماشاالله خودت يه تيمي :wub:

يا حق

• 1

****از وبسایت های من دیدن فرمایید****

دانلود انیمیشن 2018

فروشگاه قالب

کوتاه کننده لینک حرفه ای

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی