پرش به

تصویر

مشکل در منوی کشویی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 Behdadsoft

Behdadsoft

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 18 ارسال

ارسالی 1396/02/01 ساعت 18:49

سلام

من یک کد برای ایجاد منوی کشویی از همین سایت دانلود کردم و اون رو به قالب سایت خودم اضافه کردم ولی به نظر میرسه z-index این منوی پایینه و نمیتونم پیداش کنم.

این کد رو از لینک زیر دانلود کردم.

http://www.datalifeengine.ir/670-dropdown-menu.html

سایت من http://mahshar.org هست. وقتی که موس رو روی محصولات می بریم، منو باز میشه ولی نصفش پشت قالب میمونه. من میخوام کاملاً نمایش داده بشه. کسی میتونه کمک کنه؟ 

ممنون.

• 0

#2 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1396/02/01 ساعت 19:54

سلام

این مورد با تنظیم z-index حل نمیشه و منو به هماهنگ سازی بیشتری با قالب نیاز داره که می‌بایست اطلاعات فنی بالاتری داشته باشید

ضمنا نمیدونم متعلق به خود شماست یا در حال طراحی سایت! برای شخص دیگری هستید ولی توصیه اینکه زیبنده یک "شرکت تولیدی مواد غذایی" ( اگر درست متوجه شده باشم )  نیست که از یک قالب قدیمی دیفالت سیستم استفاده بشه و اعتبار و شخصیت اون شرکت رو میاره پایین ؛ پس بهتره مقداری هزینه و یک قالب شرکتی مناسب و به روزتر براش تهیه کنید ( ضمنا در مورد دامین هم توصیه میکنم یک دامین ir با ترکیبی از نام mahshar تهیه کنید چون پسوند org برای سایت شرکتی کمی نامانوس است )

موفق باشید

• 2

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

#3 Behdadsoft

Behdadsoft

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 18 ارسال

ارسالی 1396/02/02 ساعت 08:07

سلام

شما چه قالبی پیشنهاد می کنید؟

سایت ParsDle.IR متعلق به شماست؟

• 1

#4 sourena

sourena

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 30 ارسال

ارسالی 1396/02/02 ساعت 08:28

سلام

شما چه قالبی پیشنهاد می کنید؟

سایت ParsDle.IR متعلق به شماست؟

آقا شهاب کارش درسته. ما که از مشورت با ایشون ضرر نکردیم. فرمایشاتشون هم دقیق بود در مورد سایت شما

• 2

#5 Behdadsoft

Behdadsoft

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 18 ارسال

ارسالی 1396/02/02 ساعت 09:34

آقا شهاب کارش درسته. ما که از مشورت با ایشون ضرر نکردیم. فرمایشاتشون هم دقیق بود در مورد سایت شما

بله. من توی سایتشون چندتا سوال در مورد یکی از قالب ها پرسیدم و منتظر جواب ایشون هستم.

• 1

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی