پرش به

تصویر

ارسال اسپم از طرف سایت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 mela1

mela1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1396/03/21 ساعت 15:13

سلام. امروز هاستم مسدود شد و این پیام رو واسم فرستادن. والا هرچی فکر کردم نفهمیدم منظورشون چیه!!! من حتی خبرنامه و ایمیل و ... هم نفرستادم.

شما از آدرس زیر اقدام به ارسال اسپم کرده اید
SPAMMER! PATH:/home/alldrive/public_html/engine/ajax

دسترسی به سرویستان مسدود گردیده این امر در توافق نامه هاست ایران به آدرس زیر نیز موجود است. ‫hostiran.net/agreement. ‫
این مورد به خاطر ارسال اسپم از طرف این فولدر رخ داده و توسط سرور تشخیص داده شده است .
اين اسپم ميتواند آگاهانه از سمت شما و يا نا آگاهانه از طريق هک شدن سايت شما صورت گرفته باشد
از دلایلی که میتواند باعث ارسال اسپم شود میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
- آپدیت نبودن سیستم مدیریت محتوای شما و یا افزونه های آن که اکثر مواقع با آپدیت کردن آنها این مورد حل میشود
- ضعیف بودن پسوردهای قسمت های مختلف هاست مانند ایمیل یا مدیریت محتوا
- بارگذاری شدن یک فایل مخرب در هاست شما که باعث ارسال اسپم میشود که با اسکن کردن فایلهای هاست ممکن است این فایل شناسایی شود
- وجود یک فرم در هاست شما که اگر این فرم مجهز به کد امنیتی یا captcha نباشد به راحتی میتوان از آن ارسال ایمیل انبوه کرد
- وجود خبرنامه یا سرویس ارسال ایمیل های بعد از ثبت نام در سایت که این موارد در هاست اشتراکی ممنوع است و باید غیر فعال شود
بعد از گذشت 24 ساعت روی همین تیکت ریپلای دهید تا دسترسی شما باز شود و شما مشکل را برطرف کنید
در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام در رابطه با درخواست خود از همین طریق سوالات خود را ارسال نمایید‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
با تشکر.

• 0

#2 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1396/03/21 ساعت 21:03

سلام

از کدام فایل در آدرسی که فرستادید، اسپم ارسال شده ؟

سیستم به صورت پیشفرض همچین مشکلی ندارد.

بنده بالای 60 سایت با این سیستم از نسخه 10.2 به بعد  در هاستینگ های مطرح راه اندازی کردم اما هیچکدام همچین مشکلی نداشتند.

ماژول خاصی نصب کرده اید؟

فرمی ایجاد کردید که کد امنیتی نداشته باشه؟

• 0

برای دریافت مشاوره و سفارش ماژول می توانید از قسمت پیغام خصوصی استفاده کنید.

#3 mela1

mela1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1396/03/22 ساعت 01:29

مساله همینه که مشخص نیست کدوم بخش مشکل داره. والا تنها ماژولی که روش نصبه IMP Xfrom هست، می تونه مشکل از اون باشه؟

• 0

#4 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1396/03/22 ساعت 09:13

مساله همینه که مشخص نیست کدوم بخش مشکل داره. والا تنها ماژولی که روش نصبه IMP Xfrom هست، می تونه مشکل از اون باشه؟

شما اگر مطمئن هستید ماژولی به غیر از xform نصب نیست میتونین کل پوشه AJAX رو پاک و از نو از نسخه ی استفاده شده ی خودتون جایگزین نمایید.

از سرورتون هم بخواید دقیقا مشخص کنه چه فایلی ارسال کننده اسپم هست! (عملا رفع مسئولیت کردن)

• 0

#5 mela1

mela1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1396/03/23 ساعت 11:21

دقیقا همینطوره فقط رفع مسئولیت کردن. امتحان میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.

• 0

#6 mela1

mela1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1396/03/24 ساعت 15:26

سرويس شما به دليل ايميل انبوه مسدود گرديده ارسال اسپم از SPAMMER! PATH:/home/alldrive/public_html/engine/ajax صورت گرفته است
  • 0

#7 saeedmax

saeedmax

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 148 ارسال

ارسالی 1396/03/28 ساعت 14:11

هاست ایران نخرید هرگز

یکی از بی مسئولیت ترین پشتیبان ها هاست هست. قیمتش گرون تر از همه جا هست سرویس دهیش افتضاح.

پشیبانش هم اینقدر چرت پرت پاسخ میدن حس میکنه ادم داره با ربات حرف میزنه تا انسان با شعور .

• 2

#8 mela1

mela1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 100 ارسال

ارسالی 1396/03/31 ساعت 12:05

هاست ایران نخرید هرگز
یکی از بی مسئولیت ترین پشتیبان ها هاست هست. قیمتش گرون تر از همه جا هست سرویس دهیش افتضاح.
پشیبانش هم اینقدر چرت پرت پاسخ میدن حس میکنه ادم داره با ربات حرف میزنه تا انسان با شعور .

منم موافقم. فعلا که مجبور شدم قابلیت ارسال نظر رو ببندم تا مشکلی پیش نیاد تا الانم که دیگه به قول خودشون مشکل اسپم نداشتم.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی