پرش به

تصویر

مشکل دیتالایف در فیلدهای اضافی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/07/21 ساعت 10:15

با سلام به نظرم یکی از ضعف های دیتالایف اینه که مقادیر فیلدهای اضافی به شکل غیراستانداری در جدول _POST ارسال میشه

دوستان کسی میتونه کاری کنه که به تعداد فیلدهای اضافی که کاربر ایجاد می کنه ، به همان تعداد ، ستون در جدول _POST_EXTRA اضافه بشه ؟

• 0

#2 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1396/07/22 ساعت 12:59

با سلام به نظرم یکی از ضعف های دیتالایف اینه که مقادیر فیلدهای اضافی به شکل غیراستانداری در جدول _POST ارسال میشه

دوستان کسی میتونه کاری کنه که به تعداد فیلدهای اضافی که کاربر ایجاد می کنه ، به همان تعداد ، ستون در جدول _POST_EXTRA اضافه بشه ؟

سلام

در استفاده ی بیش تر از حد از فیلدهای اضافی حرف شما متین هست. برای حل این مشکل باید فیلداضافی رو از _post بیرون کشید و یه تیبل مخصوص به خودش ایجاد کرد. این کار قبلا توسط آقای جندقی برای یه نمونه سایتی انجام شد و تاثیر سرعت فوق العادست. با ایشون تماس بگیرید

• 0

#3 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/07/22 ساعت 15:42

سلام چطور میشه با ایشان تماس گرفت

آقا من مثلا میخوام یه سایت دانلود اپ اندروید ایجاد کنم این مقادیر میخوام برای هر پست ها به عنوان فیلد اضافه در نظر گرفته بشه :

1- نام برنامه
2- ورژن برنامه
3- ورژن سیستم عامل
4- لینک در گوگل پلی
5- لینک دانلود های متعدد (نسخه اصلی ، نسخه مود شده ، نسخه مخصوص cpu های مختلف اندروید و...)
6- حجم فایل
7- لینک QR Code
8- نیاز به روت
9- رمز فایل

اینا رو با فیلد اضافی بزنی همشو تو یه ستون از جدول Post ذخیره میکنه که وقتی مشکل سازه که بخوای یه برنامه اندروید طراحی کنی و این مقادیر رو از طریق برنامه ارسال و دریافت بشه که فاجعه ست !!!!

اگه امکان داره در قسمت ماژول ها ، هک قرار بدین و که هرکی خواست هزینش رو آنلاین پرداخت کنه و آموزش نصب رو هم بگه واقعا عالی بشه

انصافا قسمت ماژول ها و هک سایت خوابیده ..

مدیر محترم سایت اگه امکان داره اطلاع بدین که حتما در رابطه با این موضوع این کار رو انجام بدن به نظرم خیلی از کاربرا نیاز به این تغییر بزرگ در دیتالایف دارند.

• 0

#4 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1396/07/22 ساعت 16:04

سلام چطور میشه با ایشان تماس گرفت

آقا من مثلا میخوام یه سایت دانلود اپ اندروید ایجاد کنم این مقادیر میخوام برای هر پست ها به عنوان فیلد اضافه در نظر گرفته بشه :

1- نام برنامه
2- ورژن برنامه
3- ورژن سیستم عامل
4- لینک در گوگل پلی
5- لینک دانلود های متعدد (نسخه اصلی ، نسخه مود شده ، نسخه مخصوص cpu های مختلف اندروید و...)
6- حجم فایل
7- لینک QR Code
8- نیاز به روت
9- رمز فایل

اینا رو با فیلد اضافی بزنی همشو تو یه ستون از جدول Post ذخیره میکنه که وقتی مشکل سازه که بخوای یه برنامه اندروید طراحی کنی و این مقادیر رو از طریق برنامه ارسال و دریافت بشه که فاجعه ست !!!!

اگه امکان داره در قسمت ماژول ها ، هک قرار بدین و که هرکی خواست هزینش رو آنلاین پرداخت کنه و آموزش نصب رو هم بگه واقعا عالی بشه

انصافا قسمت ماژول ها و هک سایت خوابیده ..

مدیر محترم سایت اگه امکان داره اطلاع بدین که حتما در رابطه با این موضوع این کار رو انجام بدن به نظرم خیلی از کاربرا نیاز به این تغییر بزرگ در دیتالایف دارند.

سلام

بر اساس "تجربه" موردی رو یادآوری میکنم، تصمیم با خودتونه

معمولا این موارد در نهایت بدون پاسخ و نتیجه میمونه و فقط وقت شما تلف میشه و این انتظار در هدفتون هم که راه اندازی سایت هست تاثیر میذاره و بارها دیده شده که ذوق و شوق رو کور میکنه!

1 ـ پس با توجه به اینکه مواردی که ذکر کردید آنچنان هم بغرنج نیست توصیه میکنم با همین امکانات پیش فرض سیستم سایت رو آنلاین و شروع کنید، مثل سایتهای متعدد بزرگی که با دیتالایف راه اندازی شده و در حال فعالیت هستند.

2 ـ یا اینکه فردی رو پیدا و روی هزینه توافق و تغییرات مورد نظرتون رو اجرایی کنید ـ اینکه منتظر باشید در وضعیت فعلی دیتالایف کسی این مورد رو رایگان یا به روشی که گفتید انجام بده تقریبا" محاله

( در صورت ترجیح گزینه دوم آقای جندقی مورد تأیید هستند ).

موفق باشید

• 0

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی