پرش به

تصویر

نصب دیتالایف روی هاست خارجی فرانسه

نصب دیتالایف روی هاست خارجی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

#1 deniz

deniz

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1396/12/25 ساعت 00:16

سلام دوستان گلم خسته نباشید همگی 

ازتون یک سوال داشتم نمیدونم جای درستی پست رو گذاشتم یا خیر ممنون میشم زودتر پاسخ بنده رو بدین 

من یک هاست خارجی فرانسه دارم با دامنه com من سرباز بودم به تازگی سربازیم رو تموم کردم خواستم واسه خودم یه وب سایت شخصی بسازم .. اما من یادمه قبلا تو انجمن دیتالاف یکی از کاربران بود که گفته بود سایتش دچار مشکل شده و هاستش رو بستن به دلیل استفاده از نسخه کرک شده دیتالایف حالا سوال من اینجاست میخوام دیتالایف رو نصب کنم ایا ماله من رو هم میبندن از اونجایی که هاست و دامنه من خارجی هستش و ایرانی نیست این امکان وجود داره ؟؟؟ لطفا پاسخ بنده رو بدین ممنون میشم .

باتشکر 

• 0

#2 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1396/12/26 ساعت 15:33

سلام دوستان گلم خسته نباشید همگی 

ازتون یک سوال داشتم نمیدونم جای درستی پست رو گذاشتم یا خیر ممنون میشم زودتر پاسخ بنده رو بدین 

من یک هاست خارجی فرانسه دارم با دامنه com من سرباز بودم به تازگی سربازیم رو تموم کردم خواستم واسه خودم یه وب سایت شخصی بسازم .. اما من یادمه قبلا تو انجمن دیتالاف یکی از کاربران بود که گفته بود سایتش دچار مشکل شده و هاستش رو بستن به دلیل استفاده از نسخه کرک شده دیتالایف حالا سوال من اینجاست میخوام دیتالایف رو نصب کنم ایا ماله من رو هم میبندن از اونجایی که هاست و دامنه من خارجی هستش و ایرانی نیست این امکان وجود داره ؟؟؟ لطفا پاسخ بنده رو بدین ممنون میشم .

باتشکر 

سلام

بستگی به سیاست کاری سرویس دهنده هاست داره، اگر از هاست اشتراکی غیر وارز استفاده کنید بله ممکنه در صورت دریافت شکایت از دیتالایف روسی هاست شما مسدود بشه

در صورت استفاده از هاست های ایرانی که رسما اعلام کردند وارز هستند ( مثل ایران میهن وب هاست ) این مورد رو نخواهید داشت

موفق باشید

• 1

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی