پرش به

تصویر

تغییر پس ضمینه ورود به مدیریت و خود مدیریت سایت

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

#1 ehs4n

ehs4n

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1391/04/24 ساعت 18:18

مدیر عزیز من به عنوان یک کاربری که تاز دیشب با این cms آشنا شده گله ای از شماا دارم :sad: وقتی هنوز منظور بندرو متوجه نشدید تاپیک رو قفل میکنید من رو بن میکنید و میگی تکراریه در صورتی که همچین تاپیکی اصلاً نه در سایت شما نه در کل گوگل وجود نداره اگه منظور شما این هست http://www.datalifeengine.ir/extension/themes/admin-skins/2152-%d9%82%d8%a7%d9%8
4%d8%a8-%d9%be%d9%86%d9%84-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%
8c%d8%aa.html باید به عرضه شما برسونم که منظور من تغییر تصویر پس ضمینه قالب هست نه تغییر خود قالب ورود سؤال من اینکه چطور میشه یک تصویر در پشت همین اصلی قالب به جای رنگ نقره ای قرار داد نه اینکه کل قالب رو عوض کرد حتی من رنگ پس زمینرو تغییر میدم ولی فقط رنگ دو ور چپ و راست قالب تغییر میکنه،حتی تصویر هم قرار دادم برای پشته ضمینه ولی نشون نمیده مشکل من اینه و شما متوجه نشدید با تشکر... :heheh:

• 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/24 ساعت 18:22

این تاپیک سوم شماست و ما هنوز آدرس سایت شما رو ندیدیم. چنانچه آدرس سایت رو قرار ندید این تاپیک هم قفل میشود و اخطار میگیرید. توی تاپیک قبلی لینک قوانین رو براتون قرار دادم تا مطالعه کنید.

اکانت اصلی شما + این اکانت کاربری شما به دلیل ساخت اکانت های متعدد و مولتی یوزر بودن برای همیشه مسدود شد.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی