پرش به

تصویر

آموزش بروز رسانی به زبانی ساده و روان

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2 پاسخ برای این موضوع

#1 SMMiran

SMMiran

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 42 ارسال

ارسالی 1391/12/11 ساعت 17:50

با سلام
دیدم خیلی از بچه ها با آپدیت کردن دیتالایف انجین مشکل دارن گفتم به صورت مبتدی توضیح بدم که همه بتونن از اون استفاده کنن.
نکات مهم جهت آپدیت کردن :
1- حتما جهت بروز رسانی نسخه به نسخه آپدیت کنید مثلا شما نسخه 8.5 روی هاست تون نصبه و میخواین به نسخه 9.8 ارتقا بدین . برای اینکار شما حتما باید اول نسخه 9.0 که بعد از نسخه 8.5 اومده رو نصب کنید و به همین ترتیب 9.2 و 9.3.1 و 9.4 و ... تا اینکه به 9.8 برسین . توی هر مرحله ابتدا تمامی فایلهای نسخه مورد نظر رو باید جایگزین فایلهای قبلی درون هاست کنید به غیر از فایل های engine/data/config.php , engine/data/dbconfig.php
در ضمن قبل از این کارها از دیتابیس یه بکاپ بگیرین و یه جا نگه دارین بد نیست !
2- حالا داخل مرورگر آدرس http://YourSite.iR/upgrade/index.php را وارد کنید، تا بانک اطلاعاتیتون به روز شه .
همین روند رو برای نسخه های بعدی هم ادامه بدین .
-----------
البته این برای کسانی که میخوان آپگرید کنن گفته شد . برای کسانی که میخوان آخرین نسخه رو با قالب اختصاصی خودشون نصب کنن (یعنی تازه میخوان دیتالایف انجین رو نصب کنن) بهترین راه نصب روی لوکال هست و بعد از خصوصی سازی (نصب قالبها و ماژولها و هک ها ) میتونن تمام فایلها رو به هاست انتقال بدن .
البته بعد از انتقال باید :
1 - فایل های engine/data/config.php , engine/data/dbconfig.php رو در هاست ویرایش و
2 - بانک اطلاعاتی روی لوکال هم در هاست ایمپورت کنن.
امیدوارم موفق باشید...
  • 0

#2 mnsb

mnsb

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 58 ارسال

ارسالی 1392/09/22 ساعت 20:01

darbar,
با سلام و تشکر از اموزشت
اما اگر درهنگام اپگرید به هر دلیل سایت بالا نیامد انوقت چطوری از اون فایل دیتابیس استفاده کنم و به حالت اول برشگردونم
  • 0

#3 BahmanM

BahmanM

کاربر فعال انجمن

• Validating
  • ستارهستارهستاره
  • 294 ارسال

ارسالی 1392/09/22 ساعت 22:09

نقل قول: mnsb
با سلام و تشکر از اموزشت
اما اگر درهنگام اپگرید به هر دلیل سایت بالا نیامد انوقت چطوری از اون فایل دیتابیس استفاده کنم و به حالت اول برشگردونم

دوست عزیز تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید .
شما باید قبل از هر تغییری از دیتابیستون بکاپ بگیرین .
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی