پرش به

تصویر

اشکال در معرفی لینک ها به گوکل

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10 پاسخ برای این موضوع

#1 javidsalimi

javidsalimi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 13 ارسال

ارسالی 1394/09/07 ساعت 13:39

سلام با توجه به عکس زیر هم در دیتالایف زیر ورژن 10 و بالای ده من امتحان کردم .. در وبمستر گوگل خطاهایی رو میندازه با فرمت 404 که ادرس مطالب است ولی با این فرق

مثلا

وقتی ادرس مطلب اینوریه 

site.com/155-dfgfgdfgdg.html

اینطوری ایندکس شده در وبمستر و میگه این فایل وجود ندارد

site.com/155

که منشا ان را نیز سایتمپ نشان میدهد ... عزیزان کدی در htacss  یا هر جای دیتلایف بدید بزارم این مشکل رفع شه ...فکر کنم یک کد  ریدایرکت  که خودکار این ادرس رو

site.com/155

به این ببره چاره ساز است 

822t_erorr404.jpg

• 0

#2 دانلود

دانلود

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/08 ساعت 15:03

تو تنظیمات سیستم > تنظیمات اصلی سیستم > تصحیح اتوماتیک آدرس سئو رو روشن کنید

• 0

#3 javidsalimi

javidsalimi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 13 ارسال

ارسالی 1394/09/09 ساعت 14:35

روشن است نمیشه

• 0

#4 kiarash_18

kiarash_18

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1394/09/12 ساعت 16:21

منم دقیقا همین مشکل رو دارم . هر کاری هم کردم نتونستم درستش کنم . حتی تصمیم گرفتم که برم وردپرس به خاطر این مشکل . الان سه ماه هست که منتظرم سایتم بره گوگل اما هیچی نشده . هم سئو و بهینه سازی شده سایت و هم آنالیز گوگل . اما این ارور های 404 هستن که به خاطر تعداد بالاشون سایت ایندکس نمی شه . لینک سایتم  .

• 0

#5 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/09/13 ساعت 12:58

سلام با توجه به عکس زیر هم در دیتالایف زیر ورژن 10 و بالای ده من امتحان کردم .. در وبمستر گوگل خطاهایی رو میندازه با فرمت 404 که ادرس مطالب است ولی با این فرق

مثلا

وقتی ادرس مطلب اینوریه 

اینطوری ایندکس شده در وبمستر و میگه این فایل وجود ندارد

site.com/155

که منشا ان را نیز سایتمپ نشان میدهد ... عزیزان کدی در htacss  یا هر جای دیتلایف بدید بزارم این مشکل رفع شه ...فکر کنم یک کد  ریدایرکت  که خودکار این ادرس رو

site.com/155

به این ببره چاره ساز است 

822t_erorr404.jpg

خیلی جالبه ، من که همچین مشکلی ندارم ! احتمالا یه جایی از کار می لنگه !
بررسی می کنم خدمتتون اعلام می کنم.

• 1

#6 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/15 ساعت 15:00

انجمن جاییست که یک نفر سوال کند و همه جواب دهند نه اینکه همه سوال کنند و یک نفر جواب دهد

• 0

#7 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/19 ساعت 08:09

حرف آخر : یادمه یه بار داشتم با علیرضا IMP صحبت میکردم ازش خواستم تا یکی از تاپیک هایی که تو انجمن زدمو بره جواب بده بهم گفت من جواب آماتورارو نمیدم . مسئولین انجمن و سایت پشتیبانی ای که کاربرانی که تاپیک میزنن رو آماتور تلفی میکنه باید واقعا تحریمش کرد و از اون سیستم و انجمن استفاده نکرد . حالا شما قضاوت کنین آماتور کسی نیست که سایت پشتیبانی زده و 11 روز نمیتونه مشکل یه کسی که تاپیک زده رو حل کنه ؟؟؟!

من که میرم وردپرس ، به همه عزیزانی که این پیامو میخونن هم همین پیشنهادو میکنم . واقعا برای این انجمن متاسفم . برین از همیار وردپرس یاد بگیرین

• 0

#8 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/09/19 ساعت 09:08

حرف آخر : یادمه یه بار داشتم ...

دوست عزیز نمیدونم این تایپک مشکل شما هم بوده یا خیر و بنده هم در این انجمن فقط یه عضو ساده هستم و به عنوان یه خادم در دنیای وب یادآوری میکنم موردی که ذکر کردید رو به سایر دوستان تعمیم ندید

فردی که ذکر کردید هم خدمات زیادی داشته ولی متاسفانه چون مدرنیته فارغ از اخلاق بوده هیچگاه محبوبیتی در بین کاربران پیدا نکرد ، و هر چند شخصا خیلی ازش آزرده هستم ولی به احترام علم و زحمتش بی احترامی بهشون نمیکنم. بطور مثال فایل راهنمای تگهایی که برای دیتالایف ساختند یه کار فوق العاده ارزشمند برای دیتالایف فارسی بوده که اگر دوستان با دقت مطالعه و استفاده بکنن بسیار مفید خواهد بود و ...

در مورد بی پاسخ موندن برخی سوالات که بندرت اتفاق می افته هم دلایل متعددی وجود داره ، از جمله اینکه چنین مواردی که برای یک نفر پیش میاد چون جزو مشکلات رایج دیتالایف نیست کسی باهاش مواجه نشده تا رفع کرده باشه و تجربه اشو بگه ؛ شخصا هم بطور تخصصی در زمینه قالب کار میکنم و سواد فنی کمی دارم وگرنه حتما با افتخار پاسخ میدادم.

مجموعا مشکل ذکر شده هم باید بیشتر بررسی بشه و حتما قابل رفع هست و از دوستی که مشکل رو مطرح کردن درخواست میکنم اطلاعات دسترسی به سایت رو بطور خصوصی برای حقیر ارسال کنند تا چند مورد که بنظرم میرسه رو تست کنم و ضمنا در چنین مواقعی میشه با کمی صرف وقت و نصب یک دیتالایف در پوشه یا ساب دامین ابتدا مطمئن شد که آیا اشکال از خود سیستم ، هاست ، دستکاری های خودمون و ... هست یا خیر

به هر حال و از هر سیستمی که استفاده میکنید موفق باشید

• 2
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#9 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/09/19 ساعت 11:42

حرف آخر : یادمه یه بار داشتم با علیرضا IMP صحبت میکردم ازش خواستم تا یکی از تاپیک هایی که تو انجمن زدمو بره جواب بده بهم گفت من جواب آماتورارو نمیدم . مسئولین انجمن و سایت پشتیبانی ای که کاربرانی که تاپیک میزنن رو آماتور تلفی میکنه باید واقعا تحریمش کرد و از اون سیستم و انجمن استفاده نکرد . حالا شما قضاوت کنین آماتور کسی نیست که سایت پشتیبانی زده و 11 روز نمیتونه مشکل یه کسی که تاپیک زده رو حل کنه ؟؟؟!

من که میرم وردپرس ، به همه عزیزانی که این پیامو میخونن هم همین پیشنهادو میکنم . واقعا برای این انجمن متاسفم . برین از همیار وردپرس یاد بگیرین

دوست عزیز مشکل شما حتما از طرف سرویس دهنده و یا از طرف خود شماست نه از طرف سیستم دیتالایف
من بالا عرض کردم بررسی میکنم و به یه نتایجی رسیدم ، درحال تکمیل آموزشش هستم که ان شاءالله بزودی منتشر میکنم.
اگر عجله دارین در پیام خصوصی پیغام بدین!
  • 0

#10 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/10/13 ساعت 20:15

احسان عزیز من سایتم رو به وردپرس انتقال دادم و مشکلم هم برطرف شد . 800 تا مطلب رو تو این مدت انتقال دادم اما اومدم اینجا و دیدم که هنوز و هنوزه این تاپیک به نتیجه نرسیده . روی برتری وردپرس یا دیتالایف انجین بحث ندارم

بحث من فقط و فقط پشتیبانی ضعیف دیتالایف انجین هست - شما که خودت مدیر بخش ماژول ها هستی به مدیرای ارشد این مطلبو انتقال بده یا ب فکر تشکیل یه تیم قوی پشتیبانی باشن یا وقت کاربرانو تلف نکنن

• 0

#11 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/10/13 ساعت 21:25

احسان عزیز من سایتم رو به وردپرس انتقال دادم و مشکلم هم برطرف شد . 800 تا مطلب رو تو این مدت انتقال دادم اما اومدم اینجا و دیدم که هنوز و هنوزه این تاپیک به نتیجه نرسیده . روی برتری وردپرس یا دیتالایف انجین بحث ندارم

بحث من فقط و فقط پشتیبانی ضعیف دیتالایف انجین هست - شما که خودت مدیر بخش ماژول ها هستی به مدیرای ارشد این مطلبو انتقال بده یا ب فکر تشکیل یه تیم قوی پشتیبانی باشن یا وقت کاربرانو تلف نکنن

دوست عزیز، اگر توجه کرده باشید، یک نفر تاپیکی ایجاد کرده و مشکلش رو بیان کرده، یک کاربر دیگر با شوخ طبعی نامتناسب با شرایط نظرشون رو بیان کردند و در نهایت برداشت شما این بوده که مدیران فاقد صلاحیت برای پاسخدهی هستند و با تعمیم یک شخص به کل جامعه، کل وب سایت پشتیبانی را زیر سوال بردید، اینکه مایلید از وردپرس استفاده کنید، از نظر من قابل درک هست، ولی رفتارتون در قبال اینکه چنین تصمیمی رو با چنین تبلیغاتی جنجالی می کنید، از نظر من صحیح نیست! از طرفی به دلیل تاخیر در مشاهده تاپیک هم قادر نیستم تا نسبت به بستن یا حذف پست های نامربوط (که پست شما هم جزئی از آن ها تلقی میشه) اقدام کنم!

javidsalimi عزیز، مشکل شما دو دلیل می تونه داشته باشه: (1) فایل htaccess شما دچار اشکال هست حال به هر دلیلی که برای برطرف کردن آن باید ابتدا سطح دسترسی آن را روی 644 قرار داده و بعد با حذف و جایگزینی فایل جدید نسبت به اصلاح مشکل اقدام کنید یا (2) مشکل از سوی تنظیمات هاستینگ شما هست که در این صورت از سیستم دیتالایف انجین کاری بر نمی آید. متاسفانه سیستم دیتالایف انجین (و بیشتر سیستم های دیگر) قابلیت دیباگینگ ندارند و به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق مشکل را بررسی کرد و بیشتر کار حالت تجربی به خود می گیرد.

مشکل شما می تواند به صورت تخصصی تر، مرتبط به تنظیمات خود دیتالایف و تغییرات شخصی سازی شده شما نیز باشد. شما متاسفانه به جای آدرس سایت خود از عنوان site.com استفاده کرده اید، حال انکه برای بررسی مورد باید بتوانیم sitemap.xml و rss.xml را نیزبررسی کنیم، شما این امکان را از ما صلب کرده اید...

از همه کاربران عادی ارجمند درخواست دارم لطفا با درج شوخی یا متونی که با نیتی دوستانه، حاصلی غیر فنی به ارمغان می آورند، خودداری نمایند. متاسفانه لحن و حس شما همراه با نوشته آنطور که باید منتقل نمی شود و باعث سو تفاهمات می شود. عاجزانه درخواست می شود نسبت به حساسیت های کاربران دیگر نیز دقت توجه داشته باشید... :wub: دوستان متخصص نیز درخواست دارم تنها پاسخ مشکلات کاربران را بدهند تا سایر کاربران نیز با تبعیت از این اخلاق نانوشته بتوانند راحت تر به مشکلات و مسائل خود رسیدگی نمایند. با تشکر از همه...

• 3

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی