پرش به

تصویر

نمایش مطلب به یک کاربر خاص

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14 پاسخ برای این موضوع

#1 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/06 ساعت 15:15

با سلام خدمت اساتید محترم

در دیتالایف انجین به صورت پیش فرض امکان نمایش دادن مطلب برای یک گروه کاربری خاص وجود دارد .

حالا می خواستم ببینم آیا این امکان وجود داره که یک مطلب فقط به کاربر خاص نمایش داده بشود . ( نه گروه کاربری )

البته یک راه خیلی ساده این کار اختصاص هر کاربر به یک گروه کاربری خاص هستش که خیلی کار ضعیف و زمان بری هستش .

یک راه دیگش هم پیغام خصوصی هست که این هم محدودیت خاص خودش را دارد .

اگر دوستان راهی برای این کار سراغ دارن خوشحال می شم پیشنهاد بدهند .

• 0

الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است. مولی علی ( ع)

#2 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1394/10/08 ساعت 12:31

ببخشید من منظور شما رو نمیفهمم

یعنی شما میخواهید یه مطلی بزارید و اونو فقط یه کاربر ببینه؟؟؟

یعنی هیچ کاربر دیگه ای نبینه؟؟؟

• 0

****از وبسایت های من دیدن فرمایید****

دانلود انیمیشن 2024

فروشگاه قالب

کوتاه کننده لینک حرفه ای

#3 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/09 ساعت 10:04

سلام ، بله دقیقا منظوم همین هستش .

این کار برای سایتی انجام بشود که فیش حقوقی کاربران به صورت اسکن قرار بگیرد و تنها هر کاربر بتونه فیش حقوقی خودش را ببیند .

• 0

#4 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/10/09 ساعت 11:38

سلام ، بله دقیقا منظوم همین هستش .

این کار برای سایتی انجام بشود که فیش حقوقی کاربران به صورت اسکن قرار بگیرد و تنها هر کاربر بتونه فیش حقوقی خودش را ببیند .

این مورد نیاز به ماژول داره

ضمنا آقای عطا بهاری یک ماژول برای یکی از مشتریان نوشته بودند که هر کاربر میتونست با وارد کردن کد ملی فیش خودش رو ببینه

• 0
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#5 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/09 ساعت 13:31

دوباره رسیدیم به نقطه اول عدم وجود ماژول !

• 0

#6 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/10/09 ساعت 14:22

دوباره رسیدیم به نقطه اول عدم وجود ماژول !

درسته ولی خب اگر بررسی کنید متوجه می شید هیچ سیستمی برای تمام نیازهای تک تک کاربران ماژول نداره

این موارد تو همه سیستمها باید سفارشی انجام بشه

• 1
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#7 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/09 ساعت 14:54

والله منظورم من از عدم وجود ماژول در اصل عدم امکان نوشتن ماژول بود . ظاهرا فرد یا گروه مطمئنی در زمینه نوشتن ماژول های دیتالایف فعالیت نمی کنه . وگرنه دیتالایف خودش حداقل ها را داره .

اگر کسی هست که همچین ماژولی را می تواند بنویسد بگه راه دوری نمی ره

• 0

#8 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/10/09 ساعت 18:13

والله منظورم من از عدم وجود ماژول در اصل عدم امکان نوشتن ماژول بود . ظاهرا فرد یا گروه مطمئنی در زمینه نوشتن ماژول های دیتالایف فعالیت نمی کنه . وگرنه دیتالایف خودش حداقل ها را داره .

اگر کسی هست که همچین ماژولی را می تواند بنویسد بگه راه دوری نمی ره

با سلام. اگر منظورتون انتشار رایگان ماژول هست، متاسفانه این امکان حداقل برای بنده وجود نداره؛ اما در صورت پذیرش هزینه اون، می تونید مستقیما با بنده تماس بگیرید و مستندات مورد نیاز رو در اختیار من قرار بدید تا متناسب با نیازمندی ها براتون بنویسم!

(البته در نظر داشته باشید زمان تقریبی امکان شروع پروژه از روز چهارشنبه هفته پیش رو خواهد بود)

• 0

#9 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/10 ساعت 12:50

دوست عزیز حداقل هزینه برای یک چنین ماژولی چه مقدار است :

1- وقتی افراد بدون نام کاربری وارد می شوند یک صفحه اصلی را ببینند .

2 - وقتی لاگین کردند در صفحه اول ناحیه کاربری هر کاربر بتونه 10 مطلب آخر مرتبط به خودش را ببینه و سایر مطالب به صورت صفحه بندی نمایش داده شود . و این مطالب که در ناحیه کاربری نمایش داده میشود فقط گروه کاربری مدیریت بتواند ارسال کند .

3 - کاربر پس از خواندن مطلب امکان حذف مطلب را داشته باشد و بعد از حذف این مطلب را دیگر نبیند اما همچنان در دسترس گروه مدیریت باشد .

4 - امکان اینکه هر کاربر آی پی اختصاصی استفاده کند را داشته باشد .

5 - در هر مطلب امکان قراردادن نظر داشته باشه .

در صورت امکان سورس کد نشده باشد . همچنین پس از تحویل ماژول چنانچه مشکلی بود پاسخگو باشید .

من این ماژول را پس از خرید از شما به صورت رایگان می خواهم منتشر کنم .

• 2

#10 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1394/10/10 ساعت 23:20

من یه پیشنهاد دارم :)

شما مطالب رو واسه خود اون کاربر منتشر کن

یعنی مطلب رو آماده کن

بعد در زمان انتشار با نام کاربری خودش انتشار بده

ولی تیک گزینه انتشار رو بردار

اینطوری این مطلب در انتهای پروفایل اون کاربر براش نمایش داده میشه

میتونید دسترسی کاربران به ویرایش رو مدیریت کنید

میتونن مطالب رو هر کاربر فقط خودش و مدیران ببینن

فکر کنم بشه خودش نظر هم بزاره ولی مطمئن نیستم :rolleyes:

ظاهر رو هم میتونید خودتون به دلخواه ویرایش نمایید

البته این روش هم مزیت داره هم سختی های خودش

ولی بنظرم کار شما رو راه میندازه

موفق باشید :)

• 2

****از وبسایت های من دیدن فرمایید****

دانلود انیمیشن 2024

فروشگاه قالب

کوتاه کننده لینک حرفه ای

#11 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/10/11 ساعت 00:01

2 - وقتی لاگین کردند در صفحه اول ناحیه کاربری هر کاربر بتونه 10 مطلب آخر مرتبط به خودش را ببینه و سایر مطالب به صورت صفحه بندی نمایش داده شود . و این مطالب که در ناحیه کاربری نمایش داده میشود فقط گروه کاربری مدیریت بتواند ارسال کند .

3 - کاربر پس از خواندن مطلب امکان حذف مطلب را داشته باشد و بعد از حذف این مطلب را دیگر نبیند اما همچنان در دسترس گروه مدیریت باشد .

در صورت امکان سورس کد نشده باشد . همچنین پس از تحویل ماژول چنانچه مشکلی بود پاسخگو باشید .

قیمت به صورت خصوصی ارسال می شود.

مورد 4 نیازی به ویژگی ماژولار ندارد، دیتالایف انجین این قابلیت را دارد.

مورد 2 و 3 و 5 به نظرم اگر مدیریت بتواند پیامی در پنل کاربری منتشر کند و کاربر هم قادر به حذف یا پاسخ دهی به آن باشد، مناسب است! البته نظر شما اولویت دارد و نظر من جنبه پیشنهادی است.

سوال هم اینکه می خواهید کل سیستم تحت تاثیر باشد، یا تنها پروفایل هر کاربر دستخوش تغییرات مد نظر خواهد بود؟

انتشار ماژول به صورت رایگان مانعی ندارد، اما به شرط حفظ کپی رایت اصلی! این مورد از نظر شما ایرادی ندارد؟

• 0

#12 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/12 ساعت 10:54

سلام

اول اینکه کپی رایت کاملا باید رعایت بشه ( چه رایگان - چه پولی )

موارد 2 و 3 و 5 هم اگر امکان داره به همون صورتی که خدمتتون عرض کردم باشه .

ممنون

• 1

#13 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/10/12 ساعت 14:43

با توجه به پاسخ جدیدی که درج کردید، چند سوال داشتم!

اول اینکه وقتی صحبت از مطلب می کنید، منظور همان پست های وب سایت است؟

دوم اینکه وقتی می گویید صفحه اول ناحیه کاربری منظور پروفایل کاربر هست یا صفحه اصلی وب سایت؟

سوم اینکه هر مطلب قرار است حاوی یک سری اطلاعات مختص به هر کاربر باشد و تنها برای همان کاربر نمایش داده شود؟

• 0

#14 ir747

ir747

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 64 ارسال

ارسالی 1394/10/12 ساعت 16:32

ببینید الان وقتی از قسمت ارسال مطلب دیتالایف جهت نوشتن مطلب استفاده می کنیم یک فیلد به نام سطح دسترسی وجود دارد که می توان گروه کاربری که قرار است مطلب برای آن منتشر شود را مشخص کرد حال من می خواهم در کنار این فیلد ، فیلد دیگر باشد که بتوان یک کاربر خاص را هم انتخاب کرد ( مثل انتخاب استان و شهر که وقتی یک نفر استان تهران را انتخاب می کنه شهرهای تهران برایش لود می شود و یکی از آن را انتخاب می کند . حال به جای استان یک گروه کاربری انتخاب شود و به جای شهرها کاربران مربوط به آن گروه لود شوند ) .

منظور از صفحه اول صفحه ای است که وقتی یک کاربری نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرد و دکمه ورود را انتخاب کرد وارد بخش کاربری خود شود که در ستون سمت راست همان لینک های ناحیه کاربری باشد و در وسط صفحه آخرین پیام هایی که برای کاربر ارسال شده است نمایش داده شود .

مطالبی که در یک مطلب درج می شود شامل عکس و فیلم و دیتا هست که این اطلاعات موقع ارسال مطلب داخل اون مطلب قرار می گیره و فقط باید خود کاربر اون راببینه و نه گروه کاربری .

جناب یوسفی من نیاز به چند ماژول دیگر هم دارم امیدوارم قیمت معقولی را برای اینکار در نظر بگیرید .

( ماژول دیگری که نیاز دارم مربوط به یک فرمساز هست که پس از فشردن دکمه ثبت وصل بشود به بانک وجه پرداخت بشه و دوباره برگشته شود به سایت جهت کامل کردن سایر فیلدها . )

البته برای این ماژول تاپیک دیگری ایجاد می کنم و توضیحات دقیق را در آنجا لحاظ می کنم .

• 1

#15 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/10/12 ساعت 17:18

ببینید الان وقتی از قسمت ارسال مطلب دیتالایف جهت نوشتن مطلب استفاده می کنیم یک فیلد به نام سطح دسترسی وجود دارد که می توان گروه کاربری که قرار است مطلب برای آن منتشر شود را مشخص کرد حال من می خواهم در کنار این فیلد ، فیلد دیگر باشد که بتوان یک کاربر خاص را هم انتخاب کرد ( مثل انتخاب استان و شهر که وقتی یک نفر استان تهران را انتخاب می کنه شهرهای تهران برایش لود می شود و یکی از آن را انتخاب می کند . حال به جای استان یک گروه کاربری انتخاب شود و به جای شهرها کاربران مربوط به آن گروه لود شوند ) .

منظور از صفحه اول صفحه ای است که وقتی یک کاربری نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرد و دکمه ورود را انتخاب کرد وارد بخش کاربری خود شود که در ستون سمت راست همان لینک های ناحیه کاربری باشد و در وسط صفحه آخرین پیام هایی که برای کاربر ارسال شده است نمایش داده شود .

مطالبی که در یک مطلب درج می شود شامل عکس و فیلم و دیتا هست که این اطلاعات موقع ارسال مطلب داخل اون مطلب قرار می گیره و فقط باید خود کاربر اون راببینه و نه گروه کاربری .

جناب یوسفی من نیاز به چند ماژول دیگر هم دارم امیدوارم قیمت معقولی را برای اینکار در نظر بگیرید .

( ماژول دیگری که نیاز دارم مربوط به یک فرمساز هست که پس از فشردن دکمه ثبت وصل بشود به بانک وجه پرداخت بشه و دوباره برگشته شود به سایت جهت کامل کردن سایر فیلدها . )

البته برای این ماژول تاپیک دیگری ایجاد می کنم و توضیحات دقیق را در آنجا لحاظ می کنم .

با توجه به مطالبی که بیان کردید، این از حالت ماژول خارج میشه، شما در واقع نیاز به یک هک دارید تا بتوانید هسته سیستم را برای استفاده مورد نظر خود شخصی سازی کنید. گرچه چنین کاری استاندارد نیست، اما غیر ممکن هم نیست. اجازه بدید آخر شب بررسی می کنم و نتیجه رو بهتون در پیغام خصوصی ارسال می کنم...

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی