پرش به

تصویر

تغییر ادیتور به فرم !؟

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 dr haniball

dr haniball

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1394/10/19 ساعت 18:39

بنده احتیاج دارم به جای اینکه قسمت ارسال مطالب یک ادیتور شامل یک صفحه سفید باشه تبدیل بشه یک فرم. یعنی کاربر به جای ارسال پست فرم از پیش ساخته شده رو پر کنه و بعد ارسال کنه. آقای IMP عزیز یه افزونه ساخت فرم داشتن ، این افزونه رو تست کردم اما یکم با چیزی که من احتیاج دارم فرق میکنه. چرا که میخوام در آینده از طریق تایتل یا همون عنوان فرم ها (پست تبدیل شده به فرم) از طریق سرچ دیتالایف دنبال اونها بگردم. که اون افزونه. خلاصه تمام چیزی که میخوام این هست که ادیتور با یک صفحه سفید تبدیل بشه به یک فرم آماده. (قسمت عنوان سر جاش باقی بمونه) که در آینده فرم های پر شده رو با عنوان سرچ کنم و سیستم بالا بیارتشون. ----------- راه حل آلترناتیو: اگه این امکان وجود نداره میشه یه متن آماده رو به صورت پیش فرض در ادیتور قرارداد که کاربر جلوی این متن موارد دلخواه و خواسته شده رو بنویسه ؟ البته راه اول شیک تره اما اگه امکان نداره این شاید بهترین کار باشه! (اگه راه منطقی دیگه ای شما دارید خیلی ممنون میشم که بگین) پیشاپیش از همکاری و کمکتون تشکر میکنم.
  • 0

#2 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/10/19 ساعت 19:04

سلام

خواسته شما مقداری مبهمه ، میخواین ادیتور چه قسمتی رو تغییر بدید؟

ادیتور ارسال مطلب ، تماس با ما یا نظرات؟ اینها همه از ادیتور استفاده میکنند

البته فکر میکنم عملا هم شدنی نیست و در واقع باید سفارش ماژول نویسی بدید

و شاید بهتر باشه در کنار دیتالایف از اسکریپت Machform استفاده کنید

موفق باشید

• 2
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#3 dr haniball

dr haniball

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1394/10/20 ساعت 01:43

سلام مجدد و خسته نباشید.

چشم واضح تر میگم.

بنده فقط میخوام بجای ادیتور ارسال مطالب ، یک فرم باشه. یعنی چی ؟ یعنی وقتی میخواهی یه مطلب توی دیتالایف ارسال کنی ، یه موضوع داری اونجا رو پر میکنی ، و یک ادیتور که پست رو توی اون می نویسی ، من فقط میخوام به جای بخش ادیتور پست ، یک فرم باشه. یا اگه نمیشه حداقل یک نوشته از به طور پیش فرض توی این ادیتور قرار بگیره.

امکانش هست /؟

• 1

#4 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/10/20 ساعت 01:56

سلام مجدد و خسته نباشید.

چشم واضح تر میگم.

بنده فقط میخوام بجای ادیتور ارسال مطالب ، یک فرم باشه. یعنی چی ؟ یعنی وقتی میخواهی یه مطلب توی دیتالایف ارسال کنی ، یه موضوع داری اونجا رو پر میکنی ، و یک ادیتور که پست رو توی اون می نویسی ، من فقط میخوام به جای بخش ادیتور پست ، یک فرم باشه. یا اگه نمیشه حداقل یک نوشته از به طور پیش فرض توی این ادیتور قرار بگیره.

امکانش هست /؟

سلام

شما از سمت کاربری می خواین پست ارسال بشه ، از آدرس yoursite/addnews.html استفاده کن
موضوعات رو بر اساس نیاز خودت تغییر بده و با استفاده از فیلد اضافی مطالب کم و کسری هاتو ردیف کن

موفق باشید

• 2

#5 dr haniball

dr haniball

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1394/10/20 ساعت 13:24

خیلی ممنونم جناب احسان ، فکر کنم اون نیازی که دارم رو رفع کنه.

این مورد رو تست میکنم و نتیجه اش رو اعلام میکنم.

از همکاری و کمک شما صمیمانه تشکر میکنم.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی