پرش به

تصویر

تغییر پلیر صوتی دیتا لایف

پلیر پلیر صوتی تغییر پلیر صوتی فلش

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

#1 ali70

ali70

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 11 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 14:31

سلام روزتون بخیر باشه

چند روزی میشه که پلیر صوتی سایت ما تغییر کرده و برای نمایشش در مرورگرها احتیاج به افزونه Adobe Flash داره ، درصورتی که پلیر قبلی احتیاج به فلش نداشت.و خیلی راحت کار میکرد. چطور این مشکل رو حل کنیم؟؟ و همون پلیر قبلی دوباره نمایش داده بشه؟

• 0

#2 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 15:31

من تا به حال به پلیر ها توجهی نداشتم، اما در نسخه های قدیمی احتمالا استفاده از فلش به جای HTML5 مرسوم بوده!

گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر یا Edge نیازی به پلیر برای نمایش ندارن، ولی فایرفاکس برای نمایش نیاز به نصب پلیر داره.

سیستم رو به روز رسانی کنید شاید مشکلتون برطرف شد (البته در نسخه 11 می تونم با اطمینان بگم که پلیر با HTML5 اجرا میشه، ولی در سایر نسخه ها زیاد اطمینان ندارم.)

• 0

#3 ali70

ali70

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 11 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 17:42

من تا به حال به پلیر ها توجهی نداشتم، اما در نسخه های قدیمی احتمالا استفاده از فلش به جای HTML5 مرسوم بوده!

گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر یا Edge نیازی به پلیر برای نمایش ندارن، ولی فایرفاکس برای نمایش نیاز به نصب پلیر داره.

سیستم رو به روز رسانی کنید شاید مشکلتون برطرف شد (البته در نسخه 11 می تونم با اطمینان بگم که پلیر با HTML5 اجرا میشه، ولی در سایر نسخه ها زیاد اطمینان ندارم.)

این مشکل تازه بوجود اومده  یعنی تا همین چند روز پیش پلیر نیازی به فلش نداشت . من عکس هاش رو پیوست کردم .

منظورتون از اینکه گفتید سیستم رو بروز رسانی کنم چی بود؟ یعنی نسخه جدید دیتالایف رو نصب کنیم؟

• 0

#4 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/12/13 ساعت 19:24

سلام روزتون بخیر باشه

چند روزی میشه که پلیر صوتی سایت ما تغییر کرده و برای نمایشش در مرورگرها احتیاج به افزونه Adobe Flash داره ، درصورتی که پلیر قبلی احتیاج به فلش نداشت.و خیلی راحت کار میکرد. چطور این مشکل رو حل کنیم؟؟ و همون پلیر قبلی دوباره نمایش داده بشه؟

سلام

اگر هیچ تغییری در سیستم ندادید این مورد به قدیمی شدن پلاگین فلش پلیر مرورگر مربوط میشه که باید آپگرید کنید

و البته بیشتر در فایرفاکس مشاهده میشه

در سایتهای نرم افزار جستجو و آخرین نسخه فلش پلیر Adobe Flash Player رو پیدا و نصب کنید

( ضمنا کاربران شما هم اگر با این مورد مواجه هستند باید پلاگین مرورگر خودشون رو آپدیت کنند )

موفق باشید

• 0
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#5 ali70

ali70

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 11 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 21:15

سلام

اگر هیچ تغییری در سیستم ندادید این مورد به قدیمی شدن پلاگین فلش پلیر مرورگر مربوط میشه که باید آپگرید کنید

و البته بیشتر در فایرفاکس مشاهده میشه

در سایتهای نرم افزار جستجو و آخرین نسخه فلش پلیر Adobe Flash Player رو پیدا و نصب کنید

( ضمنا کاربران شما هم اگر با این مورد مواجه هستند باید پلاگین مرورگر خودشون رو آپدیت کنند )

موفق باشید

ببخشید مثل اینکه من منظورم رو بد رسوندم

پلیر قبلی که سیستم دیتالایف بر روی سایت ما نشون میداد اصلا احتیاجی به Adobe Flash Player نداشت و بدون اونم کار میکرد. اما چند روزه که کلا شکل و قیافه پلیر عوض شده و احتیاج به Adobe Flash Player داره تا کار کنه

عکس پلیرهارو پیوست کردم.

شماره 1 پلیری هستش که به فلش پلیر نیاز داره

11.jpg

شماره 2 هم قبلی هستش که احتیاجی به فلش پلیر نداره

1212.jpg

• 0

#6 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/12/13 ساعت 21:50

من فکر میکنم این مورد به دیتالایف مربوط نیست

چون تغییری در دیتالایف ایجاد نکردید

باید دید این فایل ها و پلیرها از کجا لود میشن بنظر میرسه از مبدا تغییر کردن

• 0
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#7 ali70

ali70

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 11 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 21:57

من فکر میکنم این مورد به دیتالایف مربوط نیست

چون تغییری در دیتالایف ایجاد نکردید

باید دید این فایل ها و پلیرها از کجا لود میشن بنظر میرسه از مبدا تغییر کردن

بنظرتون اگه از مبدا باشه کلیه پلیرها باید تغییر شکل بدن دیگه درسته؟

اما ما همون کد قبلی رو کپی میکنیم و داخل  پست جدیدی که قراره بذاریم قرار میدیم، اما متاسفانه اون پلیر نشون داده نمیشه و پلیری که به برنامه فلش  نیازمنده میاد بالا.

ما کد آپلود شدمون رو از طریق کنترل پنل دیتالایف داخل کادر زیر قرار میدیم:

[audio=http://dl.nuhe.ir/kamani/1394/shfateme1/shahadat1.mp3]

فکر کنم پلیرها باید مال سیستم دیتالایف باشن دیگه . چون ما فقط قسمت لینک mp3 رو عوض میکنیم.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی