پرش به

تصویر

نسخه جدید ماژول پیامک DLESMS

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
8 پاسخ برای این موضوع

#1 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/12/21 ساعت 14:38

سلام و وقت بخیر خدمت همه ی دوستان گرامی؛

دیشب طبق بررسی هام که انجام دادم نسخه 1.2 این ماژول دارای یه سری ایرادات جزیی هست که برطرف کردم و امکانات زیر رو هم بهش اضافه کردم:

- ارسال پیامک به مدیر سایت پس از ارسال نظر جدید در سایت
- امکان فعال یا غیر فعال کردن پیام نظر جدید در سایت
- امکان تعریف پیام نظر جدید در سایت
- تعریف شماره ی مدیر سایت در تنظیمات

هدف از ایجاد این تاپیک میخواستم قبل از ارسال نسخه 1.3 ، اگر شما عزیزان هم نظری داشتین تا به ماژول فوق اضافه کنم خوشحال میشم بفرمایید.
در ضمن خبرنامه پیامکی هم آماده هست و مراحل تست رو پشت سر میزاره !

- همچنین این ماژول با اکثر درگاه های پرداخت و ماژول های مورد نظر شما قابلیت هماهنگ سازی رو داره ، برای مثال هماهنگ سازی این ماژول با پرداخت آنلاین بانک ملت که پس از پرداخت صحیح یک SMS به کاربر پرداخت کننده و یک SMS به مدیر سایت به صورت زیر ارسال می کند ( تصویری از گزارش ارسال پنل پیامک ) :
b9pc7atb2mun854dktv.png

• 0

#2 shahinnaghavi

shahinnaghavi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1395/02/05 ساعت 14:22

ممنون Eh3an عزیز از پستت.

من خودم از سامانه ملی پیامک ماژول دیتالایف (Datalife) گرفتم، چند وقتی هست که استفاده هم میکنم، انصافاً خوب کار کردن.

حالا اگه تمایل داری شما هم یه سر بزن ببین.

اینم آدرسش هستش
http://www.melipayamak.com/lab

• 0

#3 SMMiran

SMMiran

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 42 ارسال

ارسالی 1395/02/05 ساعت 18:04

خوب هر پنلی که به فکر آینده باشه سعی میکنه با افزونه های سیستم های مختلف مشتری بیشتری جذب کنه.

ملی پیامک هم از این قائده جدا نیست .

البته چند مورد درباره ملی پیامک وجود داره :

تا ثبت نام نکنی امکان دانلود افزونه رو نداری.

حداقل هزینه پنل ، 25000 تومنه.

و اینکه معلوم نیست افزونه رو روی دامنه شما لایسنس میدن یا بدون لایسنس تحویل میدن.

کد شده است یا نه!

و اینطوری که از ظاهر تصاویر افزونه پیداست کمی ساده به نظر میرسه و امکان انتخاب گزینشی برای بخشهای مختلفی که توی سیستم هست رو نداره . یعنی شما نمیتونی یه گروه کاربری خاص رو برای ارسال گروهی پیامک انتخاب کنی (امکان فیلتر کردن ندارد ) و باید تک تک افراد رو تیک بزنی .

من ماژول آقای ستاره دان رو نتونستم هنوز تست کنم چون ورژن دیتالایفم 11 بود و موقع نصب صفحه سفید میشد . (البته وقت نذاشتم براش که خودم دستی تیبل ها رو بسازم )اما مطمئن هستم که هم از نظر گرافیکی و هم از نظر محتوا بهتر هست . خصوصا اینکه ایشون ماژولشون رو برای هر سامانه پیامکی هماهنگ میکنن و تحویل میدن . امیدوارم توی کارشون موفق باشند و روز به روز ماژول رو پربارتر کنند.

• 2

#4 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/02/05 ساعت 18:58

ماژول دوست دیگه مون هم حتما خوبه

ولی من با ماژول آقا Eh3an کار کردم

تأیید میشه

ضمن اینکه بر اساس نیاز و نظر کاربران مرتب در حال پیشرفت هست

• 1
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#5 sourena

sourena

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 30 ارسال

ارسالی 1395/02/05 ساعت 20:25

یه سوال و یه پیشنهاد

​سوال: شماره کاربران سایت چجوری دریافت میشه ازشون؟ موقع ثبت نام تو سایت بخشی اضافه میشه برای ثبت شماره یا باید کاربران برن به صفحه مجزا و شماره اشون وارد کنن؟

پیشنهاد: اگه بشه که از طریق SMS به سایت پست فرستاد خیلی خوب میشه. مثل blog.ir که به شماره ای پیامک میدی میره رو سایت
​برای سایت های وبلاگی و تایم لاین مانند خوبه

متشکرم

• 1

#6 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/02/05 ساعت 21:46

ممنون Eh3an عزیز از پستت.

من خودم از سامانه ملی پیامک ماژول دیتالایف (Datalife) گرفتم، چند وقتی هست که استفاده هم میکنم، انصافاً خوب کار کردن.

حالا اگه تمایل داری شما هم یه سر بزن ببین.

اینم آدرسش هستش
http://www.melipayamak.com/lab

سلام
باید ثبت نام کرد.

مهم سیستم و سامانه نیست ؛ مهم راه افتادن کار کاربران عزیز هست.

خوب هر پنلی که به فکر آینده باشه سعی میکنه با افزونه های سیستم های مختلف مشتری بیشتری جذب کنه.

و اینکه معلوم نیست افزونه رو روی دامنه شما لایسنس میدن یا بدون لایسنس تحویل میدن.

کد شده است یا نه!

و اینطوری که از ظاهر تصاویر افزونه پیداست کمی ساده به نظر میرسه و امکان انتخاب گزینشی برای بخشهای مختلفی که توی سیستم هست رو نداره . یعنی شما نمیتونی یه گروه کاربری خاص رو برای ارسال گروهی پیامک انتخاب کنی (امکان فیلتر کردن ندارد ) و باید تک تک افراد رو تیک بزنی .

من ماژول آقای ستاره دان رو نتونستم هنوز تست کنم چون ورژن دیتالایفم 11 بود و موقع نصب صفحه سفید میشد . (البته وقت نذاشتم براش که خودم دستی تیبل ها رو بسازم )اما مطمئن هستم که هم از نظر گرافیکی و هم از نظر محتوا بهتر هست . خصوصا اینکه ایشون ماژولشون رو برای هر سامانه پیامکی هماهنگ میکنن و تحویل میدن . امیدوارم توی کارشون موفق باشند و روز به روز ماژول رو پربارتر کنند.

سلام
من بدقول شدم خیلی معذرت میخوام
چشم به زودی نسخه 1.5 رو منتشر میکنم فقط امکان ارسال خبرنامه توش لحاظ نمیشه!!!! ( به احتمال زیاد از 0 شروع کنم با JSON نوشتن!!! چون سیستم پیامکی DLESMS از این متد استفاده میکنه )

ماژول دوست دیگه مون هم حتما خوبه

ولی من با ماژول آقا Eh3an کار کردم

تأیید میشه

ضمن اینکه بر اساس نیاز و نظر کاربران مرتب در حال پیشرفت هست

سپاسگذار محبت شما هستم  :wub:

یه سوال و یه پیشنهاد

​سوال: شماره کاربران سایت چجوری دریافت میشه ازشون؟ موقع ثبت نام تو سایت بخشی اضافه میشه برای ثبت شماره یا باید کاربران برن به صفحه مجزا و شماره اشون وارد کنن؟

پیشنهاد: اگه بشه که از طریق SMS به سایت پست فرستاد خیلی خوب میشه. مثل blog.ir که به شماره ای پیامک میدی میره رو سایت
​برای سایت های وبلاگی و تایم لاین مانند خوبه

متشکرم

شماره افراد هنگام ثبت نام ازشون دریافت میشه و در دیتابیس ذخیره میشه
البته فعلا اجباری نیست ولی میشه اجباریش کرد!

در مورد پیشنهادتون هم این مورد قبلا توسط رضا مقدم عزیز برای سامانه کومش SMS جناب محقق نوشته شده ، در صورت درخواست کاربران میشه اضافه کرد!

• 0

#7 shahinnaghavi

shahinnaghavi

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1395/02/06 ساعت 12:16

کد شده است یا نه!

البته امکان تست داره، من خودم تماس گرفتم و با هماهنگی پشتیبانی ملی پیامک، ماژول رو تست کردم و حالا بعدش به صورت رسمی ثبت نام کردم.
از نظر امکانات ، کار منو که راه انداخت :D

• 0

#8 SMMiran

SMMiran

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 42 ارسال

ارسالی 1395/02/06 ساعت 17:43

البته امکان تست داره، من خودم تماس گرفتم و با هماهنگی پشتیبانی ملی پیامک، ماژول رو تست کردم و حالا بعدش به صورت رسمی ثبت نام کردم.
از نظر امکانات ، کار منو که راه انداخت :D

من از بدی افزونه نگفتم !!! همین که این افزونه رو گذاشتن برای دیتالایف ، کار بزرگی بوده.

• 0

#9 azade1992

azade1992

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1395/02/07 ساعت 17:00

افزونهی خیلی خوبیه. ای ول دارین B)

• 1

برنامه اندروید دانلود تلگرام دانلود واتس آپ دانلود اینستاگرام دانلود برنامه لاین دانلود بازی کلش رویال بازی ها برنامه ها وبلاگ ایران اپس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی