پرش به

تصویر

چندتا سوال درباره دیتالایف و وردپرس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 GtaAll

GtaAll

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1394/12/24 ساعت 13:03

سلام

من تازه با این انجمن و این سیستم سایت ساز آشنا شدم و وقتی روی لوکال هاست نصبش کردم خیلی خوشم اومد وقتی هم که دیدم سایت بزرگی مثل soft98.ir از این سیستم استفاده میکنم خیلی ازش خوشم اومد ولی یه چندتا سوال برام باقی مونده

میخواستم بدونم چه طوری میشه وردپرس رو به دیتالایف انجین انتقال بدم بدون این که ورودی گوگل کم تر شه؟

انجمن سازی هست که با دیتا لایف انجین هماهنگ باشه؟(کاربر هاش)

سرعت وردپرس تو حالت عادی بیشتره یا دیتا لایف؟

• 1

#2 imaniy

imaniy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 94 ارسال

ارسالی 1394/12/24 ساعت 13:38

همونطو که میبینید تو همین سایت دیتالایف با انجمن ساز ipb هماهنگ هستش در ضمن از نظر سرعت بستگی به هاست شما داره بعد از اون 100 درصد دیتالایف سبک تر هستش از وردپرس فوق سنگین.

• 2

#3 GtaAll

GtaAll

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1394/12/24 ساعت 16:53

با ویبولتن هماهنگ نمیشه؟چه جوری باید وردپرس رو به دیتا لایف انتقال بدم که بازدید گوگل نیاد پایین؟

مطالب سایتم زیاد نیست 11 تاس باید چی کار کنم برای انتقال؟

• 0

#4 imaniy

imaniy

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 94 ارسال

ارسالی 1394/12/24 ساعت 17:01

با ویبولتن هماهنگ نمیشه؟چه جوری باید وردپرس رو به دیتا لایف انتقال بدم که بازدید گوگل نیاد پایین؟

مطالب سایتم زیاد نیست 11 تاس باید چی کار کنم برای انتقال؟

فک کنم با ویبولتین هم بشه در ضمن واقعا 11 تا ارزش نداره چون کار دشواری هستش و حتی با هزینه به نظرم من اون 11 مطالب رو تو ورد سیو کنین و بعد تو دیتالایف پتس کنین.

• 1

#5 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/12/24 ساعت 22:07

سلام و خسته نباشید. چند مورد! کاربرد فنی وردپرس و دیتالایف انجین کمی با هم تفاوت داره! وردپرس به عنوان یک سیستم وبلاگ دهی ارائه میشه، در حالی که دیتالایف انجین یک سیستم مدیریت محتوا هست و گستره بیشتری رو شامل میشه! تعداد پلاگین های وردپرس به نسبت بیشتر و سطح توسعه و پشتیبانی اون گسترده تر هست، اما دیتالایف انجین انعطاف پذیر تر و دارای رابط کاربری ساده تر و کاراتری هست. کد نویسی های وردپرس استاندارد تر، اما دیتالایف انجین منعطف تر هست.

سرعت در هر دو سیستم تقریبا یکسان هست، با این تفاوت که دیتالایف انجین با قابلیت کاستوم سازی بالا، امکان ارائه سرویس به تعداد بالاتری از درخواست ها و بازدید ها داره...

مورد انتقال مطالب بدون تاثیر بر روی سئو! متاسفانه چنین کاری امکان پذیر نیست! روتینگ یا مسیر یابی آدرس ها در دو سیستم با همدیگه فرق داره به همین دلیل تنها راهی که می تونید برای کاهش تاثیر تغییر سیستم انجام بدید دایرکت پرمننت هست، اما خب در نظر داشته باشید، واقعا 11 پست به اون صورت در موتور های جستجو ایندکس نشدن و اعتبار بالایی رو به خودشون اختصاص ندادن که بخواید نگران این مسئله باشید.

به طور کلی اگر آشنایی چندانی با HTML و CSS و PHP به صورت پایه ندارید و از طرفی قصد ندارید هزینه کنید، من وردپرس رو به شما پیشنهاد می کنم، اما اگر قصد دارید یک وب سایت با قابلیت توسعه و گسترش، بدون محدودیت داشته باشید که کاربر محور هم باشه و از کمی هزینه نترسید، به جرات سیستم دیتالایف انجین سیستم بهتری است.

• 4

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی