پرش به

تصویر

اضافه کردن هزینه پست به ماژول فروشگاه نسخه 2 + با هزینه

ماژول فروشگاه نسخه 2 اضافه کردن هزینه پست

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10 پاسخ برای این موضوع

#1 15Mins

15Mins

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1395/04/13 ساعت 12:56

سلام
همین ابتدا عرض کنم که برای درخواستم هزینه هم پرداخت می کنم!
ماژول فروشگاه دیتالایف نسخه 2 رو از سایت دیتالایف گرفتم. برای نماد اعتماد یک اشکال گرفتن از فروشگاه که اون هم نبود هزینه پست در سبد خریده.
حالا میخواستم بپرسم کسی از شما دوستان می تونید ماژول یا فیلدی رو به فروشگاه اضافه کنید که هزینه پست رو هم محاسبه کنه و به فاکتور نهایی جهت پرداخت اضافه کنه؟
مبلغ به صورت ثابت هستش
مثلا در سبد خرید و پس از اتمام انتخاب اجناس، هزینه پست اضافه بشه. یک مبلغ ثابت که در صورت نیاز بتونم تغییرش بدم
منظورم اینه اگر شرکت پست هزینه رو تغییر داد، من هم بتونم افزایش یا کاهش بدم اون هزینه ثابت پستی رو
سپاس

• 0

#2 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/04/13 ساعت 22:11

سلام

یعنی می فرمائید که حین تعریف کالا یک فیلد باشه که مبلغی رو بعنوان هزینه پست آن محصول وارد کنید که در قیمت نهایی ، قبل از پرداخت به جمع خرید اضافه بشه؟

• 1
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#3 15Mins

15Mins

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1395/04/14 ساعت 01:22

سلام

یعنی می فرمائید که حین تعریف کالا یک فیلد باشه که مبلغی رو بعنوان هزینه پست آن محصول وارد کنید که در قیمت نهایی ، قبل از پرداخت به جمع خرید اضافه بشه؟

سلام
بله دقیقاً

• 0

#4 15Mins

15Mins

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1395/04/15 ساعت 13:22

کسی نمی تونه کمکی بکنه؟!

اصلا این انجمن عضو داره؟ 20 هزار برنامه نویس فعال در سایت کجا هستن پس؟!؟

• 0

#5 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/04/16 ساعت 00:34

کسی نمی تونه کمکی بکنه؟!

سلام درخواستتون خیلی پیچیده و شاید زمان بر باشه بخاطر همین کسی جواب نمیده

منتظر باشید پس

• 0

#6 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1395/04/16 ساعت 02:54

کسی نمی تونه کمکی بکنه؟!

دوست عزیز شما محصولی رو خریداری کردید که توسعه دهندگان مشخصی داره! نمی تونید از سایرین انتظار داشته باشید محصولی که توسط شخص خاصی نوشته و منتشر میشه رو دیگران توسعه بدن!!!

محصول مورد نظر شما توسط ما طراحی و پیاده سازی نشده و به همین دلیل از چگونگی فرآیند ها و ... مرتبط به محصول آشنایی نداریم. اگر براتون مقدوره با توسعه دهنده اصلی ماژول تماس بگیرید...

• -1

#7 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال

ارسالی 1395/04/16 ساعت 11:46

کسی نمی تونه کمکی بکنه؟!

سلام مجدد ،

با یکی از دوستان هماهنگ شد که با شما تماس بگیره امیدوارم سفارش شما انجام و نیاز مرتفع بشه

در مورد 20 هزار برنامه نویس فکر میکنم اشتباه نوشتاری بوده و احتمالا منظور 20 هزار ادمین سایت و سایت دیتالایفی بوده

وگرنه دیتالایف از نظر برنامه نویس و ماژول نویس بسیار فقیر هست و تعداد برنامه نویسان فعال این این سیستم شاید از تعداد انگشتان دست هم بیشتر نباشه

--

ماژول شما که به وساطتت بنده خریداری شده متاسفانه دارای کم و کاستی هایی از جمله همین مورد هزینه پستی بوده که جزو ایرادات نماد بشمار میره و امیدوارم پدیدآورندگان این ماژول که مالکین و مدیران کل عزیز همین سایت و انجمن هستند این موارد رو زودتر رفع و ماژول رو کاملتر کنند.

موفق باشید

• 1

#8 15Mins

15Mins

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1395/04/16 ساعت 12:20

سلام مجدد ،

با یکی از دوستان هماهنگ شد که با شما تماس بگیره امیدوارم سفارش شما انجام و نیاز مرتفع بشه

در مورد 20 هزار برنامه نویس فکر میکنم اشتباه نوشتاری بوده و احتمالا منظور 20 هزار ادمین سایت و سایت دیتالایفی بوده

وگرنه دیتالایف از نظر برنامه نویس و ماژول نویس بسیار فقیر هست و تعداد برنامه نویسان فعال این این سیستم شاید از تعداد انگشتان دست هم بیشتر نباشه

--

ماژول شما که به وساطتت بنده خریداری شده متاسفانه دارای کم و کاستی هایی از جمله همین مورد هزینه پستی بوده که جزو ایرادات نماد بشمار میره و امیدوارم پدیدآورندگان این ماژول که مالکین و مدیران کل عزیز همین سایت و انجمن هستند این موارد رو زودتر رفع و ماژول رو کاملتر کنند.

موفق باشید

سلام مجدد
سپاس از شما
امیدوارم مشکلات! ماژول حل بشه چون نزدیک به 2 ماه هستش برای این ماژول دارم هزینه میکنم تا قابل استفاده بشه
نهایت پاسخ برنامه نویسان فعال این انجمن هم همواره همین بوده!
مثل اینکه از پیشینیان دیتالایف به ارث برده اند! که در حال حاضر دیگه وجود خارجی ندارن به جز چند ماژول و یک نام کاربری با تگ بازنشستگی!!!

• 0

#9 bndghn

bndghn

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1395/05/05 ساعت 15:28

سلام
همین ابتدا عرض کنم که برای درخواستم هزینه هم پرداخت می کنم!
ماژول فروشگاه دیتالایف نسخه 2 رو از سایت دیتالایف گرفتم. برای نماد اعتماد یک اشکال گرفتن از فروشگاه که اون هم نبود هزینه پست در سبد خریده.

سلام. هزینه پست چگونه می خواین محاسبه کنید؟ هزینه پست با فواصل شهرها تغییر کند یا نه؟ یا فقط برای هر کالا یه تعرفه ثابت لحاظ شود؟

• 0

#10 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال

ارسالی 1395/05/08 ساعت 18:06

سلام. هزینه پست چگونه می خواین محاسبه کنید؟ هزینه پست با فواصل شهرها تغییر کند یا نه؟ یا فقط برای هر کالا یه تعرفه ثابت لحاظ شود؟

سلام

این مورد انجام شده و به نتیجه رسیده ، اگر توانایی چنین مواردی رو دارید و یا به ماژول نویسی تسلط دارید میتونید با بنده جهت ارجاع سفارش های بعدی در ارتباط باشید

• 1

#11 15Mins

15Mins

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1395/05/09 ساعت 07:37

درود

ممنون از لطفتون

خوشبختانه به کمک چند دوست این مشکل رفع شد.

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی