پرش به

تصویر

دیتالایف یا وردپرس

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

#1 meisam1366

meisam1366

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 48 ارسال

ارسالی 1395/09/07 ساعت 05:56

سلام دوستان من چند سالی بود به انجمن دیتالایف نیومده بودم میخواستم بدونم در این چند سالی تغییری در دیتالایف انجام شده تغییراتی زیادی رو خودم دیدم مثل بخش قالب ها و ماژول ها که خیلی قالبها و ماژول ها بیشتر شدن فقط می خواستم بدونم دیتالایف الان به وردپرس می رسه یا نه چه مزایا و قابلیتهایی بیشتر از وردپرس داره

• 0

#2 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/09/07 ساعت 10:24

سلام دوستان من چند سالی بود به انجمن دیتالایف نیومده بودم میخواستم بدونم در این چند سالی تغییری در دیتالایف انجام شده تغییراتی زیادی رو خودم دیدم مثل بخش قالب ها و ماژول ها که خیلی قالبها و ماژول ها بیشتر شدن فقط می خواستم بدونم دیتالایف الان به وردپرس می رسه یا نه چه مزایا و قابلیتهایی بیشتر از وردپرس داره

سلام

دوست عزیز این بحث خیلی تکراری شده ؛ کافی بود یه سرچ تو انجمن بزنید تا تمامی بحث و گفتگوهای دوستان رو بخونی

اما ر کل بستگی داره به اینکه چه نوع سایتی بخوای راه بندازی ، اطلاعاتت تو زمینه مدیریت سایت چقدر باشه ، تا چه حوصله کار کردن با سیستم رو داشته باشی و ...

هر سیستمی ، چه دیتالایف ، چه وردپرس ، چه جوملا و ... کارایی مزیت ها و معایب خودشون رو دارند که بسته به استفاده کننده هر کدوم از اینها میتونه برجسته بشه یا اینکه اصلا به چشم نیاد !

یا علی

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی