پرش به

تصویر

limit کردن short-story در صفحه مطلب (full-story)

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

#1 guitar-on-fire

guitar-on-fire

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 59 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1395/09/22 ساعت 05:19

با سلام

در حالت عادی امکان استفاده از تگ {short-story limit="x"} (بصورت محدود شده) در full-story.tpl نیست .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن چطور میشه  {short-story limit="x"} را در full-story.tpl استفاده کرد؟

از فایل /engine/modules/show.short.php   قطعه کد زیر را در مسیر /engine/modules/show.full.php  خط 1533 کپی کردم ولی ارور داد :unsure:

if ( preg_match( "#\\{short-story limit=['\"](.+?)['\"]\\}#i", $tpl->copy_template, $matches ) ) {
				$count= intval($matches[1]);

$row['short_story'] = preg_replace( "#<!--TBegin(.+?)<!--TEnd-->#is", "", $row['short_story'] );
				$row['short_story'] = preg_replace( "#<!--MBegin(.+?)<!--MEnd-->#is", "", $row['short_story'] );
				$row['short_story'] = preg_replace( "'\[attachment=(.*?)\]'si", "", $row['short_story'] );
				$row['short_story'] = preg_replace ( "#\[hide\](.+?)\[/hide\]#ims", "", $row['short_story'] );

$row['short_story'] = str_replace( "</p><p>", " ", $row['short_story'] );
				$row['short_story'] = strip_tags( $row['short_story'], "<br>" );
				$row['short_story'] = trim(str_replace( "<br>", " ", str_replace( "<br />", " ", str_replace( "\n", " ", str_replace( "\r", "", $row['short_story'] ) ) ) ));

if( $count AND dle_strlen( $row['short_story'], $config['charset'] ) > $count ) {

$row['short_story'] = dle_substr( $row['short_story'], 0, $count, $config['charset'] );

if( ($temp_dmax = dle_strrpos( $row['short_story'], ' ', $config['charset'] )) ) $row['short_story'] = dle_substr( $row['short_story'], 0, $temp_dmax, $config['charset'] );

}

$tpl->set( $matches[0], $row['short_story'] );

}

}

• 0

#2 wikidrama

wikidrama

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

ارسالی 1395/09/22 ساعت 12:35

از هک ماژول بلاک پیشرفته استفاده کن

• 0

#3 M_Jashnani

M_Jashnani

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 1,509 ارسال

ارسالی 1395/09/22 ساعت 15:09

دوست عزیز full-story مطلب رو بطور کامل لود میکنه و به نوعی اینکه short-story رو بصورت محدود بخوای نشون بدی یجورایی معنی نمیده

اما اینکه خود full-story رو محدودکنی کارت رو راه نمیندازه ؟! ( {full-story limit="52"} )

• 0

#4 guitar-on-fire

guitar-on-fire

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 59 ارسال

ارسالی 1395/09/22 ساعت 18:20

دوست عزیز full-story مطلب رو بطور کامل لود میکنه و به نوعی اینکه short-story رو بصورت محدود بخوای نشون بدی یجورایی معنی نمیده

اما اینکه خود full-story رو محدودکنی کارت رو راه نمیندازه ؟! ( {full-story limit="52"} )

به منظور فیلتر تصاویر در فول استوری میخوام استفاده کنم

• 0

#5 wikidrama

wikidrama

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

ارسالی 1395/09/22 ساعت 19:42

به منظور فیلتر تصاویر در فول استوری میخوام استفاده کنم

بلاک پیشرفته نسخه 3  با اخرین نسخه دیتالایف سازگاره و هنوز کار میکنه از اون استفاده کن 

• 0

#6 Saher

Saher

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 40 ارسال

ارسالی 1395/09/22 ساعت 20:04

یا ! می‌شه یک class css داد به عنوان مثال myblock :

<div class="test somemoreclass anotherbeautifulclass myblock">

و بعد در css :

.myblock > img {
display: none;
}

البته می‌دانم منظور شما حذف تصاویر به طور کلی بود! اما گاهاً سریع‌ترین راه‌ترین از نظر زمانی بهترین نیز ممکن هست باشه ! ...

• 1

Saher - ادمین سابق دیتالایف ... کمی از مشغله فارق شدم، به زودی شاهد فعالیت‌های من باشید (تعداد زیادی کتابخانه، ماژول - مد و ویرایش‌های ضروری منتشر نکرده دارم که در حال گسترش آن‌ها هستم).

I was here since dle 8.2 ... http://www.datalifeengine.ir/blog/versions/942-datalife-engine-v8.2.html

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی