پرش به

تصویر

سوال در مورد بار حقوقی سایت

دامنه اینترنت سایت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 mehran_bond

mehran_bond

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 67 ارسال

ارسالی 1395/09/23 ساعت 09:15

سلام دوستان بنده یه دامنه دارم و حقیقتا بدون استفاده مونده و فعلا قصد استفاده ازش رو ندارم

یه بنده خدایی هم پیدا شده و میخواد ازش استفاده کنه و منم قصد فروش ندارم و طرف رو هم نمیشناسم اما کاری که میخواد انجام بده رو دوست دارم

میخوام بدونم روشی هست که اطلاعات دامنه رو بهش بدم تا ازش استفاده کنه اما از اونجایی که ممکنه هرچیزی توی سایت قرار بدن برای من گرفتاری پیش نمیاد؟

باتشکر

• 0

#2 wikidrama

wikidrama

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 46 ارسال

ارسالی 1395/09/23 ساعت 10:40

سلام دوستان بنده یه دامنه دارم و حقیقتا بدون استفاده مونده و فعلا قصد استفاده ازش رو ندارم

یه بنده خدایی هم پیدا شده و میخواد ازش استفاده کنه و منم قصد فروش ندارم و طرف رو هم نمیشناسم اما کاری که میخواد انجام بده رو دوست دارم

میخوام بدونم روشی هست که اطلاعات دامنه رو بهش بدم تا ازش استفاده کنه اما از اونجایی که ممکنه هرچیزی توی سایت قرار بدن برای من گرفتاری پیش نیاد؟

باتشکر

بار حقوقی اگه داشته باشه ، واسه صاحب دامینه ، بستگی به موضوع سایت داره اگه فعالیتش در حد فیلم و سریال های خارجی باشه معمولا فیلتر میکنن ، سیاسی هم همینطور ، ولی اهانت با اشخصاص و قومیت ، فیلم های +18 ، فعالیت ضد نظام  اینا رو حکم قضایی داره

• 0

#3 mohandesan

mohandesan

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 15 ارسال

ارسالی 1395/09/25 ساعت 20:03

شما DNS های طرفو ست کن رو دامین و در صورت مشکل بردار  که دسترسی به سایت ممکن نباشه ولی خوب چه کاریه روزه شک دار نگیر بگو نمیدم

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی