پرش به

تصویر

Not Found در سایر صفحات در لوکال هاست wampserver

Not Found

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 amiresh

amiresh

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 22 ارسال

ارسالی 1397/01/28 ساعت 17:13

با سلام اساتید عزیز ...

بنده جوملا کار هستم و در حد حرفه ای جوملا رو بلدم .. امکانات فوق العاده دیتالایف منو کشوند به سمت خودش ..

دیتالایف رو جدید روی لوکال نصب کردم.. صفحه اصلی سایت میاد ولی سایر صفحاتش ارور Not Found رو میده .. با توجه به این که htaccess رو حذف کردم تا ارور 500 رفع بشه .. آیا باید تنظیمات مجزایی اعمال کنم ..؟

خواهشا راهنمایی کنید .. خیلی گشتم گوگل رو و حتی انجمن دیتالایف رو

• 0

#2 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1397/01/28 ساعت 18:35

سلام

به دلیل اینکه فایل مربوط به آدرس دهی htaccess رو حذف کردید ، پیغام Not Found دریافت کردید.

فایل htaccess رو برگردونید.

تا حالا نشده که با نصب دیتالایف روی لوکال پیغام 500 داشته باشم!

• 1

برای دریافت مشاوره و سفارش ماژول می توانید از قسمت پیغام خصوصی استفاده کنید.

#3 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1397/01/28 ساعت 18:46

با سلام اساتید عزیز ...

بنده جوملا کار هستم و در حد حرفه ای جوملا رو بلدم .. امکانات فوق العاده دیتالایف منو کشوند به سمت خودش ..

دیتالایف رو جدید روی لوکال نصب کردم.. صفحه اصلی سایت میاد ولی سایر صفحاتش ارور Not Found رو میده .. با توجه به این که htaccess رو حذف کردم تا ارور 500 رفع بشه .. آیا باید تنظیمات مجزایی اعمال کنم ..؟

خواهشا راهنمایی کنید .. خیلی گشتم گوگل رو و حتی انجمن دیتالایف رو

سلام

اگر از زمپ یا ومپ 3 برای لوکال استفاده کردید در سئو نوع دوم ممکنه با مشکل مواجه باشید که در صورت استفاده از WampServer 2.5 با این مورد روبرو نخواهید شد

( شخصا نتونستم دلیلی براش پیدا کنم که چه تفاوتی در نرم افزارهای این سرویس دهنده ها وجود داره که باعث مشکل میشه، ترجیح دادم از این راه استفاده و به کارم برسم! )

• 1

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

#4 amiresh

amiresh

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 22 ارسال

ارسالی 1397/01/28 ساعت 19:02

سلام

اگر از زمپ یا ومپ 3 برای لوکال استفاده کردید در سئو نوع دوم ممکنه با مشکل مواجه باشید که در صورت استفاده از WampServer 2.5 با این مورد روبرو نخواهید شد

( شخصا نتونستم دلیلی براش پیدا کنم که چه تفاوتی در نرم افزارهای این سرویس دهنده ها وجود داره که باعث مشکل میشه، ترجیح دادم از این راه استفاده و به کارم برسم! )

ومپ سرورم 2.2 هستش ... وقتی فایل دیتالایف رو استخراج کردم .... رفتم داخل لوکال ... ارور 500 داد ... بعدش چون تو جوملا با تغییر نام htaccess. به htaccess.txt این مشکل حل میشد .. و وقتی ببه هاست اصلی انتقال می دادیم ... مثل قبل میشد ... و مشکل سئو حل میشد

تو قالب پیش فرض تگ content نیست ؟ که صفحه های دیگه فعال بشه ؟ حتی داخل تگ ها هم میرم صفحه Not Found میده

• 0

#5 amiresh

amiresh

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 22 ارسال

ارسالی 1397/01/28 ساعت 19:29

مشکل حل شد ... xampp رو نصب کردم ... خیلی ممنون

• 1

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی