پرش به

تصویر

خیلی جالبه

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
24 پاسخ برای این موضوع

#1 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1390/09/14 ساعت 14:41

خیلی جالبه

سلام

امروز داشتم یک وب سایت رو نگاه میکردم یه چیز جالب به چشم خورد که باعث شد کلی بخندم :دی

gitacomputer.ir

این لینک هم مربوط میشه به لینک بالا .

portal

تعداد اینجور افردا زیاده که به خاطر کمبود اطلاعات مشتری دست به همین کارهایی میزنن، حالا این جسارتش از همه بیشتر بود که از سیستم اختصاصی خودش رونمایی کرده . :hahahoho:

آخه مسلون حداقل نام لینک ها رو تغییر میدادی ، خیلی جالبه :دی
:verylol:
  • 0

#2 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 14:48

:hahahoho:
گیتا انجین!!! :hahahoho:
  • 0

#3 msm

msm

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 229 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 16:16

عجب بی وجدانایی هستن گی تا انجین حالا اسم قطع بود گی گذاشتن :lol:
  • 0

#4 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 16:28

Majid_h,
:pray: :hahahoho: :herher:
  • 0

#5 ahmad4u

ahmad4u

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 383 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 16:31

دزد که نباید از دیوار مردم بالا بره
اینم خودش یه نوع دزدیه
همه جا (تو انجمن ها و سایت ها و ...) بنویسید گیتا انجین دزده و کلاهبرداره تا تو نتیجه گوگل بیاد و دستشون رو بشه
مردشور تونو ببره گیتا انجین که دزدی میکنی و سیستم دیتالایف انجین رو داری به اسم گیتا انجین ارائه میکنی

گیتا انجین دزد
گیتا انجین کلاهبردار
gita engine کلاهبردار
gita engine دزد

http://www.mardomabad.com/portal/news/1-post1.html#comment
  • 0

#6 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 18:40

خیلی جالبه

میدونی بیشتر چی رو اعصابه منه ؟! حتی به خودشون زحمت ندادن یه تصویره متفاوت طراحی کنن و همین تصویره بالا رو فقط متنش رو عوض کردن :hahahoho:

خیلی جالبه

حتی اگه دقت کنید تو این تصویر هم شات هایی که گذاشته از پنل مدیریت و غیره تابلوئه که دیتالایف انجینه و مشخصه طرف وقت زیادی صرفه این سیستم مدیریت محتوا کرده :pray:

برو بچ دیتالایف انجین بجنبین !! یه رقیبه جدید پیدا کردیم که اینطور هم که پیداست سیستم مدیریت محتواشون خیلی قوی هستش و ممکنه از شما جلو بزنه :wassat: :herher:
  • 0

#7 golchamani

golchamani

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 219 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 19:06

بهترین جک سال 90 !
سیستم مدیریت محتوای گیگا انجین !
:herrr: :hahahoho: :herher:
  • 0

#8 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/09/14 ساعت 20:26

باید با مدیر سایت برخورد بشه . حتی میتونن شکایت هم کنن . برداشتن از دیتالایف انجین به نفع خودشون دارن استفاده میکنن . والا اینجورشو ندیده بودم تا حالا . عجب زمونه ای شده . یا علی مدد

بابا این طرف مشکل داشته . همه چیزشو عوض کرده . هاستینگشم زده گیتا هاست . :winked:
  • 0

#9 mahdi86

mahdi86

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 247 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 06:49

واقعا برا بعضی ها متاسفم که اینطوری از دیتالایف انجین استقبال می کنن
  • 0

#10 freeman

freeman

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 08:09

سلام دوستان عزیز،

من همهٔ نظرات شما را خوندم ، می‌خوام چند تا نکته بگم

ما تقریبا همزمان با گروه دیتالایف انجین با این سیستم آشنا شدیم، و از این سیستم استفاده کردیم.

باید بدونین که سیستم دیتالایف انجین یک انجین کد باز هست و در مرام نامهٔ کد اصلی‌ هم نوشته بود که شما می‌تونین خودتون کد‌ها رو تغییر بدید و از اون استفاده کنید.

چطور میلیون‌ها سایت از جوملا و جوملا فارسی استفاده می‌کنن و کاملا تغییرش میدن ولی‌ کسی‌ به اونها شکایتی نمی‌کنه.؟

من هم در طول این سال‌ها چندین بار به بهتر شدن دیتالایف انجین کمک کردم و ایراد هایی رو برطرف کردم ولی‌ حتی یکجا از اسم اصلی‌ خودم استفاده نکردم..حالا که بعد از ۲ سال توی سایتهام اسم خودم رو نوشتم دوستان شاکی‌ شدن .؟ شما می‌تونین با تمامِ سایت هایی که من راه اندازی کردم تماس بگیرید و بپرسید ازشون که من بهشون گفتم کد استفاده شدهٔ ما در اینجا همون کد دیتالایف انجین هست.

آیا این درسته که بیاین و تو سایت فحش هایی رکیک بنویسین و با کمال کم لطفی‌ سیاه نمائی کنید .؟

می تونستید اول با من تماس بگیرین و بپرسید که با چه استدلالی اینکارو کردم.

بهرحال من هم از مدیریت تقاضای شما رو دارم، چرا دوستان در اینجا و یا سایت هایی دیگه به فحاشی میپردازن بدون اینکه از چیزی خبر داشته باشن.؟

امیدوارم که بدونین انتقاد سازنده با منفی‌ نگری و فحاشی خیلی‌ فرق داره.

موفق باشید.
  • 0

#11 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 08:31

freeman , دوست عزیز شما در هر صورت باید کپی رایت دیتالایف انجین رو رعایت کنید . مثل این میمونه که شما یه ماشین بخری بعد چراغشو عوض کنی بگی این ماشینو خودم تولید کردم و اسم ماششینو کارخانه تولیدشو به نام خودت بزنی . آیا همچین چیزی میشه ؟؟؟ آخه همه میدونن دیتالایف انجین چی هست . ولی من که تاحالا سیستم تخیلی گیتا انجین نشنیده بودم . هیچکدوم از دوستان به فحاشی نپرداختن . شما باید قبل از اینکه کاری میکردید از مدیریت دیتالایف انجین اجازه میگرفتید . در ضمن دیتالایف انجین در نسخه نهاییش یعنی 9.4 تقریبا بدون مشکل بوده .

زنده باد دیتالایف انجین

:delicious:
  • 0

#12 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 08:46

freeman,
بازم کارت توجیهی نداره و به نظر من یه نوع کلاه برداریه
اگر قصدته به مشتریات بگی دیتالایف انجین پس گیتاانجین دیگه چیه؟؟؟
  • 0

#13 freeman

freeman

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 2 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 10:04

ابتدا میگم اون دوستی که فحاشی کرده بود تو یکی از سایت های من اینکارو کرده و فقط جهت اطلاع مدیران سایت آی پی ایشون رو میذارم : 91.99.182.50

در ضمن من به مشتریانم قصد نکردم که بگم .. از 2 سال پیش بهشون گفتم که دیتالایف انجین هست.
بحرحال ترجیح میدم یکی از مدیران سایت هم اینجا نظری بده.

بازهم میگم که از سوء برداشت شما متاسفم و بهتر که با هم به پیشرفت هم کمک کنیم.

موفق باشید.
  • 0

#14 tlove

tlove

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 89 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 11:14

ببخشید اگه دیتالایف انجین کد بازه پس این همه دعوا سر چیه؟
این آقا عرضه اش رو داشته و قت گذاشته رو سیستم کار کرده حالا حقشه نوش جونش
  • 0

#15 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 11:49

منم با فحاشی و برخورده بد مخالفم

دوسته عزیز حداقل کاش یه اسمی از دیتالایف انجین میذاشتی تا دوستان اینجا گله مند نشن !!

هر چیزی !!

قدرت گرفته از دیتالایف انجین

گیتا انجین ، نسخه پیشرفته و بهینه شده ی دیتالایف انجین

گیتا انجین نسخه ویرایش شده یا تکامل یافته دیتالایف انجین

گیتا انجین با الگوبرداری از سیستم محتوای دیتالایف انجین

خلاصه هر چیزی که باعث بشه برنامه نویسان دیتالایف انجین خیلی داغ نکنن و احساس نکنن تمامه زحمت هاشون به نامه دیگری ثبت شده

ما باید یاد بگیریم به نحوی از زحماته همدیگه قدردانی کنیم مخصوصا کارایی که زیاد ارزشه مادی ندارن و به قوله شما کد باز هستن

شاید اگه شما خودت قبل از این سایت وقت میذاشتی و دیتالایف انجین نسخه روسی رو به فارسی ترجمه میکردی و ایراداتش رو برطرف میکردی و بعد یکی سریع ازت کپی میکرد و یه سایت میزد به نام دیتالایف انجین فارسی !! به همین اندازه که دوستان داغ کردن داغ میکردی :flower:
  • 0

#16 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 21:06

دوست عزیز شما هرچی هم برای این سیستم قلابی گیتا انجین زحمت کشیده باشی بازم کاره اشتباهیه . شما اگه راست میگی برو برا خودت یه سیستم بنویس . چرا میای یه سیستم دیگه رو بر میداری دو تا دونه عکساشو عوض میکنی اسمشو میذاری گیتا انجین . شما حتی به هاستت هم رحم نکردی . گیتا هاستینگ . واقعا سرور هاستینگش ماله خودته ؟؟ حداقلش این بود عکس پک دیتالایف انجین و تبلیغشو عوض میکردی نه اینکه بیای دیتالایف انجین رو کنی گیتا . عجب زمونه ای شده . متاسفانه فرهنگ ما ایرانی ها اشکال داره . یکی تا سایتشو میزنه عادت کرده همون اول بیاد کپی رایتو بداره . واقعا این کار یک نوع دزدی هست . دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست . ایشالا شما دوست عزیزمون هم دست از این کار اشتباهت برداری . ایشالا . امیدوارم ناراحت نشده باشی از حرفام . یه ذره رک حرفمو زدم . خودمم میدونم .و شرمنده به هر حال . باید گفته میشد
  • 0

#17 alisoftware

alisoftware

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 513 ارسال

ارسالی 1390/09/15 ساعت 21:46

من نمیدونم کی تو دهن شماها انداخته دیتالایف انجین کد بازه؟

دیتالایف انجین مثل جوملا و یا وردپرس کدباز نیست به خدا. تمام نسخه هایی هم که توی اینترنت هست (انگلیسی، ترکی، عربی، آلمانی و ...) نسخه های null شده هستن.
نسخه فارسی هم که در این سایت هست دوستان لیسانسش رو میخرن و انتشار میدن
پس در نتیجه شما خیلی بووووووووووق که ورداشتی دیتالایف انجین فارسی رو 4 تا عکسش رو عوض کردی زدی جینگولک انجین

شما کی در جهت ارتقاء و پیشرفت دیتالایف انجین گام برداشتی اونوقت حرف بوووووووووق میزنی؟؟!!
  • 0

#18 spalisp

spalisp

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 637 ارسال

ارسالی 1390/09/16 ساعت 11:09

تازه علی جون اینکه چیزی نیست به خودش زحمت نداده حداقل تصاویرشو هم عوض کنه بذاره . این طذف دیگه کی بوده ؟؟؟ الله اکبر . اینجوریشو ندیده بودم به مولا
  • 0

#19 mahdi86

mahdi86

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 247 ارسال

ارسالی 1390/09/16 ساعت 12:50

نقل قول: spalisp
spalisp

نقل قول: freeman
freeman

هی ما آخر نفهمیدیم دیتالایف انجین کد بازه یا نه
  • 0

#20 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1390/09/16 ساعت 15:40

به نظره من دیتالایف انجین کد باز باشه یا نباشه مهم نیس !!

به زور نمیشه کسی رو وادار به کاری کرد باید اینجور بحث ها رو با مسالمت و دوستانه حل کرد !!

حالا خودمونیم این دوستمون تابلو بازی در آورده وگرنه میشه در عرضه 1 هفته طوری تمام کد ها و عکس ها رو ادیت کرد که خوده برنامه نویس های دیتالایف انجین هم نتونن تشخیص بدن این دیتالایف انجین بوده !!

من فکر می کنم با ساپورت و پشتیبانی خوب و کارایی مثه ویترین این سایت و ایجاد روابطه دوستانه بین اعضاء میتونیم جوی رو ایجاد کنیم که اعضاء و کلا هر کسی از این سیستم استفاده میکنه نسبت بهش نوعی وفاداری حس کنه و از تبلیغ و آوردن اسمش نزده دیگران احساس غرور کنه

با دادن بووووق و توهین و حمله ور شدن کاری درست نمیشه باید ریشه ای و فرهنگی حل بشه و در ثانی همیشه استثناهایی هم وجود داره نه فقط در این مورد در تمام چیزهایی که کپی رایت دارند ....
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی