پرش به

تصویر

پیغام خطای صفحه درخواست شده، پیدا نشد

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
20 پاسخ برای این موضوع

#1 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/09 ساعت 19:12

باسلام
با کلیک برروی دکمه ادامه مطلب در یکی از مطالب سایتم، پیغام خطای صفحه درخواست شده، پیدا نشد ظاهر میشه. لطفاً راهنمایی کنید که چطور مشکل رو حل کنم. ممنون
  • 0

#2 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1391/04/09 ساعت 19:17

safarzad,
احتمالا از هاست رایگان استفاده می کنید؟ :belay:
به قسمت تنظیمات رفته و سئو رو غیر فعال کنید
  • 0

#3 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/09 ساعت 19:31

نه هاست رایگان نیست
ولی با غیر فعال کردن سئو مشکل حل شد.
اگه میشه در مورد علتش توضیح بدید یا راهنمایی کنید ممنون میشم. چون من نمی خوام سئو غیر فعال باشه.
  • 0

#4 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1391/04/09 ساعت 20:29

هاستتون ماژول mod_rewrite php را پشتیبانی نمی کنه !!! شما باید با پشتیبانی هاستتون صحبت کنید و درخواست فعال سازی این ماژول را بدید.
  • 0

#5 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 18:33

باتشکر از پاسختون
فقط یکی از مطالب سایتم به این مشکل برخورده و در مطالب دیگه مشکلی نداره
  • 0

#6 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 18:48

لطف کنید آدرس سایت و آدرس مطلبی که مشکل داره رو اینجا قرار بدید. با حدس و گمان نمیشه مشکلی رو حل کرد. :smile2:
  • 0

#7 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 19:11

آدرس مطلب مورد نظر در حالت سئو غیرفعال:
http://www.gepem.net/index.php?newsid=12

آدرس مطلب مورد نظر در حالت سئو فعال:
http://www.gepem.net/etc/12-Benchmarking.html
  • 0

#8 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 19:24

سایت شما با زحمت برای من باز میشود، ۲ تا صفحه شما لود شد و دیگه نتونستم بیشتر بررسی کنم :lol: مشکل شما فقط اون مطلب نیست، شما یک بخش با عنوان etc هم دارید که این هم مشکل داره. فرصت نکردم سایر بخش ها رو نیز چک کنم، اما هر چی که هست مربوط به تنظیماتی هست که هنگام ساخت بخش اعمال کرده اید!

هر وقت سرور شما کار میکرد پیغام بدید تا بررسی بشه...
  • 0

#9 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 19:41

باتشکر از بررسی شما
ولی در حال حاضر من مشکلی با سرور ندارم سرعتش هم خوبه
اون مشکلی رو هم که گفتین چک کردم حق با شماست چندین قسمت دیگه هم این مشکل رو دارن :recourse:
  • 0

#10 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/10 ساعت 19:47

نمیدونم به چه دلیل سایت شما برای من باز نمیشه.
اما شما یک امتحان بکن. یک بخش جدید بساز. لینک بخش جدیدی که میسازی رو یک نام دیگه به غیر از اون etc انتخاب کن. برای امتحان، یک مطلب توی این بخش جدید ارسال کن. هنگام ارسال مطلب هم توی تنظیمات مربوط به آدرس لینک و مطلب هیچ تغییری ایجاد نکن. بعد مطلب رو منتشر کن، ببین باز مشکل داری یا خیر. اگر مشکلی نبود، این مطالبی که با لینکشون مشکل داری رو منتقل کن به این بخش جدید که ساختی، بعد اون بخش etc رو حذف کن. سپس از قسمت تنظیمات این بخش جدید، اسم و آدرس اون رو هرجور که دوست داری قرار بده!
  • 0

#11 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1391/04/10 ساعت 20:05

توضیحاتی که بالا گفتند را تست کنید در صورت جواب ندادن ذخیره گاه دیتالایف انجین را یک بار پاک کنید (توسط صفحه اصلی مدیریت) یک بارم htaccess واقع در روت اصلی را مجددا آپلود کنید !!! و در آخر هم به دایرکتوری engine/cache/system برید و هرچی فایل با پسوند php هست پاک کنید همین طور در دایرکتوری engine/cache با پسوند tmp در آخر در صورت جواب ندادن Screen از صفحه اول پنل مدیریتتون را آپلود کنید و لینک را پست کنید.
  • 0

#12 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/11 ساعت 16:14

همه مراحل رو به ترتیب انجام دادم ولی عجیبه که این اتفاق داره رفته رفته بیشتر هم میشه
گاهی روی یک لینک مشابه یک بار پیغام خطا میده و وقتی مجدد روی همون لینک کلیک می کنم بدون مشکل است!!!
http://gepem.persiangig.com/other/404.jpg
  • 0

#13 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/11 ساعت 17:53

دوست عزیز، دیگه فکر میکنم مشکل شما به خاطر هاستینگ میباشد. بهتره در ادامه مشکل رو با هاستینگ در میون بزارید. اگر هم اینجا عنوان کنید از کجا هاست اجاره کردید ممنون میشم. :laughing:
  • 0

#14 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1391/04/11 ساعت 20:08

عزیز TAB اطلاعات سرور واسه ما مهم هست نه آمار و ارقام تعداد پست ها که ...
  • 0

#15 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/12 ساعت 04:08

ببخشید
http://gepem.persiangig.com/other/404_2.jpg
  • 0

#16 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1391/04/12 ساعت 05:05

با اجازه safarzad عزیز
من هم با این پیغام 404 مشکل دارم
البنه نه دقیقا اینطوری
گوگل تعداد بسیار زیادی از این اررور رو از سایت من گرفته که روز به روز هم بیشتر میشه!!!!!!
تو قسمت وب مسترها
میخواستم ببینم اصلا این پیغام چرا ایجاد میشه و چطوری میشه رفعش کرد؟
و چطوری اون صفحات رو از سایتم حذف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکرات :pray:
  • 0

#17 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/12 ساعت 17:36

Saher,
ظاهراً حق با شما بوده و ماژول mod_rewrite php رو ناشناخته اعلام می کنه
میشه راهنمایی کنید من دقیقاً چه درخواستی باید از هاست خودم داشته باشم؟
  • 0

#18 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/04/12 ساعت 17:44

دوست عزیز، شما خیلی مساله رو پیچیده میکنی. به سوالاتی هم که پرسیده میشه هیچ جوابی نمیدید!

اونجا که مینویسه "ناشناخته" دلیل بر فعال نبودن ماژول ریرایت نیست. برای من هم همین رو نوشته! در صورتی که شما میگید بعضی از لینکها خراب هستند! بعضی از لینکها سالم! این یعنی اینکه ماژول فعال هست!

باز هم میپرسم، هاستینگ شما چیست؟ از هاست مجانی استفاده میکنید؟ هنگام ارسال پست از علائم اضافی استفاده میکنید؟ یک خورده درست حسابی به سوالات جواب بدید. هر ۲ روز یک بار میاید میگید نشد، میرید ۳ روز دیگه میاید یک جواب دیگه میدید. اگر به راهنمائی نیاز دارید به سوالاتی که ازتون پرسیده میشه پاسخ بدید. اگر هم به صورت تفریحی مشکلات رو بیان میکنید، در نتیجه بهتره این تاپیک رو ادامه ندید.
  • 0

#19 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1391/04/12 ساعت 20:11

راست می گن بنده اشتباه کردم اگر mod_rewrite وجود نداشت و شما seo را فعال می کردیدinternal server error می گرفتید ... عزیز تقریبا مشکل شمارو متوجه شدم نمی دونم این لینک را از کجا گرفتید ولی احتمالا از ماژولی استفاده کردید که قدیمی بوده لینکی که شما دادید http://www.gepem.net...nchmarking.html لینک واقعی این هست http://www.gepem.net...nchmarking.html در کل شما upgrade کن به نسخه 9.6 و ضمننا ماژولی که ازش استفاده می کنی احتمال زیاد قدیمی هست که لینکارو اینجوری نشان می ده !!!
  • 0

#20 safarzad

safarzad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 71 ارسال

ارسالی 1391/04/13 ساعت 05:48

دوست عزیز، شما خیلی مساله رو پیچیده میکنی.به سوالاتی هم که پرسیده میشه هیچ جوابی نمیدید!

میشه دقیقاً بفرمائید من به كدوم پست جواب ندادم!!!!؟؟؟؟

اونجا که مینویسه "ناشناخته" دلیل بر فعال نبودن ماژول ریرایت نیست. برای من هم همین رو نوشته! در صورتی که شما میگید بعضی از لینکها خراب هستند! بعضی از لینکها سالم! این یعنی اینکه ماژول فعال هست!

بله بنده هم قبلاً همین نظر رو دادم. پست شماره 5

باز هم میپرسم، هاستینگ شما چیست؟

میشه بفرمائید شما این سئوال رو در كدوم پست مطرح كرده بودید كه این دومین بارش باشه
بنده از هاست شركت آبتین وب و غیر رایگان استفاده می‌كنم.

از هاست مجانی استفاده میکنید؟

در پست شماره 3 گفتم خیر

هنگام ارسال پست از علائم اضافی استفاده میکنید؟

خیر

یک خورده درست حسابی به سوالات جواب بدید.

واقعاً نمی دونم منظور شما از درست و حسابی چیست؟ شما بفرمائید من چطور جواب بدم من همونطور خدمت شما باشم. اگه می‌خواید مثل خودتون جواب بدم؟

هر ۲ روز یک بار میاید میگید نشد،میرید ۳ روز دیگه میاید یک جواب دیگه میدید.

تاریخ پست‌ها سمت راست و بالای هر پست زده شده ولی برای اینكه گفتید درست و حسابی جواب بدم فكر كردم بد نباشه یه جمع بندی هم بكنم:
روز 9 تیر 2 بار پاسخ دادم
روز 10 تیر 3 بار پاسخ دادم
روز 11 تیر 1 بار پاسخ دادم
روز 12 تیر 2 بار پاسخ دادم
تاریخ ها پشت سر هم و هر ورز هم چندین بار پاسخ دادم، حالا نمی‌دونم منظور شما چیه!!!!

اگر به راهنمائی نیاز دارید به سوالاتی که ازتون پرسیده میشه پاسخ بدید.

واقعاً برای بنده روشن نیست به كدام سئوال شما جواب داده نشده. لطفاً مشخص كنید بنده در خدمت هستم.

اگر هم به صورت تفریحی مشکلات رو بیان میکنید، در نتیجه بهتره این تاپیک رو ادامه ندید.

بنده واقعاً دیگه هیچ حرفی برای گفتن ندارم!!! :question: اصلاً موندم كه چی بگم!!!
دوست عزیز اگه بنده به شما طلب كارم یا اینكه شما بابت زحمتی كه میكشید و به سئوالات و مشكلات دوستان پاسخ می‌دید طلبی از بنده یا كسی دارید بفرمائید دیگه اینقدر اعصاب خودتون و بقیه رو خراب نكنید. بنده و همه دوستان از زحمات شما همیشه تشكر و قدرانی كردیم در تمام پستها هم دكمه تشكر رو زدیم. حالا شما به دلیل دانشی كه دارید و همچنین تمایلی كه خودتون دارید یا هر دلیل دیگری كه برای شما و دیگران محترم هست دارید در این فروم فعالیت می كنید دلیلی نیست كه هرجور می‌خواهید با هر كسی برخورد كنید شما در یك جامعه مجازی هستید و واقعاً نمی دونید كه مخاطب شما چه كسی هست چقدر سواد داره چند سالش هست و ... درنتیجه باید فضای احترام همیشه برقرار باشه.
دوست عزیز اگر نمی‌خواهید به سئوالات جواب بدید اصلاً بنده ناراحت نمی‌شم به هر حال از طریق دوستان دیگر یا سایت های دیگر مشكل به نحوی حل میشه یا اصلاً حل نمیشه ولی اینگونه برخورد اصلاً صحیح نیست به هر حال وظیفه بنده هست و چون احساس می كنم كه به بنده توهین شده، گزارش شما رو به مدیران سایت بدم(البته این رو هم میدونم كه خودتون هم مدیر هستید)

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی