پرش به

تصویر

جشنواره وب و دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
11 پاسخ برای این موضوع

#1 Adrian

Adrian

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1391/11/29 ساعت 10:02

تو این جشنواره وب که تموم شد
میخوام بدونم کسی میدونه سهم دیتالایف انجین تو برنده ها چقدر بود؟
برنده های دیتالایف انجینی رو معرفی کنید
  • 0

#2 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1391/11/29 ساعت 12:16

البته فک میکنم بیشتر این جشنواره روی تعداد بازدید کننده و محبوبیت و ایده های نو تاکید داره تا بررسی از نظره امکانات و سیستم های مدیریت و ...

من کد های یکسری از اونها رو چک کردم و بعید میدونم هیچکدوم از دیتالایف انجین استفاده کرده باشن ...

بهرحال چیزی که مهم هستش جذب بازدید کننده و محتوای مفید و البته تازه هستش و اگه این فاکتور ها رو داشته باشی زیاد فرقی نمیکنه از دیتالایف انجین استفاده کنی یا جوملا یا وردپرس

مثلا وب سایت کارآموزده وردپرس هست ..

تالار بورس vBulletin

کلا من سهم دیتالایف انجین رو در این جشنواره حداقل دوره های پیشین صفر یا خیلی کم میدونم اما از طرفی این نمی تونه نمایانگره ضعف یه سیستم مدیریت وب باشه خصوصا وقتی ارزش خوده این جشنواره هم زیر سوال باشه ...
  • 0

#3 sirus

sirus

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 62 ارسال

ارسالی 1391/11/30 ساعت 04:16

یه موضوع مهمی كه من بهش برخوردم وحتماخیلی هادیدندخیلی ازسایتهایی كه به عنوان حتی كاندیدبهترین انتخاب شده بودندیابازنمكردیاهنوزبدون محتوابودخیلی عجیب بودسایتی بایدبهترین باشه حتی بازنمیشدیا.....
به هرحال مطمئنااین برخوردهاارزش دیتالایف انجین رادرنظركابران خودش كم نمیكنه وحتمااگركابرانی كه قبلاازسیستمهای مختلف تجربه ای داشته باشنداین گونه رفتارهاتونهارامصممترازقبل درپیشبرداین سیستم خواهندكرد
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/11/30 ساعت 05:41

این سایتها و این جوایز، هیچ ارزش و احترامی برای هیچ سایتی نمیاره. اگر قرار بود ارزش یک سایت با این خنک بازی ها مشخص بشه که الان باید سایت مجید آنلاین رو خیلی با ارزش تر از وب هاستینگ تاک یا stackoverflow بدونیم! البته من فقط مجید آنلاین رو مثال زدم.

کافیه یک نگاه به لیست نامزد ها و برندگان بکنید، برای مثال قسمت برندگان و نامزد های "ابزار وب" کاملا بیانگر سطح کیفی این مسابقات و نیاز های کاربران وب فارسی میباشد! قرن بیست و یکم داره تموم میشه، ما ایرانیها هنوز دنبال SMS بازی هستیم!

تنها مزییت این مسابقات این هست که ۴ تا وبلاگ نویس بتونند یک لوگو بزارن تو وبلاگشون و بگن ما برنده شدیم! وب فارسی هنوز تولید محتوا نداره اونوقت ما نشستیم بهترین وبسایت همون رو هم انتخاب میکنیم :smile2:
  • 0

#5 Majid_h

Majid_h

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 811 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1391/11/30 ساعت 07:38

IMP عزیز ، حرف شما کاملاً درسته اما اگه به همین منوال بخواییم پیش بریم و طرز تفکر خودمون رو تغییر ندیم تا سال 1400 هم هیچ تغییری بوجود نمیاد . درسته که ایران همیشه چند سالی از سایر کشورها عقبه و نمیشه کاریش کرد اما از یجایی باید شروع بشه یا نه ؟ به خودی خود که درست نمیشه ! خیلی ها از وجود همچین جشنواره ای خبر نداشتن و به لطف سایت هایی که بنر گذاشتن و ... متوجه شدن قضیه از چه قراره . خیلی از وب سایت های معروف حتی در این جشنواره ها شرکت نمیکنن چون فکر میکنن شأن و منزلتشون زیر سوال میره !!! اگه از همون سال 87 که استارت این جشنواره زده شد همه حمایت میکردن خیلی ها که تازه کار بودن دیدشون نسبت به کار و هدفشون حرفه ای تر میشد و الان اوضاع به نسبت بهتر داشتیم.

وقتی رقابتی وجود نداشته مسلماً ایده ای هم به ذهن نمیرسه تا به موجب اون از رقیب خودش پیشی بگیره . خیلی خوبه که روابط خودمون رو در زمینه اینترنت با فعالان این حوزه زیاد کنیم که استارتش میتونه از حضور در همین جشنواره ها + سمینارهایی که برگزار میشه مثل حضور در استارتاپ ویکند و هر راهی که این ارتباطات رو قوی میکنه باشیم .
  • 0

#6 asemano67

asemano67

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 24 ارسال

ارسالی 1391/11/30 ساعت 12:43

! قرن بیست و یکم داره تموم میشه، ما ایرانیها هنوز دنبال SMS بازی هستیم!

یه سوال باید تو قرن بیست و یکم دنبال جی باشیم یا بهتر بگم این دنیای تکنولوزی به جه سمتی میره

لطفا توضحاتی رو بدین
  • 0

#7 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/11/30 ساعت 12:51

asemano67,
به کتب مبانی اطلاعات و فناوری مراجعه کنید.

Majid_h,
سکوت محترمانه بهتر از آغاز ضعیفه! مسابقات برای ایجاد انگیزه بوجود میاد، ولی وقتی برندگان رو بر اساسی متفاوت تر از کیفیت محتوا و ابزار انتخاب می کنند، اگر سکوت کنند، متخصصین و فعالان این حوزه و بزرگان احترام بیشتری براشون قائلن...
  • 0

#8 Arioman Manos

Arioman Manos

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 69 ارسال

ارسالی 1391/11/30 ساعت 17:37

کلا بی احترامی نباشه ولی فک میکنم ما ایرانی ها زیاد تو زمینه های قرعه کشی و مسابقه و جشنواره وارد نشیم خیلی سنگین تره ...

در کل من فک میکنم سایت اگه سایت باشه و پرمحتوا باشه همیشه و بدون نیاز به این گونه جوایز طرفداران و مخاطبان خودش رو داره ...

البته همیشه هم تعداد بازدید کننده بالا دال بر پرمحتوا و برتر بودن یک سایت نیست همونطور که میشه با زدن یک سایت دانلود فیلم یا موزیک و دادن لینک مستقیم از فایل ها در کمتر از یک ماه به بازدید های میلیونی در روز برسه ...

من فکر میکنم این قضیه سلیقه ای هستش و هر کس معیار های خودش رو برای انتخاب چنین سایت هایی بر اساس علایق خودش داره
  • 0

#9 Adrian

Adrian

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1391/12/01 ساعت 07:59

با سلام به همه
با توجه به حرفای مدیران محترم
امروز فقط رفتم دو تا گروه از سایت هارو دیدم
یکی آموزشی و ابزار وب
خدایی قرار نیست اسم سایت ببریم
ولی چرا یه سایت که دوره آموزشی پولی میزاره اول میشه :question:
یا سایتی که فقط یه ابزار ویژه ارایه میده....سایت هایی مثل دیتالایف انجین رو پشت سر می زاره و اول میشه :question:
دیگه وقتمو واسه برترین ها نزاشتم :excisted:
زنده باد دیتالایف انجین :happy:
  • 0

#10 Reza_ea

Reza_ea

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 109 ارسال

ارسالی 1391/12/01 ساعت 08:53

soft98 رتبه نیاورد؟ دیتالایف انجین هست سیستمش
  • 0