پرش به

تصویر

بررسی امکان ایجاد سایت سمساری با دیتالایف انجین

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 asghar

asghar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1391/12/22 ساعت 22:34

سلام.سوالم اینه که آیا میشه یک سایت مشابه این سایت با دیتالایف انجین ایجاد کرد؟
  • 0

#2 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/12/22 ساعت 22:51

این سایت بر مبنای asp برنامه نویسی شده؛ عموما چنین وب سایت هایی نیاز به سیستم مدیریت محتوای تخصصی و شخصی دارند، اما با سیستم های مدیریت محتوا دیگه ای نظیر دیتالایف انجین هم میشه چنین سایتی را طراحی کرد.
  • 0

#3 sirus

sirus

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 62 ارسال

ارسالی 1391/12/22 ساعت 22:55

حتمامیشه :sad:
این یك سایت فروشگاه هست كه اگرشمادرسایت جستجوكنیدوامكانات راببینیدمتوجه می شیدكه بادیتالایف انجین خیلی بهترازاینهاوپیشرفته ترسایت طراحی كردبسته به دانش خودتون هست
درگاه پرداختهاوامكانات زیاددیگه
  • 0

#4 asghar

asghar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1391/12/23 ساعت 05:24

ممنون از پاسخهای دوستان عزیز.
البته من مطمئنم که میشه.چون من خودم قبلا با یک قالب ساده دیتالایف انجین یک سایت خبری نیمه حرفه ای درست کرده بودم که اتفاقا میشد گفت از اولین قالب های خبری برای دیتالایف انجین بود و مشابه قالب خبری خیلی از سایتهای خبری و کارکردی نظیر و یا حتی بهتر از آنها.(که البته بعد مورد عنایت قرار گرفت و از دسترس خارج شد). دیتالایف انجین قابلیت تغییر پذیری بالایی داره.
من بیشتر سوالم مربوط به بخش ثبت قیمت برای یک کالا از سوی صاحب کالا و ثبت قیمتهای پیشنهادی سایر مشتریان برای آن کالا است. مثلا کدوم ماژول دیتالایف انجین رو میشه تغییر کاربری داد و برای این کار استفاده کرد؟
  • 0

#5 asghar

asghar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 9 ارسال

ارسالی 1392/01/11 ساعت 01:32

آیا در بین دوستان کسی هست که بتونه قابلیتهایی مشابه سایتی رو که در اولین بند آدرس دادم برام آماده کنه؟(منظورم هم قالب گرافیکی تر و هم برنامه و ماژولهای بخش مدیریت رو مشابه اون سایت و همچنین چند قابلیت دیگه که بعدا میگم) اگر کسی هست پیغام خصوصی بده.البته با پرداخت هزینه.ممنون

البته ممنون میشم اگر دوستانی که توانایی دارند سریعتر پیغام خصوصی بدهند.
  • 0

3 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 3 مهمان و 0 عضو مخفی