پرش به

تصویر

درخواست راهنمایی کد html

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 shahram_g

shahram_g

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 52 ارسال

ارسالی 1392/03/02 ساعت 00:02

درود.
من می خوام یک دکمه در یکی از ارسال هام قرار بدم که با زدن اون دکمه صفحه دیگه ای مثلا سایت گوگل باز بشه.
کد زیر رو وقتی همین جوری تو نت پد می نویسم و با فرمت htm ذخیره می کنم درست کار می کنه ولی با ویاریشگر html سایت با اینکه تصویر دکمه رو میاره ولی با کلیک روی اون به صفحه اصلی سایت خودم میرم.
چه تفاوتی بین این دو تا ویرایشگر html هست که تو اینجا دستور action رو نمی شناسه و چطوری می تونم به خواسته ام برسم.
سپاس

این هم کد:

<form action="http://www.google.com" method="get" onsubmit="msg('onsubmit')" target="_blank"><input style="font-family: Tahoma; font-size: 9pt;" type="submit" name="submit" value="google site" /></form>

• 0

#2 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1392/03/02 ساعت 06:33

shahram_g,
دوست عزیز
از داخل ویرایشگر ارسال مطلب یه استایل دکمه به کلمه مورد نظرتون بدید و بعد هم اون رو به صفحه دلخواه لینک نمایید
یکم موس رو روی گزینه های ویرایشی قرار بدید با کاربردشون بیشتر آشنا میشید
موفق باشید :flower:
  • 0

#3 shahram_g

shahram_g

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 52 ارسال

ارسالی 1392/03/02 ساعت 08:42

hamid7107,
سپاس از شما.
من میخوام به همراه فشردن دکمه یه سری اطلاعات هم به سایت مقصد فرستاده بشه.مثل متد post به جای get تو همون کدی که نوشتم.
  • 0

#4 a.alipour

a.alipour

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 61 ارسال

ارسالی 1392/03/02 ساعت 14:33

shahram_g,
دوست عزیز من یه نمونه برای شما گزاشتم مشکل شما اصلا ربطی به تگ های dle نداره!!

<form name=form1 action='xxxxxxx' method=post>

<input type=hidden name='id' value='gh' />

<table border=0>

<tr  ><td>نام و نام خانوادگی <span style="color:red">*</span></td><td>

<input  type=text value='' size=30 dir=rtl name='as' />

</td></tr>

<tr  ><td>سطح کیفی سایت</td><td>

<select  name='lp' ><option value='بد'  >بد</option><option value='ضعیف'  >ضعیف</option><option value='خوب'  >خوب</option><option value='خیلی خوب'  >خیلی خوب</option><option value='عالی'  >عالی</option><option value='محشر'  >محشر</option></select&#
62;</td></tr>

</table>

<br>

<div id='hidbot'>

<input type='button' class='submit' onclick='hide()' value='پرداخت' />

</div>

</form></div>

البته الان فرمهایی که تو سایت مقصد هست را من از خودم تعریف کردم فقط باید با استفاده از ویرایش گر html در مطالب ویا صفحات اضافی قرار بدید!!

اگر هم خیلی این کار براتون سخته از IFRAME استفاده کنید
  • 0

#5 shahram_g

shahram_g

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 52 ارسال

ارسالی 1392/03/02 ساعت 15:11

a.alipour,

سپاس از شما.
با طراحی فرم مشکلی ندارم.مشکل اینجاست که اگه type مربوط به دکمه رو button بذاریم صفحه سایت مقصد نمیاد (نمی دونم چیزی به سایت مقصد می فرسته یا نه؟)
اگر هم type دکمه submit باشه با فشردنش سایت خودم دوباره باز مبشه.
البته فکر کنم درستش این باشه که type دکمه submit باشه.
  • 0

#6 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1392/03/02 ساعت 17:52

shahram_g,
من یه توصیه میکنم
میتونید این عمل رو با شبیه سازی سیستم اشتراک گذاری ایجاد نمایید :flower:
  • 0

#7 shahram_g

shahram_g

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 52 ارسال

ارسالی 1392/03/03 ساعت 07:14

درود.
این کدی هست که یه سری اطلاعات رو به سایت زرین پال می فرسته.با توضیحاتی که فرمودید هم چاره ساز نشد.
لطفا راهنایی کنید:

<form action="https://www.zarinpal.com/webservice/Simplepay" method="post" onsubmit="msg('onsubmit')" id="TransactionAddForm" target="_blank">
<input type="hidden" id="TransactionAccountID" value="شماره حساب زرین پال شما" name="data[Transaction][account_id]">
<input type="text" id="TransactionAmount" value=" مبلغ را به  تومان وارد كنید"  onblur="if(this.value=='') this.value=' مبلغ را به  تومان وارد كنید';" onfocus="if(this.value==' مبلغ را به  تومان وارد كنید') this.value='';" style="font-family: Tahoma;font-size:8pt"  name="data[Transaction][
;amount]" maxlength="9" size="31">
<input type="text" id="TransactionDesc" value="نام شما به همراه توضیحات خرید"  onblur="if(this.value=='') this.value='نام شما به همراه توضیحات خرید';" onfocus="if(this.value=='نام شما به همراه توضیحات خرید') this.value='';" style="font-family: Tahoma;font-size:8pt"  name="data[Transaction][
;desc]" maxlength="50" size="31">
<input type="hidden" id="TransactionRedirectUrl" value="آدرس صفحه بازگشت" name="data[Transaction][redirect_url]">

<input name="submit" type="submit" " style="font-family: Tahoma;font-size:9pt"  value="پـرداخـت ">
<--code by : s.mehdishams-->
</form>

• 0

#8 shahram_g

shahram_g

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 52 ارسال

ارسالی 1392/03/04 ساعت 18:22

hamid7107,

میشه بیشتر توضیح بدید؟

نكته جالب اینه كه وقتی كد رو تو اسلاید بار قالب می ذارم سایت مقصد باز میشه ولی تو ارسال مطلب با استفاده از ابزار html جواب نمیده!!
  • 0

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی