پرش به

تصویر

چگونگی در آوردن ایمل ها

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 ahmad_x200

ahmad_x200

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1392/09/03 ساعت 22:54

با سلام
سایت مون بیش از هزار عضو داره و سرور هم اجازه ارسال خبرنامه زیاد رو نمیده منم عضو خبرنامه شدم، حالا می خوام ایمل هزار و 88 عضو رو از سیستم جمع آوری کنم ودر سیستم خبرنامه ثبت کنم
آیا برای جمع آوری ایمل کاربران روش خاصی هستش ؟ یا همان ویرایش و کپی تک تک اعضا ؟
سوم دوم
برای ارسال خبرنامه و تبلیغ سایت، استفاده از خبرنامه بهتره یا استفاده از ایمل تبلیغاتی ؟
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/09/03 ساعت 23:06

نقل قول: ahmad_x200
سایت مون بیش از هزار عضو داره و سرور هم اجازه ارسال خبرنامه زیاد رو نمیده منم عضو خبرنامه شدم، حالا می خوام ایمل هزار و 88 عضو رو از سیستم جمع آوری کنم ودر سیستم خبرنامه ثبت کنم
آیا برای جمع آوری ایمل کاربران روش خاصی هستش ؟ یا همان ویرایش و کپی تک تک اعضا ؟

این سوال قبلا توی انجمن مطرح شده و پاسخ دادم:

http://www.datalifeengine.ir/forum/topic_10803/

برای ارسال خبرنامه و تبلیغ سایت، استفاده از خبرنامه بهتره یا استفاده از ایمل تبلیغاتی ؟

هیچ فرقی نداره. بستگی به سرور شما و محدودیت های سرور شما داره.

پ.ن: تاپیک شما هم به بخش گفتگوی آزاد منتقل شد.
  • 0

#3 ahmad_x200

ahmad_x200

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1392/09/04 ساعت 08:56

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما در لینک
بازم یه جایی گیر کیردم
روی دیتابیس در نوار بالا که اولین گزینه ست کلیک کردم ، بعد کد رو وارد کردم و روی GO کلیک کردم این پیام رو داد
No database selected
ممنون میشم کمک بفرمائید اشتباهم کجاست ؟
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/09/04 ساعت 13:40

ممنون میشم کمک بفرمائید اشتباهم کجاست ؟

اشتباه شما دقت نکردن در نحوه انجام کار و توضیحات هستش. خطایی هم که دریافت میکنید به سادگی پاسخ شما رو داده. شما هیچ دیتابیسی انتخاب نکردید.

شما ابتدا باید از لیست سمت چپ، دیتابیس رو انتخاب کنید. وقتی دیتابیس انتخاب شد و لیست تیبل ها رو در صفحه سمت راست دیدید، یعنی وارد دیتابیس مربوطه شدید و بعد مراحل بعدی رو ادامه بدید. توی توضیحات نوشتم که ابتدا دیتابیس رو انتخاب کنید...
  • 0

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی