پرش به

تصویر

هنگ کردن سایت هنگام ارسال مطلب در هاست جدید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5 پاسخ برای این موضوع

#1 farbod66

farbod66

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 10 ارسال

ارسالی 1392/09/08 ساعت 13:43

سلام
سایت بنده در ابتدا بر روی (هاست خارج از ایران) بود و هیچ مشکلی خاصی نداشت اما برای بالا بردن سرعت لود صفحات و سایت ، تصمیم گرفتم آن را به ( هاست داخل ایران ) انتقال دهم و منتقل کردم به ( یک هاست معتبر ) که اون هم سی پنل هست و لینوکس هست
این انتقال هم توسط خوده پشتیبان هاست جدید صورت گرفت / اما مشکلاتی پس از انتقال در سایت به وجود آمده به این صورت که پس از هر به روز رسانی ( مطلب یا عکس و یا .... ) سایت به مدت چند دقیقه به حالت هنگ در می آید هیچ کدام از صفحات لود نمی شنود بعض اوقات هم در آن چند دقیقه اول اخطار

internal error 500
Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

را می دهد . اضافه کنم که پس از انتقال اکثر پوشه ها اخطار دسترسی می دهند و من یکی یکی همه ی دسترسی های پوشه ها و فایلها را به حالتی که دیتالایف انجین می خواد تغییر می دهم
البته بعد از 5 یا 6 دقیقه سایت به حالت عادی در می اید و سرعتش هم بسیار خوبه اما چرا باید وقتی مطلب جدید به سایت اضافه و یا مطلبی را ویرایش می کنم هنگ می کند و اصلا صفحات لود نمی شوند؟؟؟
این را هم بگویم که به صورت تست سیستم دیتالایف انجین را در یه پوشه مجدد نصب کردم که در همان ابتدای نصب اخطار
گزارش وضعیت:
خطا:

خطاهای پیدا شده: 12CHMOD FILE.
لطفاً سطح دسترسی به فایل ها رو 666 و پوشه ها رو 777 قرار دهید.
---------------------
با پشتیبان هاست این مشکلات را در میان گذاشتم و این جواب را به من دادن
پرمیشنها تغییر داده شد
------------------
اما هیچ تغییری نگرده همچنان با مشکل رو به رو هستم
البته مشکل من نصب مجدد نیست هنگ کردن سایت بعد از ارسال مطلب جدیده

• 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/09/08 ساعت 15:25

دوست عزیز، ما هیچ کاری برای شما نمیتونیم انجام بدیم. مشکلات شما مربوط به سرور میشود و نه دیتالایف انجین. تاپیک شما هم به بخش گفتگوی آزاد منتقل شد.
  • 0

#3 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1392/09/08 ساعت 15:30

farbod66,
دوست عزیز این پیغام مربوط میشه به پایین بودن امکانات هاست جدید شما
و شما باید هاست با امکانات بیشتری تهیه بفرمایید
این پیغام معمولا وقتی ظاهر میشه که تعداد کاربرانی که درخواست مشاهده سایت شما رو دارند از تعداد مجازی که در هنگام خرید هاست برای اون در نظر گرفته شده بیشتر می باشد
یعنی شما باید تعداد مجاز بازدید سایتتون رو بالا ببرید
البته من خیلی سعی کردم که به زبان ساده این موضوع رو براتون توضیح بدم
موفق باشید :flower:
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/09/08 ساعت 15:50

این موضوع رو یادم رفت عنوان کنم. همیشه وقتی تصمیم دارید یک وبسایت راه اندازی کنید (البته اگر یک وبسایت استاندارد و درست حسابی در نظر بگیریم) باید دو تا قانون رو باید رعایت کنید. اول اینکه سراغ هاست مجانی نرید. دوم اینکه به هیچ عنوان سراغ هاستینگ های ایرانی نرید، دیگه چه برسه به اینکه خود هاست و سرور ها هم توی ایران قرار گرفته باشند.
  • 0

#5 farbod66

farbod66

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 10 ارسال

ارسالی 1392/09/08 ساعت 17:22

ممنون از راهنمایی تون اما شاید براتون جالب باشه
هاست قبلی من روی هاستیگ ( میهن وب هاست ) بود و یه هاست اشتراکی و معمولی بود و اصلا همچین مشکلاتی رو نداشتم
خواستم مثلا سرعت لود بهتره بشه بردمش رو به هاست که حدودا می تونم بگم 10 برابر گرانترو با امکانات بیشتر
مشخصات هاست جدیدمم اینجا هست

خیلی از بانکها و سایت های معتبر دانلود هم از همین هاست استفاده می کنن
یعنی حتما باید هاست رو تغییر بدم؟؟؟
  • 0

#6 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/09/08 ساعت 17:46

ببینید، کلا به شرکت های ایرانی نباید اطمینان کنید در زمینه اجاره هاستینگ. شما اطلاعاتی در مورد سروری که هاست اشتراکی شما بر روی اون قرار دارد، در اختیار دارید؟ آیا میدونید چند کاربر به صورت اشتراکی بر روی سرور شما فعالیت میکنند؟ شاید هاستینگ شما این سرور رو برای 200 نفر به صورت اشتراکی قرار بده!

در مورد بانک ها و سایت های معتبر هم باید بگم که انتظار ندارید اونها از هاست اشتراکی استفاده کنند؟ تمامی سایت های معتبر و بانک ها سرور اختصاصی استفاده میکنند. شما از هاستینگ های خارجی هم که استفاده کنید، به هیچ عنوان نمیتونید از هاست اشتراکی به عنوان سایت دانلود استفاده کنبد.

به هر حال، مشکلات شما فقط مربوط به سرور میباشد. اینکه سرور شما توانائی پردازش یک صفحه عادی و 10 تا مطلب ساده رو هم نداره و پیغام timeout دریافت میکنید نمایانگر همین موضوع هستش. حالا اگر شما به پشتیبانی هاست هم اطلاع بدید که مدت زمان connection timeout رو هم افزایش بدن، باز هم مشکل شما برطرف نخواهد شد. اگر همزمان 20 تا کاربر وارد سایت شما بشوند باز هم به مشکل برمیخورید.

در مورد تغییر هاست هم من نظری نمیدم. شما میتونید با هاستینگ خودتون مشورت کنید و این مشکلات رو بهشون گوشزد کنید. شاید سرور شما رو تغییر بدن و مشکلات شما برطرف بشه.

البته بعد از 5 یا 6 دقیقه سایت به حالت عادی در می اید و سرعتش هم بسیار خوبه اما چرا باید وقتی مطلب جدید به سایت اضافه و یا مطلبی را ویرایش می کنم هنگ می کند و اصلا صفحات لود نمی شوند؟؟؟

وقتی مطلب جدید میزارید و یا مطالب رو ویرایش میکنید، فایلهای کش شده بوسیله سیستم، کاملا حذف میشوند و با اولین بارگذاری، دیتالایف انجین شروع میکنه به بازسازی مجدد فایلهای کش و دریافت مجدد اطلاعات از دیتابیس و سرور. در نتیجه سرور شما هم چون از نظر جسمانی ضعیف هستش :lol: نمیتونه تحمل کنه و شما پیغام timeout دریافت میکنید و یا به قول خودتون سایت هنگ میکنه.

به هر حال امیدوارم مشکلتون حل بشه.
  • 0

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی