پرش به

تصویر

دیتالایف انجین انگلیسی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 jj20

jj20

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 36 ارسال

ارسالی 1393/03/29 ساعت 06:15

سلام خدمت دوستان عزیز

قصد راه اندازی یک سایت به زبان انگلیسی داشتم و دیدم مناسب تره برای این اقدام از ورژن انگلیسی دیتالایف انجین استفاده کنم

قبلا تو انجمن دیدم کسانی که برای سایت انگلیسی از ورژن فارسی استفاده کرده بودن بعضا به مشکلاتی بر خورده بودن

حالا سوالم این هست
این ورژن انگلیسی که مربوط به همین سایت هست نسخه 10.1 هستش
نسخه 10.2 امکان داره عرضه بشه؟

بنده تو گوگل هم سرچ کردم یه نسخه 10.2 پیدا کردم از dlestarter ولی گفتم شاید نشه بهش اطمینان کرد
گفتم اگه کسی نسخه 10.2 قابل اطمینان انگلیسی زبانی میشناسه معرفی کنه ممنون میشم
  • 0

#2 Adrian

Adrian

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1393/03/29 ساعت 06:42

jj20,
با سلام
به نظر من بهترین راه برای ایجاد سایت به زبان انگلیسی نصب اسکریپت لاتین دیتالایف انجین هست
من از نسخه های قدمی تر dlestarter به صورت پیشفرض استفاده کردم و می تونم در این حالت اسکریپت رو تایید کنم ،آدرس سایت ران شده رو هم براتون ارسال می کنم
طبیعتا می تونید برای نسخه 10.2 به اسکریپت این سایت اعتماد کنید مگر مشکلی باشه که سایر کاربران بهش برخورده باشن که اگه اینطور باشه حتما اینجا بیان می کنند.
موفق باشید
  • 0

#3 hanzaleh

hanzaleh

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 138 ارسال

ارسالی 1393/04/25 ساعت 06:57

dlestarter از سایت های به نام عرضه و توسعه اسکریپت و ماژول های دیتالایف انجینه
اما من نسخه 10.1 انگلیسی رو برای یکی نصب کردم راضیه بدون هیچ مشکلی کار میکنه ...
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1393/04/25 ساعت 09:20

dlestarter یکی از بدترین و آماتور ترین ترجمه های انگلیسی دیتالایف انجین هست. حتی یک کلمه از سیستم رو هم ترجمه نکردند، فقط از گوگل ترنسلیت استفاده کردن.

تا این لحظه که من اطلاع دارم و تست کردم، تنها نسخه انگلیسی که ترجمه شده، توسط dleviet منتشر شده و میشود.

نقل قول: hanzaleh
dlestarter از سایت های به نام عرضه و توسعه اسکریپت و ماژول های دیتالایف انجینه

اینا چیزی از خودشون ندارن که بخوان به نام هم باشند! :smile2: 99 درصد مطالبشون، مطالب های منقرض شده و قدیمی روسی هست که ترجمه میکنند.

شخصا استفاده از مطالب و انتشارات اونها رو پیشنهاد نمیکنم. البته اگر به صورت حرفه ای سایت راه اندازی میکنید...
  • 0

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی