پرش به

تصویر

سطح دسترسی 9.3

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 steveros

steveros

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 35 ارسال

ارسالی 1393/11/22 ساعت 09:19

وقت بخیر دوستان
من از دیتالایف انجین نسخه 9.3 استفاده میکنم به دلیل اینکه ماژول هایی که داره و مدیران دیتالایف انجین در سال های گذشته نوشتن نمیتونم اپدیت کنم و احتمال میدم خراب بشه
امروز دیدم صفحه اول سایت باز نمیشه و ارور encoding میداد رفتم دیدم سطح دسترسی index.php تغییر کرده بود و سطح دسترسی روی 644 گذاشتم و مشکل بر طرف شد.
چند تا سوال داشتم از همه اساتید عزیز؟
1-به چه دلیل این سطح دسترسی خود به خود تغییر کرده ؟
2-چه سطح دسترسی باید فایل ها و فولدرهای سیستم داشته باشه؟راهنمایی می کنید
3-آیا سیستم آپدیت بشه ماژول ها بهم میریزه و اگر نمیشه چطور میتونم فقط باگ های امنیتی این نسخه تا به امروز به روزرسانی کنم؟
با سپاس
  • 0

#2 majid_jeijo

majid_jeijo

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 101 ارسال

ارسالی 1393/11/23 ساعت 10:07

سلام دوست عزیز
یکی از بهترین راه حلهایی که شما میتونید بدون هیچ مشکلی سیستم خود را بروز رسانی کنید اینه که در ساب دامینی جدا جدیدترین نسخه دیتالایف انجین رو نصب کنید و در phpmyadmin خود یکی یکی از تیبل ها بکاپ بگیرید و در نسخه جدید ایمپورت کنید
پوشه uploads هم نگه دارید تا بروز رسانیتون کامل بشه
چون همه عکسها و فایلهاتون در اون پوشه ذخیره شده
اما توجه داشته باشید که مطمئنا با مشکلات sql ای برخورد خواهید کرد که باید یک مقداری با sql آشنایی داشته باشید تا بتوانید اون مشکلات را برطرف کنید

در مورد ماژول ها هم همینطور باید یکی یکی آنها را بازبینی و ویرایش کنید به نسخه جدید که اون هم آشنایی به php و sql نیازمنده
اگر هم به ماژولهای قدیمی نیازی ندارید میتونید تیبلهاشو از sql خود پاکسازی کنید و به راجتی همونطور که گفتم سیستم خود را به نسخه جدید آپدیت کنید ، بدون هیچ باگ و استرسی

یا اینکه بسپارید به افراد متخصص یا در بازارچه اعلام کنید
موفق باشید
  • 0

#3 steveros

steveros

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 35 ارسال

ارسالی 1393/11/23 ساعت 19:01

ممنون از توضیحات خوبتون
ولی بازم امروز دیدم پرمیشن تغییر کرد بود به 444