پرش به

تصویر

مشکل عدم ایندکس مطالب در موتور جستجو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

#1 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/12 ساعت 12:56

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز . خواهش میکنم اگه کسی میتونه مشکلمو حل کنه اعلام کنه

مشکل من اینه که کلا سایتم تو موتور های جستجو ایندکس نمیشه . کارهای آنالیز گوگل رو انجام دادم . ربات گوگل سایت رو تنظیم کردم ، سایت مپ ساختم ، قالب رو سئو کردم ، پیکربندی سایت هم جوری تنظیم کردم که سرعت نمایش سایت بالا باشه ، هاست هم از مارال هاست خریدم نوعش هم ابری هست ، سه ماهی هم میشه که صبر کردم ، 800 تا مطلب هم تو سایتم هست ، اما با اینحال سایتم تو گوگل و هیج جای دیگه ایندکس نمیشه . خود سیستم ایندکس نمیشه اما اسکریپت هایی که روی همون دامینی که سایتم نصب هست نصب کردم تو گوگل ایندکس شدن . تو گوگل لطفا بررسی کنید

site:beatbox.ir

اگه کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه لطفا و اگه احتیاج به دسترسی هست من دسترسی رو ایجاد کنم تا کاملا بررسی کنه

• 0

#2 AHMAD-SE

AHMAD-SE

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 431 ارسال

ارسالی 1394/09/12 ساعت 15:47

ایندکس که شده
About 568 results 0.53 seconds

• 0
پروفایل من در فروشگاه قالب های دیتالایف راستچین

برای تبدیل قالب HTML به دیتالایف انجین فارسی تماس بگیرید

#3 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/12 ساعت 16:00

شما بررسی دقیق انجام بدین . از صفحه 3 به بعد اصلا چیزی تو گوگل نیست . اون لینک هایی هم که ایندکس شدن مربوط به سابدامین هستن

• 0

#4 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/09/13 ساعت 13:02

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز . خواهش میکنم اگه کسی میتونه مشکلمو حل کنه اعلام کنه

مشکل من اینه که کلا سایتم تو موتور های جستجو ایندکس نمیشه . کارهای آنالیز گوگل رو انجام دادم . ربات گوگل سایت رو تنظیم کردم ، سایت مپ ساختم ، قالب رو سئو کردم ، پیکربندی سایت هم جوری تنظیم کردم که سرعت نمایش سایت بالا باشه ، هاست هم از مارال هاست خریدم نوعش هم ابری هست ، سه ماهی هم میشه که صبر کردم ، 800 تا مطلب هم تو سایتم هست ، اما با اینحال سایتم تو گوگل و هیج جای دیگه ایندکس نمیشه . خود سیستم ایندکس نمیشه اما اسکریپت هایی که روی همون دامینی که سایتم نصب هست نصب کردم تو گوگل ایندکس شدن . تو گوگل لطفا بررسی کنید

site:beatbox.ir

اگه کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه لطفا و اگه احتیاج به دسترسی هست من دسترسی رو ایجاد کنم تا کاملا بررسی کنه

من بررسی کردم ، موضوعات music تو گوگل ایندکس نشدن ! عرض کردم اجازه بفرمایین بررسی کنم !
در ضمن قویا پیشنهاد می کنم به نسخه 10.6 ارتقاء دهید.

• 0

#5 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/13 ساعت 13:24

من بررسی کردم ، موضوعات music تو گوگل ایندکس نشدن ! عرض کردم اجازه بفرمایین بررسی کنم !
در ضمن قویا پیشنهاد می کنم به نسخه 10.6 ارتقاء دهید.

موضوعات موزیک ایندکس شدن ؟ یه اسکرین شات میتونین از ایندکس ها برام بفرستین لطفا

ممنون

• 0

#6 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/09/15 ساعت 11:27

موضوعات موزیک ایندکس شدن ؟ یه اسکرین شات میتونین از ایندکس ها برام بفرستین لطفا

ممنون

عرض کردم موضوعات موزیک ایندکس نشده اند!

• 0

#7 beatboxsite

beatboxsite

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/15 ساعت 11:53

الان پیشنهاد شما به غیر از ارتقا به نسخه 10.6 چیست ؟ من خیلی سایتم پر بازدید بود از وقتی مهاجرت کردم کلا دارم ضرر میکنم هر روزی که داره میگذره فقط خرج هاست و .... باید پرداخت کنم در حالی که اصلا در آمد ندارم و مطالبم دیدیه نمیشه

• 0

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی