پرش به

تصویر

3 مشکل (عدم نمایش خبر/تغییر قالب/قابلیت دیتالایف)

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 araztmir

araztmir

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1394/09/21 ساعت 22:06

سلام.

بنده سه مشکل در دیتالایف انجین داشتم .

0- اولا که خیلی مدیریت محتوای عالی هست . دوسش دارم .

1- بنده یک سایت وبلاگی - فروشگاهی می خوام راه اندازی کنم.توش یکسری مطلب برای دانلود گذاشتم و یه سری از مطالب هم برای فروش هست . نوع فروش هم دانلودی یا ارسالی هست . ( کلا مجموعه های نرم افزاری و اموزشی هست ) . ایا دیتالایف این امکان رو برای من فراهم می کنه ؟

ماژول و درگاه و ...

2- بنده ذیتالایف رو نصب کردم و یک موضوع جدید ایجاد کردم و یک خبر جدید ایجاد کردم و این خبر رو در موضوع فوق قرار دادم .

الان موضوع و خبر در صفحه اصلی نمایش داده میشه اما وقتی به دسته بندی و موضوع میرم : چنین صفحه ای وجود ندارد .!

3- بنده قالب دانلودی ها رو استفاده می کنم یکسری قسمتها هست تو قالب مثلا : آیا می دانستید سایت دانلودی ها دارای 2 مطلب مفید و 1 کاربر می باشد !

اینارو چطوری می تونم حدف یا ویرایش کنم .

ممنون .

iwarez.ir

• 0

#2 ParsDle

ParsDle

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 127 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1394/09/21 ساعت 22:53

سلام

1 ـ بله ولی با ماژول تجاری ـ در صورت تمایل به خرید میتونید با آقای حمید یوسفی هماهنگ کنید

2 ـ در موضوع و دسته بندی مورد نظر مطلبی ندارید

3 ـ فکر میکنم باید در فایل main.tpl باشه ، یافته و ویرایش کنید

موفق باشید

• 2
[url="http://parsdle.ir"]پارس دیتالایف | قالب دیتالایف[/url]
مرجع نفیس ترین قالب های دیتالایف پارسی

#3 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/09/22 ساعت 02:00

سلام.

بنده سه مشکل در دیتالایف انجین داشتم .

0- اولا که خیلی مدیریت محتوای عالی هست . دوسش دارم .

1- بنده یک سایت وبلاگی - فروشگاهی می خوام راه اندازی کنم.توش یکسری مطلب برای دانلود گذاشتم و یه سری از مطالب هم برای فروش هست . نوع فروش هم دانلودی یا ارسالی هست . ( کلا مجموعه های نرم افزاری و اموزشی هست ) . ایا دیتالایف این امکان رو برای من فراهم می کنه ؟

ماژول و درگاه و ...

2- بنده ذیتالایف رو نصب کردم و یک موضوع جدید ایجاد کردم و یک خبر جدید ایجاد کردم و این خبر رو در موضوع فوق قرار دادم .

الان موضوع و خبر در صفحه اصلی نمایش داده میشه اما وقتی به دسته بندی و موضوع میرم : چنین صفحه ای وجود ندارد .!

3- بنده قالب دانلودی ها رو استفاده می کنم یکسری قسمتها هست تو قالب مثلا : آیا می دانستید سایت دانلودی ها دارای 2 مطلب مفید و 1 کاربر می باشد !

اینارو چطوری می تونم حدف یا ویرایش کنم .

ممنون .

iwarez.ir

در خصوص مورد شماره 1:

با تشکر از دوست عزیزم، ParsDle من ماژول دانلود به ازای پرداخت رو به صورتی نوشتم که به طور کلی از پست های وب سایت برای نمونه محصولات استفاده می کنه! برای اطلاع از جزئیات کامل این ماژول می توانید به این صفحه: ماژول دانلود به ازای خرید - نسخه 2.2 مراجعه بفرمائید. همچنین به سفارش یکی دیگر از دوستان احتمالا تا فردا شب ماژول فروشگاه - نسخه 0.1 هم آماده خواهد بود که از همان سیاست ماژول معرفی شده تبعیت می کنه.

همچنین به دلیل تجربه همکاری با جناب ParsDle می تونید برای قالب خودتون از طریق ایشون اقدام بفرمائید...

البته شما حق انتخاب در سیستم دارید! ماژول های متنوعی به صورت تجاری و رایگان هم در وب سایت و هم در منابع دیگر منتشر شده که می توانید متناسب با نیاز به آن ها مراجعه کنید...

در خصوص مورد شماره 2:

مشکل احتمالا از قالب شما هست! قالب شما باید بررسی و سپس راه حل برای شما ارائه بشه.

در خصوص مورد شماره 3:

فکر می کنم راهنمایی آقا شهاب درست باشه.

موفق باشید...

• 2

#4 mohammad-kh

mohammad-kh

مدیر بخش قالب ها

• مدیر
  • 278 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, PHP, SEO

ارسالی 1394/09/22 ساعت 06:23

جواب سوال اولتون ماژل حمید یوسفی و حمید داستانی بهترین ماژل های برای این گونه سایت ها هست البته ماژل فروشگاه خود آقای یکتا نسخه دو بزودی منتشر میشه اون رایگانه

جواب سوال دوم شما مطالبی در اون موضوع ندارید و ارتباطی به قالب نداره

جواب سوال سوم فایل siteinfo.tpl رو ویرایش کن

• 2

طراحی قالب،تبدیل PSD به دیتالایف،تبدیل HTML به دیتالایف ،ریسپانسیو کردن قالب ، ریدیزاین، ترجمه قالب و سئو و بهینه کردن قالب

تــــیک آنــــلاین بــزرگترین منـــبع قــــالبــــــ هـای رایـــگان در ایــــران

کانال من در تلگرام : tickonline_ir@

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی