پرش به

تصویر

نمایش پیش نمایش مطلب به جای ادامه مطلب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

#1 radin.shayanfar

radin.shayanfar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 5 ارسال

ارسالی 1394/12/13 ساعت 22:42

سلام دوستان
من از آخرين نسخه هاي ديتالايف استقاده ميكنم
مشكلي پيش اومده كه روي همه ي قالب ها، در ادامه مطلب، به جاي ادامه مطلب، پيش نمايش مطلب نشون داده ميشه! يني به جاي fullstory, shortstory رو نشون ميده!
مشكل از قالب نيست چون با قالب دستكاري نشده هم تست كردم!
كجاي سيستم دستكاري شده كه اينجوري شده؟
ممنون ميشم كمك كنيد

• 0

#2 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/12/14 ساعت 00:36

سلام دوستان
من از آخرين نسخه هاي ديتالايف استقاده ميكنم
مشكلي پيش اومده كه روي همه ي قالب ها، در ادامه مطلب، به جاي ادامه مطلب، پيش نمايش مطلب نشون داده ميشه! يني به جاي fullstory, shortstory رو نشون ميده!
مشكل از قالب نيست چون با قالب دستكاري نشده هم تست كردم!
كجاي سيستم دستكاري شده كه اينجوري شده؟
ممنون ميشم كمك كنيد

در انتها گفتید در ادامه مطلب به جای shortstory مورد fullstory رو نمایش میده! با فرض صحت جمله، سیستم مشکلی نداره، ولی فکر می کنم منظورتون برعکس بوده، یعنی در صفحه ادامه مطلب، shortstory نمایش داده میشه. اغلب اوقات بخاطر تگ هست! یعنی فایل fullstory.tpl رو باز کنید و ببینید به تگ {fullstory} در اون قرار گرفته یا {shortstory}

• 1

#3 radin.shayanfar

radin.shayanfar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 5 ارسال

ارسالی 1394/12/14 ساعت 01:02

در انتها گفتید در ادامه مطلب به جای shortstory مورد fullstory رو نمایش میده! با فرض صحت جمله، سیستم مشکلی نداره، ولی فکر می کنم منظورتون برعکس بوده، یعنی در صفحه ادامه مطلب، shortstory نمایش داده میشه. اغلب اوقات بخاطر تگ هست! یعنی فایل fullstory.tpl رو باز کنید و ببینید به تگ {fullstory} در اون قرار گرفته یا {shortstory}

ممنون از این که جواب دادین!

چک کردم

در فایل fullstory.tpl تگ {full-story} قرار داره! حتی با قالب های دستکاری نشده پیش فرض هم چک کردم مشکل بود هم چنان

در ضمن منم گفتم به shortstory به جای fullstory لود میشه. چون دو تا کلمه انگلیسی پشت سر هم اومده یکم بدجور شده!

• 0

#4 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1394/12/14 ساعت 01:31

با توجه به موارد ذکر شده فکر میکنم بهتره یکبار فایل های engine/modules/show.full.php و engine/modules/show.short.php رو مجددا از پکیج به وب سایتتون منتقل کنید.

• 0

#5 radin.shayanfar

radin.shayanfar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 5 ارسال

ارسالی 1394/12/14 ساعت 13:20

با توجه به موارد ذکر شده فکر میکنم بهتره یکبار فایل های engine/modules/show.full.php و engine/modules/show.short.php رو مجددا از پکیج به وب سایتتون منتقل کنید.

منتقل کردم اما درست نشد!

• 0

#6 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1394/12/14 ساعت 14:28

منتقل کردم اما درست نشد!

سلام و عرض ادب ، هر چند صورت قضیه به صورت گنگ هست ، شما متن خبر رو باید در متن مطلب در صفحه ی ارسال خبر و ادامه مطلب رو در ادامه مطلب قرار بدید. اگر مشکل شما حل نشد shortstory.tpl از قالب خودتون و fullstory را باز کرده و به دنبال تگ های مرتبط بگردید تا ببینید به درستی در سایت شما قرار داده شده یا نه یعنی در shortstory.tpl باید تگ {short-story} و در fullstory تگ {full-story} ( و اگر نیاز دارید که متن مطلب در ادامه ی مطلب هم نمایش داده بشه هر دو تگ باید در fullstory قرار بگیره ). در صورتیکه مشکل همچنان پابرجا بود ، لطفا لینک سایت و یا دسترسی به یکی از مدیران عزیز بدید تا بررسی انجام بشه

موفق باشید

• 1

#7 radin.shayanfar

radin.shayanfar

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 5 ارسال

ارسالی 1394/12/14 ساعت 16:29

سلام و عرض ادب ، هر چند صورت قضیه به صورت گنگ هست ، شما متن خبر رو باید در متن مطلب در صفحه ی ارسال خبر و ادامه مطلب رو در ادامه مطلب قرار بدید. اگر مشکل شما حل نشد shortstory.tpl از قالب خودتون و fullstory را باز کرده و به دنبال تگ های مرتبط بگردید تا ببینید به درستی در سایت شما قرار داده شده یا نه یعنی در shortstory.tpl باید تگ {short-story} و در fullstory تگ {full-story} ( و اگر نیاز دارید که متن مطلب در ادامه ی مطلب هم نمایش داده بشه هر دو تگ باید در fullstory قرار بگیره ). در صورتیکه مشکل همچنان پابرجا بود ، لطفا لینک سایت و یا دسترسی به یکی از مدیران عزیز بدید تا بررسی انجام بشه

موفق باشید

نام کاربری و رمز عبور ارسال شد.

با تشکر

• 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی