پرش به

تصویر

چت باکس

چت باکس ارور

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 mohammad_j_asd

mohammad_j_asd

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 25 ارسال

ارسالی 1395/09/09 ساعت 07:23

سلام دوستان من ماژول چت باکس رو که یکی از مدیران فرستاده بود نصب کردم ولی چندتا مشکل دارم

1.وقتی چیزی ارسال بشه این ارور بالاتر از  همه متن های ارسال شده میاد (متن بدرستی ارسال میشه ولی این متن بالاتر از همه ارسالی ها نمایش داده میشه)

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/add.php on line 259 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/add.php on line 260 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/add.php on line 261

2. قبلا که تازه نصب کرده بودم میتونستم پیام هارو ادیت یا دیلیت کنم ولی الان امتحان کردم نمیشه :/

3.عکس های پروفایل و شکلک ها تو چت باکس لود نمیشن

من تو انجمن "چت باکس" رو  سرچ کردم ولی موضوعی نبود که مشکلمو حل کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنین

• 0

#2 Saher

Saher

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 40 ارسال

ارسالی 1395/09/09 ساعت 08:03

این ماژول متأسفانه بر روز رسانی نشده و مانند خیلی چیزهای دیگه عتیقه هست اینجا (!) راه حل سریع که فقط مشکل ارور شما رفع کنه :

دو خط زیر را قبل از تمامی دستورات htaccess وارد کنید (در ابتدای فایل).

php_flag display_errors off
php_value error_reporting -1
php_value error_log /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/php_errors.log

با اعمال دستور بالا ارور های سایتتان در فایل نام برده و در مسیر داده شده ذخیره می‌شوند.

پس از انجام، فایل‌های ماژول را تک تک باز کنید و هر آنچه از عبارات زیر پیدا می‌کنید به صورت کامنت درآورید (با افزودن دو اسلش به ابتدا //) یا حذف کنید.

@ini_set ( 'error_reporting', E_ALL ^ E_WARNING ^ E_NOTICE );
@error_reporting ( E_ALL ^ E_WARNING ^ E_NOTICE ); 
@ini_set ( 'error_reporting', E_ALL ^ E_DEPRECATED ^ E_NOTICE );
@error_reporting ( E_ALL ^ E_DEPRECATED ^ E_NOTICE ); 

باید صبر کرد تا این ماژول را بروز رسانی شود!

ترجیحاً بر روی لوکال هاست ماژول‌های چت با کس جدیدتر را (در صورت وجود) تست کنید که گاهاً با عبارت chat یا پیام‌کوتاه یا هر چیز دیگری قابل search هستند.

• 1

Saher - ادمین سابق دیتالایف ... کمی از مشغله فارق شدم، به زودی شاهد فعالیت‌های من باشید (تعداد زیادی کتابخانه، ماژول - مد و ویرایش‌های ضروری منتشر نکرده دارم که در حال گسترش آن‌ها هستم).

I was here since dle 8.2 ... http://www.datalifeengine.ir/blog/versions/942-datalife-engine-v8.2.html

#3 mohammad_j_asd

mohammad_j_asd

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 25 ارسال

ارسالی 1395/09/09 ساعت 13:48

این ماژول متأسفانه بر روز رسانی نشده و مانند خیلی چیزهای دیگه عتیقه هست اینجا (!) راه حل سریع که فقط مشکل ارور شما رفع کنه :

دو خط زیر را قبل از تمامی دستورات htaccess وارد کنید (در ابتدای فایل).

php_flag display_errors off
php_value error_reporting -1
php_value error_log /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/php_errors.log

با اعمال دستور بالا ارور های سایتتان در فایل نام برده و در مسیر داده شده ذخیره می‌شوند.

پس از انجام، فایل‌های ماژول را تک تک باز کنید و هر آنچه از عبارات زیر پیدا می‌کنید به صورت کامنت درآورید (با افزودن دو اسلش به ابتدا //) یا حذف کنید.

@ini_set ( 'error_reporting', E_ALL ^ E_WARNING ^ E_NOTICE );
@error_reporting ( E_ALL ^ E_WARNING ^ E_NOTICE ); 
@ini_set ( 'error_reporting', E_ALL ^ E_DEPRECATED ^ E_NOTICE );
@error_reporting ( E_ALL ^ E_DEPRECATED ^ E_NOTICE ); 

باید صبر کرد تا این ماژول را بروز رسانی شود!

ترجیحاً بر روی لوکال هاست ماژول‌های چت با کس جدیدتر را (در صورت وجود) تست کنید که گاهاً با عبارت chat یا پیام‌کوتاه یا هر چیز دیگری قابل search هستند.

دستت درد نکنه واقعا دیتالایف به ادمینی مثل شما نیاز داره تا یه دستی به سر و گوش دیتالایف بکشه .

با چه مشقتی دو روز کامل کل اینترنت رو زیر و رو کردم تا یه ماژول سالم چت باکس برای دیتالایف نسخه جدید پیدا کنم که نکردم هیچ اینجارو هم ده بار گشتم پیدا نکردم که همینجا اتفاقی یافتمش هوراااا حالا نصب کردم ارور میده حالا باید با این داستانا و کدهارو تغییر بدی که خودش باعث بوجود اومدن مشکلات و ارور های جدید میشه . کار سختی نیست چندتا کد رو ادیت کردن ولی نباید اینطوری باشه . کاربر بایدراضی باشه .

حدود سه چهار ماهه که نسخه جدید اومده ولی این ماژول هنوز اپدیت نشده؟؟؟؟؟  :||||||| شاید قراره فرجی بشه خودش اپدیت شه .

بخدا من چشم بسته ووردپرس و جوملارو خط زدم به عشق دیتالایف این سیستم رو نصب کردم ناراضی هم نیستم ولی پشتیبانی بیشتری میطلبه.

بگزریم .

کدهارو همونطور که شما گفتین تغییر دادم یه ارور جدید داد . این دفعه پیام هم ارسال نشد

Notice: Undefined index: dle_skin in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/refresh.php on line 36 Notice: Undefined index: lang_News in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/refresh.php on line 44 no need refresh

رفتم تو فایل رفرش ماژول و اون کدهایی ک کامنت کرده بودم رو از کامنت در اوردم که شاید درست بشه ولی دیدم یوهووو 6متر ارور جدید نوشت برام که دیگه اون ارور رو نمیزارم .
فک کنم باید بیخیال شم.

چی بگم دیگه  اگر وقت کردین اپدیتش کنید.

بازم از شما ممنونم Saher جان.

• 0

#4 Eh3an

Eh3an

مدیر بخش ماژول ها

• مدیر
  • 1,742 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js, SQL, PHP, SEO

ارسالی 1395/09/10 ساعت 07:07

دستت درد نکنه واقعا دیتالایف به ادمینی مثل شما نیاز داره تا یه دستی به سر و گوش دیتالایف بکشه .

با چه مشقتی دو روز کامل کل اینترنت رو زیر و رو کردم تا یه ماژول سالم چت باکس برای دیتالایف نسخه جدید پیدا کنم که نکردم هیچ اینجارو هم ده بار گشتم پیدا نکردم که همینجا اتفاقی یافتمش هوراااا حالا نصب کردم ارور میده حالا باید با این داستانا و کدهارو تغییر بدی که خودش باعث بوجود اومدن مشکلات و ارور های جدید میشه . کار سختی نیست چندتا کد رو ادیت کردن ولی نباید اینطوری باشه . کاربر بایدراضی باشه .

حدود سه چهار ماهه که نسخه جدید اومده ولی این ماژول هنوز اپدیت نشده؟؟؟؟؟  :||||||| شاید قراره فرجی بشه خودش اپدیت شه .

بخدا من چشم بسته ووردپرس و جوملارو خط زدم به عشق دیتالایف این سیستم رو نصب کردم ناراضی هم نیستم ولی پشتیبانی بیشتری میطلبه.

بگزریم .

کدهارو همونطور که شما گفتین تغییر دادم یه ارور جدید داد . این دفعه پیام هم ارسال نشد

Notice: Undefined index: dle_skin in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/refresh.php on line 36 Notice: Undefined index: lang_News in /home/hollywoodf/domains/hollywoodfa3.tk/public_html/engine/modules/iChat/ajax/refresh.php on line 44 no need refresh

رفتم تو فایل رفرش ماژول و اون کدهایی ک کامنت کرده بودم رو از کامنت در اوردم که شاید درست بشه ولی دیدم یوهووو 6متر ارور جدید نوشت برام که دیگه اون ارور رو نمیزارم .
فک کنم باید بیخیال شم.

چی بگم دیگه  اگر وقت کردین اپدیتش کنید.

بازم از شما ممنونم Saher جان.

ممنون میشم لینک ماژول رو قرار بدید اگر از دوستان کسی ترجمش کرد که هیچ ، در غیر اینصورت اواسط دی ماه براتون انجامش میدم

• 0

#5 mohammad_j_asd

mohammad_j_asd

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 25 ارسال

ارسالی 1395/09/10 ساعت 08:09

ممنون میشم لینک ماژول رو قرار بدید اگر از دوستان کسی ترجمش کرد که هیچ ، در غیر اینصورت اواسط دی ماه براتون انجامش میدم

دستت درد نکنه .

لینک دانلود فایل زیپ ماژول:

http://uplod.ir/ho6negykf6so/iChat.zip.htm

• 0

همچنین به چت باکس, ارور نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی