پرش به

تصویر

بیان مشکلات نسخه 12

دیتالایف دیتالایف انجین 12

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
26 پاسخ برای این موضوع

#1 sourena

sourena

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 30 ارسال

ارسالی 1396/06/13 ساعت 09:05

سلام دوستان

با توجه به ارائه نسخه فارسی از ورژن 12 دیتالایف انجین توسط تیم پشتیبانی که ازشون خیلی ممنون هستیم؛ با اینحال طبیعی هست که مشکلات در اجرا و ترجمه این نسخه وجود داشته باشه.

این تاپیک رو باز کردم که دوستان همکاری کنند و اگه مشکلی دیده شد در اینجا گزارش بشه تا تیم پشتیبانی بتونن مشکلات رو سریع تر حل کنند.

خودم تازه روی لوکال نصب کردم و یه ایرادی که دیده شده بخش ویرایش قالب در کنترل پنل مدیریت ارور میده (باید روی سایت اصلی هم تست کنم)

• 1

#2 kavehch

kavehch

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 45 ارسال

ارسالی 1396/06/13 ساعت 10:48

سلام

مشکل بعدی هم عدم ویرایش نظرات نظرات از پنل دیتالایف هستش ، وقتی ویرایش می زنی ارور میده و ذخیره نمیشه ( تست روی لوکال )

راست چین نبودن برچسب مطالب و کلمات مورد جستجو

• 1

#3 alishrft

alishrft

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/13 ساعت 16:18

سلام موقع پاک کردن ذخیره گاه هم خطا میده ،در پنل مدیریت
  • 1

#4 alishrft

alishrft

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/13 ساعت 16:28

ببخشید میشه تو این نسخه یه گزینه برای اضافه کردن ادامه مطلب یا عدم اضافه کردن تعریف کنین،جوری که وقتی ادامه مطلب نمی زاریم در صفجه اصلی دکمه اش نمایش داده نشه، ممنون
  • 0

#5 arya93

arya93

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 17 ارسال

ارسالی 1396/06/13 ساعت 21:03

سلام و خسته نباشید

- موقع ثبت "نقشه سایت گوگل" error میده

- در هنگام ورود به بخشی از قسمت های مدیریت ارور زیر رو میده :

session شما منقضی شده است. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد حساب کاربری خود شوید.

- فونت داخل متن ویرایشگر Tahoma نیست و در حروف فارسی بسیار زشت دیده میشه

- وقتی کاربری رو ویرایش میکنی پیام میده : اطلاعات شخصی مدیر سایت، با موفقیت ذخیره شد.!

- نمایش دادن مطالب تازه ثبت شده در صفحه اصلی (اما در صفحه دسته بندی ها نشون میده) 

وقتی تیک گزینه زمان و ساعت جاری زده میشه مطلب در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه لطفا یه راه حل برای این موضوع بگید خیلی حیاتیه

• 1

#6 kavehch

kavehch

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 45 ارسال

ارسالی 1396/06/14 ساعت 00:37

سلام و خسته نباشید

- موقع ثبت "نقشه سایت گوگل" error میده

- در هنگام ورود به بخشی از قسمت های مدیریت ارور زیر رو میده :

session شما منقضی شده است. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد حساب کاربری خود شوید.

- فونت داخل متن ویرایشگر Tahoma نیست و در حروف فارسی بسیار زشت دیده میشه

- وقتی کاربری رو ویرایش میکنی پیام میده : اطلاعات شخصی مدیر سایت، با موفقیت ذخیره شد.!

- نمایش دادن مطالب تازه ثبت شده در صفحه اصلی (اما در صفحه دسته بندی ها نشون میده) 

وقتی تیک گزینه زمان و ساعت جاری زده میشه مطلب در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه لطفا یه راه حل برای این موضوع بگید خیلی حیاتیه

تایید میشه مطالب به صفحه اصلی نمیان ، مثلا وقتی یه پست مال یکماه پیشه و آپدیت می کنیم تاریخ و زمان جاری رو هم می زنیم مطالب به صفحه اصلی منتقل نمیشن تنها راه پاک کردن کش هستش و این خیلی بده

• 1

#7 Mohammad_1ta

Mohammad_1ta

مدیر کل

• مدیر سایت
  • 368 ارسال

ارسالی 1396/06/14 ساعت 17:19

سلام دوستان عزیزم

ممنونم از همکاری و کمک در پیدا کردن این مشکلات.

چیزی که متوجه شدم،یک سری بخش هایی که Ajax داره تو پنل ادمین، با Session کاربر مشکل داره... اما درحال حل کردن این موضوع هستم و سعی میکنم تا جمعه یا زودتر، هر مشکلی هست تموم بشه.  :)

• 1

دیتالایف انجین فارسی، پایدار تا ابد...

#8 Mohammad_1ta

Mohammad_1ta

مدیر کل

• مدیر سایت
  • 368 ارسال

ارسالی 1396/06/15 ساعت 14:00

دوستان مشکلات برطرف شد. لطفا بررسی کنید و اگر مشکلی بود جهت رفعش اعلام کنید.

• 3

دیتالایف انجین فارسی، پایدار تا ابد...

#9 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/06/16 ساعت 12:06

سلام

فیلد اضافی از نوع تصویر که ایجاد میکنیم هنگام آپلود تصویر خطا میده که session شما منقضی شده !!

ادیتور Live مشکل داره فونت tahoma نیست !

• 0

#10 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/06/18 ساعت 05:52

سلام

+ آقا من از وقتی به نسخه 12 ارتقاء دادم ادامه مطالب خیلی کند باز میشه ؟!!!

+ دائم برام کامنت های روسی میاد چیکار کنم !!

+ قسمت مدیریت داشبود دکمه پاک کردن ذخیره گاه رو که میزنی error میده .

+ مدیریت نظرات دکمه حذفش کار نمیکنه و در واقع نظرات حذف نمیشن !

+ نمیشه کاری کرد که در هنگام ارسال مطلب ، عدد شروع بازدید تعیین کنیم که از صفر شروع نشه ؟ مثلا از 25 ؟

+ دکمه تولید سایت مپ رو که میزنی error میده

+ کسی میتونه فایل show.full رو بهینه کنه ؟ نسخه های قبلی دیتالایف از نسخه 10 به بعد این فایل سنگین شده و ادامه مطلب رو کند نشون میده .

من این فایل رو در نسخه 12 با نسخه های قبلی 9.7 جایگزین کردم ادامه مطلب فوق العاده سریع شد اما قسمت نمایش نظرات رو نشان نمیده و تعداد بازدیدها محاسبه نمیشن !!

دوستان الان حدود 6 ساله که سایتم داره بروز میشه از نسخه 8.5 شروع کردم . نسخه 9.7 رو که به 12 ارتقاء دادم الان همه چی خوبه واقعا دیتالایف عالیه

اما این مشکلات که بالا گفتم ایجاد شده ممنون میشم پشتیبانی خوبی داشته باشید.

با تشکر

• 0

#11 itone

itone

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/18 ساعت 09:12

اقا میشه دیتالایف اوپن سورس رو واسه دانلود بگذارید !؟ 
اصلا قابل انعطاف نیست !!!!
دوستان یه سوال دیگه داشتم من اگه بخواهم ساید بارم توی main یه شکل باشه ولی توی fullstory چند قسمت دیگه بهش اضافه بشه و به سمت راست منتقل بشه باید چه کار کنم

؟! 

• 0

#12 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/06/18 ساعت 10:42

اقا میشه دیتالایف اوپن سورس رو واسه دانلود بگذارید !؟ 
اصلا قابل انعطاف نیست !!!!
دوستان یه سوال دیگه داشتم من اگه بخواهم ساید بارم توی main یه شکل باشه ولی توی fullstory چند قسمت دیگه بهش اضافه بشه و به سمت راست منتقل بشه باید چه کار کنم

؟! 

فکر کردم اومدی پاسخ منو بدی ، اشکال نداره جواب اینا رو میدونم

برای سفارشی کردن قالب در صفحه اصلی ، موضوعات و ادامه مطلب از تگ aviable استفاده میشه که تو این لینک توضیح داده : راهنمای تگ aviable

در ضمن دیتالایف که خیلی انعظاف پذیره :)

• 1

#13 itone

itone

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/20 ساعت 17:03

سلام دوستان عزیز خسته نباشید دوستان بنده یه فیلد اضافی اخبار درست کردم از نوع گالری  بد موقع ارسال مطلب وقتی عکسی را اپلود میکنم واسم 

"session شما منقضی شده است. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد حساب کاربری خود شوید"

مشکل از چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید 

دوستان سوال دیگه ای که داشتم میخاستم بپرسم دیتالایف اوپن سورس هستش؟ ! یسری سورس PHP توی ENGNE هست میخاستم بپرسم اونا واسه چیه !!!

یه سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که یه سایت انگلیسی میخام با دتالایف درستکنم و به تقویم انگلیسی نیاز دارم چه طوری میتونم تقویم انگلیسی رو بذارم ! ؟

• 0

#14 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1396/06/21 ساعت 11:50

دوستان سوال دیگه ای که داشتم میخاستم بپرسم دیتالایف اوپن سورس هستش؟ ! یسری سورس PHP توی ENGNE هست میخاستم بپرسم اونا واسه چیه !!!

یه سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که یه سایت انگلیسی میخام با دتالایف درستکنم و به تقویم انگلیسی نیاز دارم چه طوری میتونم تقویم انگلیسی رو بذارم ! ؟

سلام دوست عزیز،

توصیه میکنم برای طرح سوالات مکان مناسبی انتخاب یا گفتگوی جدیدی ایجاد کنید تا از شلوغ شدن و انحراف مسیر گفتگوهای فعال دیگه جلوگیری بشه

در مورد سوالات شما:

1 ـ اپن سورس چند تعریف داره که اگر منظور شما قابل ویرایش بودن کدهای هسته سیستم باشه بله دیتالایف اپن سورس و دارای کدهای قابل ویرایش هست.

( در مورد سورس بطور مثال آیا تمام کسانی که اتومبیل دارند و رانندگی میکنن و لذت میبرند میدونن موتور اتومبلیشون دقیقا چطور کار میکنه و از چی ساخته شده؟ شخصا خودم بعنوان یک کاربر دیتالایف بیشتر وقتم رو روی انتشار مطالب جدید و با محتوی غنی صرف میکنم تا اینکه روی سیستم و کارکرد اون و جزئیاتی که بندرت مورد نیازم هست تلف کنم ).

2 ـ سایت انگلیسی رو با دیتالایف انگلیسی راه اندازی کنید، دیتالایف انگلیسی رو با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید.

• 1

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

#15 20temp

20temp

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 85 ارسال

ارسالی 1396/06/24 ساعت 07:20

هنگام ارسال نظر :

session مورد استفاده شما نامعتبر است! لطفا صفحه را دوباره بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد شوید

• 0

#16 itone

itone

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/24 ساعت 08:21

سلام دوستان عزیز خسته نباشید دوستان بنده یه فیلد اضافی اخبار درست کردم از نوع گالری  بد موقع ارسال مطلب وقتی عکسی را اپلود میکنم واسم 

"session شما منقضی شده است. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد حساب کاربری خود شوید"

مشکل از چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید 

واسه فیلد های اضافه که اپلود فایل و عکس هستن هم 
session مورد استفاده شما نامعتبر است! لطفا صفحه را دوباره بارگذاری نمایید و در صورت نیاز وارد شوید
این پیغام واسم میاد لطفا راهنمایی کنید 

• 0

#17 itone

itone

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 14 ارسال

ارسالی 1396/06/25 ساعت 08:01

توی پنل موقع ویرایش قالب error میده 

• 0

#18 vms

vms

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 81 ارسال

ارسالی 1396/06/26 ساعت 13:57

سلام

با تشکر از همه عزیزانی که زحمت کشیدن برای توسعه و پیشرفت دیتالایف یه سوال داشتم

حدودا این مشکلات مطرح شده کی برطرف میشن؟ 

• 0

گروه  طراحی و تبلیغات آرتمیس

www.artemis-adv.ir

سیم بکسل

#19 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 199 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1396/06/26 ساعت 18:37

سلام

با تشکر از همه عزیزانی که زحمت کشیدن برای توسعه و پیشرفت دیتالایف یه سوال داشتم

حدودا این مشکلات مطرح شده کی برطرف میشن؟ 

سلام،

شما بعد از بروزرسانی 15 شهریور نصب کردید؟

هنوز مشکلی وجود داره؟ چه مشکلی؟

• 0

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

#20 mostafa110

mostafa110

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 27 ارسال

ارسالی 1396/06/31 ساعت 17:35

سلام

بعد از به زور رسانی به نسخه 12 مشکلات در قسمت ارسال خبر به وجود اومد

- در زمان ارسال خبر جدید عکس آپلود میشود ولی با انتشار خبر عکس نمایش داده نمیشود

- در زمان ارسال خبر متن خبر بدون پراگراف بندی و به صورت نامرتب نمایش داده میشود.

لطفا در صورت امکان کمک کنید

آدرس سایت 

http://steelazin-uast.ac.ir

• 0

همچنین به دیتالایف, دیتالایف انجین 12 نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی