پرش به


تصویر

وارد کننده مواد اولیه صنایع غذایی

پویا ویژن مواد اولیه افزودنی مجاز خوراکی اسید سیتریک گوارگام مواد اولیه صنایع غذایی دکستروز سوربیتول

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 مینو دشتی

مینو دشتی

  عضو جدید

 • عضو سایت
 • ستاره
 • 1 ارسال

ارسالی 1399/02/17 ساعت 17:44

پویا ویژن تامین کننده و وارد کننده مواد اولیه صنایع غذایی

و افزودنی های مجاز خوراکی

شرکت پویا ویژن فعالیت خود را از سال 1390 در بخش واردات و فروش مواد اولیه صنایع غذایی آغاز نموده است اهداف این شرکت مبتنی بر مشتری مداری و ارائه محصولاتی با استاندارد بالا و خدمات متمایز استوار می باشد این خدمات تلفیقی از دانش و تکنولوژی روز فرمولاسیون محصولات غذایی و ارائه محصولاتی با کیفت بالاجهت ارتقا سطح کیفی محصولات غذایی کارخانجات ایران بر پایه ذائقه ايراني ميباشد. همچنین این شرکت توانایی واردات کلیه مواد اولیه با برندهای معتبررا دارا می باشد.

 

 

افزودنی های مواد غذایی

افزودنی های غذایی موادی هستند از قبیل رنگ های مصنوعی، اسانس افزودنی ها، مواد معطر، ادویه ها و چاشنی ها، طعم دهنده ها، مواد سفیدکننده، آنتی اکسیدان ها، مواد نگهدارنده، مواد پرکننده و حتی مواد مغذی که همگی برای بهبود ویژگی های غذا مورد نظر مصرف کننده به بیشتر مواد غذایی افزوده می شوند.در گذشته بیشتر غذاها به طور مستقیم از منابع طبیعی تولید و مصرف می شد و اغلب بدون هزینه های جانبی به دست مصرف کننده می رسید، اما امروزه برای تهیه محصولات غذایی در کارخانه های صنایع غذایی از افزودنی های شیمیایی و مواد نگهدارنده ضد میکروبی استفاده می شود اگر چه مصرف کنندگان خواهان کاهش افزودنی های مواد غذایی هستند، اما متخصصان با توجه به امکان زنده ماندن و تکثیر میکروب های بیماری زا در مواد غذایی معتقدند این ترکیبات نگهدارنده ضد میکروبی همراه با عملیات اجرایی مناسب نقش مفیدی در تامین ایمنی مواد غذایی دارند. این مواد اگر چه منجر به افزایش ماندگاری و خوش آب و رنگ شدن محصول می شوند، اما متأسفانه برخی از آنها به شکل نسبی سمی بوده و به علت خاصیت تجمع تدریجی در بافت های بدن، در دراز مدت بسیار مخرب خواهند بود و می توانند مسمومیت ها و عوارض مزمن وحتی سرطان برای مصرف کننده ایجاد کنند. از همه بدتر آن که این مواد دارای اثرات خفیف بوده و عوارض ناشی از آنها در حدی نیست که مصرف کننده بزودی متوجه شود. این مواد به تدریج اثرات سویی در بدن از خود به جا می گذارند که هیچ پزشک حاذقی هم نمی تواند علت و منشأ آن را تشخیص دهد. از این رو، بهتر است از مصرف مقدار زیاد مواد غذایی صنعتی در یک زمان یا مصرف مداوم آنها در طولانی مدت خودداری کنید.

درباره پویا ویژن

از این رو بازرگانی پویا ویژن به عنوان تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی در نظر دارد در افق۱۴۰۰ به عنوان یکی از ده تامین کننده برتر و اصلی کشور فعالیت نماید. واردات مواد اولیه و صادرات محصولات با کیفیت ایرانی از جمله اهداف آنی این شرکت است که میتوان با بررسی هوشمندانه بازارهای هدف خارجی و مواد اولیه مورد نیاز داخلی به اجرای این هدف نائل آید.

ماموریت بازرگانی پویا ویژن به عنوان یک تامین کننده  کمک به توسعه و پیشرفت صنایع غذایی و تولیدی کشور از طریق تامین مواد اولیه درجه یک از برندهای معتبر و ارائه خدمات کامل به واحدهای تولیدی و کارخانجات می باشد

شرکت بازرگانی پویا ویژن با ارائه کلیه مواد اولیه صنایع غذایی در خدمت مشتریان میباشد. این خدمات شامل مواد اولیه و ترکیباتی که به منظور بهبود و زمان نگهداری کیفیت و رنگ و طعم به انواع مواد و محصولات اضافه میشود.

خدمات پویا ویژن در یک نگاه

تامین مواد اولیه صنایع غذایی

ارسال مواد خریداری شده به سراسر کشور در اسرع وقت

ارائه دهنده با کیفیت ترین محصولات

ارائه دهنده قیمت های رقابتی

محصولات غذایی بازرگانی پویا ویژن

 1. اسید سیتریک
 2.  دکستروز
 3.  سوربیوتول
 4.  گوارگام

 • 0


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی