پرش به

تصویر

تنها انتظاری که از پشتیبان فارسی دیتالایف دارم

2 پاسخ برای این موضوع

#1 AQUILA

AQUILA

مدیر

• مدیر
  • 183 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS

ارسالی 1400/08/20 ساعت 21:54

با سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان دیتالایفی

آخرین نسخه ای که توسط سایت فارسی پشتیبان دیتالایف ( همین سایت ) منتشر شد نسخه 14 بود و پس از آن نسخه ای منتشر نشد.

حدود یک هفته پیش با ارسال پیغامی در تلگرام این مورد را به آقای یکتا متذکر شدم که کاربران در مورد آماده سازی و انتشار نسخه 15 که بتازگی منتشر شده پیگیر هستند.

ولی متاسفانه حتی پاسخ سلام ابتدای پیغام بنده را هم ندادند!

بنابراین با توجه به اینکه شاید آن پیغام را ندیده باشند!
در اینجا یادآوری و پیگیری میکنم که حداقل انتظاری که بنده و کاربران از سایتی که عنوان پشتیبان دیتالایف فارسی را دارد این است که نسخه های این سیستم را که با فواصل زمانی طولانی نیز منتشر می‌شود فارسی سازی و منتشر کند.

اگر هم دیگر علاقه ای به اینکار ندارند و قصد ادامه فارسی سازی و بروزرسانی سایت را ندارند به کاربران احترام گذاشته و اعلام کنند تا تکلیف مشخص شود.

متشکرم

• 0

قالب دیتالایف ـ پارس دیتالایف
parsdle.ir

#2 Guest_مهمان_*

Guest_مهمان_*
  • میهمان

ارسالی 1400/08/24 ساعت 06:59

با سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان دیتالایفی

آخرین نسخه ای که توسط سایت فارسی پشتیبان دیتالایف ( همین سایت ) منتشر شد نسخه 14 بود و پس از آن نسخه ای منتشر نشد.

حدود یک هفته پیش با ارسال پیغامی در تلگرام این مورد را به آقای یکتا متذکر شدم که کاربران در مورد آماده سازی و انتشار نسخه 15 که بتازگی منتشر شده پیگیر هستند.

ولی متاسفانه حتی پاسخ سلام ابتدای پیغام بنده را هم ندادند!

بنابراین با توجه به اینکه شاید آن پیغام را ندیده باشند!
در اینجا یادآوری و پیگیری میکنم که حداقل انتظاری که بنده و کاربران از سایتی که عنوان پشتیبان دیتالایف فارسی را دارد این است که نسخه های این سیستم را که با فواصل زمانی طولانی نیز منتشر می‌شود فارسی سازی و منتشر کند.

اگر هم دیگر علاقه ای به اینکار ندارند و قصد ادامه فارسی سازی و بروزرسانی سایت را ندارند به کاربران احترام گذاشته و اعلام کنند تا تکلیف مشخص شود.

متشکرم

صحبتهای دوستمون تایید میشه. ایشون زحمت زیادی برای دیتالایف تا حالا کشیدن و قالبهای دیتالایف رو با علاقه و زحمت ساختن.

آقای یکتا که کلا از عرصه خودشون رو کنار کشیدن و دیگه حاضر به ادامه این پروژه نیستند.

آقای سید احسان هم که دلفا رو راه انداخته بودن سرگرم بیزنس خودشون هستن و طبق گفته خودشون براشون دیگه صرفه اقتصادی نداره که بخوان پروژه رو ادامه بدهند، خصوصا رایگان.

بنابراین پیشنهاد بنده به این دو بزرگوار اینه که هر رو سایت رو منحل و اتصال دامنه با هاست رو قطع کنند.

بنده هم تلاش زیادی کردم که با وردپرس کار رو ادامه بدم که علی رغم هزینه ای که کردم دیدم بازهم دیتالایف به وردپرس ترجیح داره. 

ناچارا خودم دست به کار شدم و نسخه 15 دیتالایف رو برای سایتم بومی سازی کردم و الان از آخرین نسخه فارسی و شمسی سازی شده 15 رو دارم استفاده میکنم.

منتها همچنان خلا ماژولهای کاربردی همچنان وجود داره.

اگر هم شخص یا گروهی هست که بتونه کار رو ادامه بده ولو با دریافت اجرت اطلاع بده که بشه برا آینده برنامه ریزی کرد.

• 0

#3 Guest_مهمان_*

Guest_مهمان_*
  • میهمان

ارسالی 1400/08/24 ساعت 08:58

اولین انتظاری ک از آقای یکتا داریم: حضورش در سایتی هست ک راه اندازی کرده و آن را به عنوان پشتیبان دیتالایف انجین معرفی کرده است.

فایده راه اندازی این سایت چیست؟ در حال که خودش اصلا حضور ندارد و هیچ فعالیتی ندارد؟!!!

چرا باید با همه مشکلاتی که در پشتیانی، ارتقای  نسخه، نبود قالب و موارد دیگر وجود دارد، چرا هنوز این سایت فعال می باشد؟ حداقل کاری که آقای یکتا باید انجام دهد اینه که تا برطرف شدن مشکلات سایت، آن را در حالت آفلاین قرار دهد.

نقد زیاده ولی کسایی که باید این حرف ها رو دریافت کنند، خودشون رو ب خواب زدند و نمیخواهند مسئولیت کارهاشونو به عهده بگیرن!!!

• 0

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی