پرش به

تصویر

مشکل در آپلود تصاویر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 lesarat

lesarat

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 65 ارسال

ارسالی 1388/08/19 ساعت 05:17

وقتی در ارسال مطلب در سایت کلیک میکنم و آپلود تصاویر رو میزنم اخطار :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kamon/public_html/language/Farsi/adminpanel.lng:1) in /home/kamon/public_html/engine/inc/files.php on line 94 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kamon/public_html/language/Farsi/adminpanel.lng:1) in /home/kamon/public_html/engine/inc/files.php on line 95 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kamon/public_html/language/Farsi/adminpanel.lng:1) in /home/kamon/public_html/engine/inc/files.php on line 96 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kamon/public_html/language/Farsi/adminpanel.lng:1) in /home/kamon/public_html/engine/inc/files.php on line 97 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kamon/public_html/language/Farsi/adminpanel.lng:1) in /home/kamon/public_html/engine/inc/files.php on line 98

در بالای صفحه میاد . سطح دسترسی رو هم به فایلهایی که اخطار داده 666 کردم گفتم شاید مشکل از اون باشه ولی مشکل حل نشد .
لطفا راهنماییم کنید . من با این خطا بارها و بار ها برای فایلهای دیگری هم در ادمین سایت روبرو شدم .

• 0

#2 SalaR

SalaR

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 463 ارسال

ارسالی 1388/08/20 ساعت 12:57

ربطی به سطح دسترسی نداره.

1. از چه ورژنی استفاده میكنید.
2. از اول هم اینجوری بود؟
3. فایل هایی كه ارور داده رو ویرایش كردین ؟
  • 0

#3 lesarat

lesarat

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 65 ارسال

ارسالی 1388/08/20 ساعت 20:02

ربطی به سطح دسترسی نداره.

1. از چه ورژنی استفاده میكنید.
2. از اول هم اینجوری بود؟
3. فایل هایی كه ارور داده رو ویرایش كردین ؟

از ورژن 8.2 پلاس استفاده میکنم .
بله از اول هم همینجوری بود .
تازه نصب کردم دیتا لایف رو و هیج تغییری در فایلهایی که گفته ندادم .
این خطا برای صفحات دیگر که باهاشون کار میکردم هم میومد که بعضی موقعها سطح دسترسی رو درست میکردم دیگه خطا نمیداد. ولی الان دیگه سطح دسترسی رو هم درست کردم باز هم خطا میده .یه مشکل دیگه هم وجود داره که بعضی از کارها در ادمین ذخیره نمیشه مثل ساختن نام کاربری که وقتی از ادمین سایت میسازم میگه فیلد نام کاربری خالی هستش در حالی که من این فیلد رو پر میکنم .
یا اونجایی که توی صفحه ی اول ادمین سایت نوشته یادداشت هر چی مینویسم میزنم ارسال باز هم همون متن قبلی میاد .دسترسی فایل ادمین رو هم 666 کردم ولی درست نشد .
اگر باید توی فایلها ویرایشی انجام بدم به صورت کامل بگید . چون من کار با دیتا لایف رو تازه شروع کردم .
  • 0

#4 SalaR

SalaR

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 463 ارسال

ارسالی 1388/08/21 ساعت 08:34

آدرس سایت . یوزر و پسورد رو پیام خصوصی كنید.
  • 0

#5 lesarat

lesarat

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 65 ارسال

ارسالی 1388/08/23 ساعت 07:07

آقا کسی نفهمید مشکل ما چیه ؟
  • 0

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی