پرش به

تصویر

دیتالایف انجین ، رایگان یا پولی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 eiran

eiran

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 1388/10/21 ساعت 21:10

سلام دوستان .
من یکی دو ماه پیش داشتم سیستم های مدیریت محتوا رو یکی یکی امتحان میکردم تا یکی از بین اینا انتخاب کنم. بین تمام سیستم ها دیتالایف انجین برام از همه جالب تر بود اما وقتی خواستم روی گیگفا به صورت آزمایشی نصبش کنم و تست کنم ، دیدم که اسمش توی لیست سیستم هایی که خود گیگفا میتونست نصب کنه نبود و اینجا نوشته بودن :

** سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین Datalife Engine غیر رایگان است و باید از سایت رسمی خریداری شود که متأسفانه توسط سایت فارسی datalifeengine.ir به صورت غیر مجاز عرضه می شود. بدیهی است که استفاده از نسخه های غیرمجاز در سایت گیگفا خلاف قوانین بوده و اکانت فرد خاطی بدون هشدار حذف می گردد.**

حالا من میخوام بدونم جریان چیه ؟ خواهشاً به دور از تعصب و منطقی جواب من رو بدید.
آیا ممکنه زمانی که از دیتالایف انجین فارسی که خودم رایگان نصب میکنم اطلاعاتم پاک باشه یا ...
مثلاً همونطور که احتمالاً میدونید سیستم فروم وی بالتین در صورتی که از نسخه غیر پولی استفاده کنین و در صورتی که متوجه بشن میتونن بدون اخطار قبلی کل فرومتون رو به لقااله پیوند کنن و حتی این امکان هم هست که دامینتون رو هم از دست بدید.

همینطور هزینه استفاده از ورژن اصلی سایت رو بنویسید ، چون کاری که میخوام انجام بدم فوق العاده مهمه و دوست ندارم اطلاعاتم رهسپار دنیایی باقی بشه
  • 0

#2 esaman

esaman

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 217 ارسال

ارسالی 1388/10/21 ساعت 21:41

من حدود 10 ماه هست که استفاده می کنم و مشکلی نداشتم
  • 0

#3 EMohammad

EMohammad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 829 ارسال

ارسالی 1388/10/22 ساعت 07:17

دیتالایف انجین به دلیل نال بودن روی هاستهای رایگان (ویستا پنل) قابلیت نصب نداره
ولی روی هر نوع هاست دیگه نصب میشه و تاحالا هیچ مشکلی واسه مسدود کردن یا غیره وجود نداشته و همچنین قیمت لایسنس هم تقریبا 60 دلار هست
  • 0

#4 iFarjad

iFarjad

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 248 ارسال

ارسالی 1388/10/22 ساعت 07:37

هاست بخر نصب کن استفاده کن
تانک هم تکونش نمیده am
  • 0

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است