پرش به


تصویر
- - - - -

قوانین انجمن دیتالایف انجین


  • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
بدون پاسخ

#1 EMohammad

EMohammad

    پروفشنال

  • عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 829 ارسال

ارسالی 1388/03/06 ساعت 06:16

انجمن دیتالایف انجین فارسی کار خودش رو دوباره شروع کرد و از ابتدا قوانینی نوشته شد که تمامی کاربران موظفند آنها را اجرا کنند و د در غیر این صورت با انها برخورد می شود.. این قوانین برای این وضع شده که به کاربران و ما کمک کند تا از در کنار هم بودن در این مکان استفاده بیشتری ببریم و رعایت آنها در درجه اول نشان دهنده احترام قائل شدن برای خود شما است و بعد از آن برای یکایک کاربران انجمن.

لطفا قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید تا با قوانین جدید دیتالایف انجین فارسی آشنا شوید، هر کاربری که در سایت عضو شده است موظف است به این قوانین عمل کند و در اصل با ثبت نام در سایت این قوانین را قبول کرده است.

قوانین کلی تالار های گفتمان:

الف- کاربران چه در هنگام ارسال سوال و یا در هنگام جواب دادن به سوالات دیگران باید رعایت ادب و احترام را بنمایند و از ارسال هر گونه مطلب با محتوایی که افراد دیگر را به واکنش تحریک کند جدا پرهیز کنند ، مطمئن باشید در صورت بروز چنین مشکلی با کاربر یا کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

ب- هیچ کاربری حق ندارد خود را جانشین مدیران و مسئولان سایت بداند. اگر کاربران در میان پست ها با موردی برخورد کردند که قوانین سایت را نقض شده به هیچ عنوان حق ندارند شخصا وارد عمل شده و با کاربر خاطی برخورد کنند. کاربران می توانند در این گونه شرایط موضوع را به اطلاع مدیریت برسانند تا آنها پیگیری کنند .

ج- کاربران دقت کنند که اگر در مورد مطلب خاصی اطلاعات کافی ندارند از راهنمایی فردی که سوال پرسیده خودداری کنند چون در این گونه مواقع اکثرا این قبیل راهنمایی ها منجر به گمراهی شخص سوال کننده خواهد شد. اجازه بدهید شخصی که در مورد آن مطلب اطلاع کافی دارد به آن پست جواب دهد.

د- کاربران دیتالایف انجین فارسی موظف هستند که حق نشر (copyright) سایت های دیگر را به طور کامل رعایت کنند و از ارسال مطالبی دارای حق نشر بدون اجازه صاحب در این سایت خودداری کنند. در این گونه شرایط مسئولیت عمل انجام شده با فرد خاطی خواهد بود و این سایت هیچ مسئولیتی در قبال این گونه سوء استفاده ها ندارد.

هـ- کاربران باید دقت کنند که پست های ارسالی آنان باید حالت عادی داشته باشد. منظور اینکه از استفاده بیش از حد از صورتک ها ، استفاده از فونت با اندازه بزرگ و یا بسیار کوچک و یا تغییر دادن رنگ متن در مواقعی که احتیاجی به تغییر رنگ نیست ، در پست های مجاز نیست و این قبیل پست ها ویرایش شده و به کاربر تذکر داده خواهد شد. استفاده از علائمی نشانه گذاری همچون علامت سوال و یا علامت تعجب به تعداد زیاد ممنوع بوده و این گونه پست ها نیز ویرایش خواهد شد.

و- کاربران باید دقت کنند که در زمان ارسال پست بهترین عنوان را برای پست خود انتخاب کنند که نمایانگر محتوای مطلب ارسالی باشد. اگر عنوان شما حاوی کلمات انگلیسی است حتما این کلمات را به همان شکل انگلیسی بنویسید و از نوشتن کلمات انگلیسی با حروف فارسی خودداری کنید (مثلا به جای استفاده از کلمه چت بنویسید chat ) . استفاده از کلماتی همچون "کمک کنید" و یا "این چرا اینطوریه" و از این قبیل عنوان ها ممنوع است و باید عنوان خود را با دقت و با توجه به مطلب ارسالی خود تنظیم کنید. در صورت بروز چنین مشکلی تاپیک کاربر قفل و برای بار اول به کاربر تذکر داده می شود و در صورت بروز مجدد از ابزار های مدیریتی استفاده خواهد شد.

ز- ارسال مطالب بی محتوا (spam) و یا مطالب تبلیغاتی در هر شرایطی و در هر شکلی ممنوع است و همچنین اگر یک کاربر در خواست کاری از کاربری دیگر را دارد باید این قبیل درخواست ها را از طریق پیغام خصوصی پیگیری کند و ارسال پست برای درخواست انجام کار از شخصی خاص در محیط عمومی سایت صحیح نیست و ممنوع است.

ح- برای درخواست هرگونه کمک و یا تقاضای راهنمایی از پشتیبانی، میبایست نام وبسایت رسمی دیتالایف انجین فارسی به عنوان پشتیبانی و یا قدرت گرفته از این سیستم مدیریت محتوا، داخل وبسایت متقاضی موجود باشد، در غیر اینصورت پاسخ دادن به مباحث انجام نخواهد شد.

ط- این حق برای تمای مسئولین انجمن محفوظ هست که هر پستی را در هر زمانی بدون اجازه گرفتن از ارسال کننده پست انتقال ، ویرایش و یا حذف کنند. مسئولین انجمن می توانند در صورتی که تشخیص دهند پست مربوطه حاوی مطالب نا مناسب است و یا ناقض قوانین سایت است آن را انتقال ، ویرایش ویا حذف کنند. تشخیص اینکه پست دارای شرایط اشاره شده است با مسئولین انجمن است و نه با کاربران سایت.

ی- بد گویی و فحاشی به کاربران دیگر به هیچ عنوان قابل قبول نیست و با فرد خاطی برخورد می شود.

توجه:

الف- کاربرانی که قوانین ذکر شده را رعایت نکنند به آن ها هشدار داده خواهد شد و یا از ورودشان به این سایت جلوگیری خواهد شد.

ب- اگر کاربری که به طور موقت دسترسیش قطع شده سعی کند با یک یوزر جدید در سایت ثبت نام کند در صورتی که مدیر از این موضوع مطلع شود دسترسی هر دو آیدی برای همیشه قطع خواهد شد.

ج- هر کاربری که با استفاده از پیغام خصوصی با مدیران بخش های مختلف درگیر شود و برای این افراد پست هایی با محتوای تحقیر آمیز ، بی ادبانه و یا تهدید آمیز ارسال کند سریعا دسترسی آن کاربر برای همیشه قطع خواهد شد.

د- هر کدام از بخش های قوانین و یا بند های آن ممکن است بر حسب نیاز و یا گذشت زمان تغییر کند ، لذا اطلاع رسانی های ما را جدی بگیرید تا در صورت تغییر هر کدام از بخش ها از آنها اطلاع پیدا کنید.

هـ- قطع دسترسی دائم به عنوان آخرین راه کار در این سایت مورد استفاده قرار میگیرد.

و- در صورت عدم رعایت قوانین برخورد با هر سطح کاربری صورت می گیرد.

ز- در صورت گرفتن 5 اخطار از سایت اخراج می شوید.

با تشکر :flower:
  • 0


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی