پرش به

مشکلات نسخه 8.2 را مطرح کنید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
33 پاسخ برای این موضوع

#1 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/05/19 ساعت 10:12

کاربران گرامی خواهشا هر گونه مشکل در نسخه 8.2 دیدید در همین تاپیک مطرح کنید تا برطرف کنیم.
یکی از کاربرا گفت که مشکل hacking attemp موقع ارسال نظر میاد! من خودمم این مشکل را رو هاست یکی دیدم می خوام ببینم چند نفر این ارور را می گیرند کسی هم هست که کلا این ارور را نگرفته باشه؟
فقط خواهشا همه جارو تست کنید اطلاع بدید ... مشکل ویرایش کاربر را خودم می دونم! درستش کردم می ذارم تو اصلاحیه بعدی!

فقط خواهشا فقط نگید فلان جا مشکل داره کامل بنویسید و توضیح بدید و حتی اگر امکان داره اسکرین بذارید بفهمم مشکل از کجاست
  • 0

#2 ramin1

ramin1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 20 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 10:43

من مشکل hacking attemp رو ندارم
  • 0

#3 goldcom

goldcom

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 10:49

من نصب کردم
اما قسمت موضوعات و قسمت آمار سایت رو به صورت تگ می نویسه
مثلا آمار رو می زنه {site_info}
  • 0

#4 mbj1374

mbj1374

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 45 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 11:06

سلام
من به خوبی ندیدم که مشکل داره یا نه فقط می خواستم بپرسم کی فول پکش می آد چون من حوصله نصب ماژول که خیلی طول می کشد را ندارم.

متشکرم
  • 0

#5 Amin_Star

Amin_Star

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 25 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 11:32

saher عزیز

یکی از مشکلات عدم امکان ارسال مطلب هست. بعد از ثبت مطلب این پیغام رو میده.
فرمت تاریخ وارد شده درست نیست.

مربوط به قسمت تاریخ مطلب هست. (با وجود اصلاحیه این مشکل برطرف نشد)

در مرورگر ie8 برای من ساب منوهای (اضافه کردن مطلب و اضافه کردن نظرسنجی و ...) معلوم نیست دلیلش رو هم متوجه نشدم ولی در مرورگرهای opera و firefox مشکلی وجود نداشت.
  • 0

#6 saron

saron

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 182 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 11:54

Saher,
تقویم شمسی جاوا اسکریپت هم به خوبی نصب نشده
موفق باشید
  • 0

#7 goldcom

goldcom

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 12:44

این مشکلات همیشه وقتی ورژن جدید دیتالایف انجین میاد ، هست
لطفا ریسک نکنید و روی سایت خودتون آزمایشش نکنید
سعی کنید رو لوکال هاست تستش کنید و مشکلاتو بگید smile
  • 0

#8 samkia

samkia

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 48 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 13:26

با سلام
بچه من مدیر سایت nezamvazifeh.com هستم
سایت ما حدود روزی 4000 بازدید داره!
من اومدم ور‍ن 8.2 را نصب كردم بخش موضوعات به صورت تگ می یاد.
كلا بیچاره شدl
-----------------------------------

--این ارور رو هم میده
-----------------------------------------------------
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_1272783b08400ed32c8c4c0c1013a1e3, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0
  • 0

#9 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 18:06

تگ های {category_block} ، {last_news} و {obmen} کار نمبکنه no
  • 0

#10 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/05/19 ساعت 20:14

ramin1,
نه تو ارسال نظر و نه تو قسمت rating؟ اگر این طوری هست که شما می گید مشکل از هاست دوستان هست

SoheilExtreme,
گفتم قشنگ ارور را واضح بگید، من باید حدس بزنم چه اروریه!!!!!!؟

goldcom,
هیچ کدوم از ماژول های اضافه روش نصب نیست که شما فقط اون تگ را بذارید و جواب بگیرید! باید ماژول نصب کنید خودتون و بعد تگ را بذارید و جواب بگیرید

mbj1374,
فول پک من به ادمین ها گفتم هیچ کدومشون نذارن چنین چیزی اگر قرار باشه چیزی در آینده به اسم فول پک باشه حتما پولی هست حالا به هر نحو!

Amin_Star,
شاید به قول سارون من اشتباه تقویم شمسی را نصب کرده باشم تست می کنم در اصلاحیه جدید درست می شه اگر مشکلی بود!

SoheilExtreme,
برادر من چرا حرف مفت می زنی می گی اصلاحیه به درد نمی خوره به هر حال اگر مشکل شما رفع نشده باشه یه مشکل دیگه که توش رفع شده بعدم اگر نسخه رو تازگی ها گرفته باشین اصلاحیه لازم ندارید در مورد اون مشکل هم من گفتم که رو لوکال هاست و یه هاست دیگه تست کردم مشکلی نداشته فقط رو هاست یه بنده خدا (emohammad) مشکل داشته که اونم هاستش موقع نصب نوشته بود که امکانات لازم را نداره ولی باز با عین حال من پیگیری می کنم hacking attemp را! ضمننا من واسه رفع مشکل علامت سوال پست دادم و هنوز هم که هنوز در صفحه اصلی هست خواهشا یه کم دقت کنید بعد ...!

saron,
سارون جان شرمنده عزیز ... خواهشا اگر ممکنه مشکلشو بگو یعنی بگو کجا مشکل داره خودم درستش می کنم می دونم واقعا وقت نداری که راهکار بدی!

goldcom,
ریسک نیست به هر حال اگر شما رو هاستتون هم نصب کنید تا یه مدت نمی خواد ماژول نصب کنید و فقط اصلاحیه ها را دنبال کنید به هر حال بعد از آخرین اصلاحیه نسخه مشکلاتش کامل گرفته می شه و حتی اگر هم بعد ازون باگ توش پیدا بشه بازم حل می شه!

samkia,
دوست عزیز من از ارور شما دوتا برداشت کردم یکی این که ممکنه شما سطح دسترسی ها درست نکرده باشید که البته خیلی بعید می دونم این باشه!! و دیگری هم این هست که هاست شما امکانات لازم را واسه دیتالایف انجین نداشته! شما موقع نصب مورد خاصی نداشتی که قرمز باشه همه سبز بوده!!!؟

Prince,
مجتبی جان جواب دادم ازین به بعد هم اگر من باشم نصب نمی کنم ماژول اضافی اگر هم کسی دیگه هست خودش دوست داره نصب می کنه ولی خوب به دلایلی نصب نمی کنم!
  • 0

#11 saron

saron

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 182 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 20:26

Saher,
سلام
دستتون درد نکنه بابت سرعت عمل
توی فایل editusers.php تغییرات لازم رو انجام ندادین. با این حال دستتون درد نکنه
موفق باشید
  • 0

#12 SalaR

SalaR

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 463 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 20:36

SoheilExtreme
SoheilExtreme

شما همونی نیستی که پول خیلیا رو خورد و پیچید ؟ از تو وب هاستینگ تالک هم بن شدی . herher
  • 0

#13 a_a6599

a_a6599

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 3 ارسال

ارسالی 1388/05/19 ساعت 22:27

برخی قسمت های سایت كه ارتباط به ایمیل دارد كار نمی كند مثلا بخش تماس با ما
یا حتی بازیابی رمز عبور و ...

• 0

#14 saron

saron

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 182 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 03:40

a_a6599,
دوست عزیز ممکنه شما تنظیمات ایمیل رو به درستی انجام نداده باشین
  • 0

#15 Silence

Silence

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 551 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 04:00

Saher

Prince,
مجتبی جان جواب دادم ازین به بعد هم اگر من باشم نصب نمی کنم ماژول اضافی اگر هم کسی دیگه هست خودش دوست داره نصب می کنه ولی خوب به دلایلی نصب نمی کنم!

ولی محمدرضا خان این سه تا ماژول خیلی ضروریه به نظر من ، وکسی که هم برای اولین بار دیتالایف انجینو نصب کنه بدون این سه تا ماژول اساسی به نظرت چه حسی نسبت به دیتالایف انجین بهش دست میده؟ به نظرم هر سه تاش باید باشه cheshmak
ممنون از زحماتی که برای این نسخه کشیدی loveu
  • 0

#16 samkia

samkia

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 48 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 05:58

با سلام
همه كه فن حریف نیستند. بیشتری ها فقط در زمینه مدیریت وب سایت تخصص دارنند.
بعضی ها كه از سیستم شما استفاده می كنند سایت های پربازدید هستید.
لذا قبل از انتشار می بایست تاكید كنید كه روی سایت اصلی نصب نكنید ،
شما بدون اطلاع رسانی كه تمامی ما‍‍ژول ها و امكانات به طور كامل نصب نیست این پكیج را در اختیار گذاشتید!
اگر می خواستید ژكیج را پولی عرضه كنید قبلش اعلام می كردید تا كسی رو سیستمش نصب نمی كرد.

شما با این كارتون منو بیچاره كردید و من موندم و جوابگوی 4000 بازدید كننده در روز.
لطفا در همین جا لینك دانلود امكاناتی را كه باید دستی نصب شود را بگذاریید

• 0

#17 jamy_khoshtip

jamy_khoshtip

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 162 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 06:12

دارین دعوا می کنید یا مشکلات رو رفع می کنید . ؟!!؟!؟!؟!؟

مشکل 1 - زمانی که تصاویر به صورت آجاکس لود می شود که در سای من می تونید ببینید .ahwaz-sjz.ir

دارای هیچ دکمه ای نیست ، زمانی که تصویری را در سایت می گذاریم هیچ دکمهای برای تصویر بعدوmoveکردن و.... وجود ندارد . شات اسکرین هم می گذارم .

title=

• 0

#18 Guest_Saher_*

Guest_Saher_*
  • میهمان

ارسالی 1388/05/20 ساعت 09:29

saron,
سارون جان حتما نگاه می کنم ببینم!

samkia,
من ماژولی را از روش حذف نکردم دیتالایف انجین به صورت پیش فرض همین طوری ارائه می شه لینک اون ماژول ها هم تو سایت هست نصبش 10 دقیقه هم طول نمی کشه ... واسه من هم طول نمی کشید روش بذارم ولی این کارو نکردم حالا دلیلش بماند ضمننا هیچ بایدی هم وجود نداره شما دوست داری نصب می کنی! لینکستان, این موضوعات بعدم واسه چی نصب نکن! مگر مشکل حادی داره!؟ ماژول روش نصب نیست!

jamy_khoshtip,
این highslide جدید داخل تنظیمات می شه تنظیمش کرد احتمالا یه سری از چیزهاش اونجا فعال نیست در مورد اون مشکل هم شما رو یه مرورگر دیگه هم تست کنید کاری به highslide نداره احتمالا از مرورگرت هست
  • 0

#19 jamy_khoshtip

jamy_khoshtip

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 162 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 09:37

من با ie و firefox امتحان کردم .

هر دو به همین گونه است . البته تو ie که کلا سایت ترکیده است . شما امتحان کنید .
www.ahwaz-sjz.ir

• 0

#20 ramin1

ramin1

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 20 ارسال

ارسالی 1388/05/20 ساعت 10:36

من حواسم نبود که همیشه Engine module و inc دیتالایف انجینو از نسخه ی روسی یا انگلیسی کپی می کنم (واسه تقویم و چیزای دیگه) واسه همینم شاید مشکل hacking attemp رو ندارم...

ضمنا بهترین کاری که تو این نسخه فارسی انجام شده همین دستکاری نکردن اونه....واقعا ممنون
خواهش می کنم این مشکل ویرایش کاربرو زودتر حل کنید
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی