پرش به

تصویر

دانلود نسخه جدید 9.6 دیتالایف انجین

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
42 پاسخ برای این موضوع

#21 mahyad66

mahyad66

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 623 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:29

saeid.s,
میدونستم سعید خان فبلا ترجمه رو شروع کرده
دمت گرم کارت درسته
  • 0

#22 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:35

از اونجایی که ترجمه سیستم در محدوده اختیارات و وظایف من نیست، اما به عنوان یک کاربر دیتالایف انجین و نه به عنوان ناظم سایت می گم :
اینکه مدیران سایت به دلایلی در حال حاضر مایل یا توانایی مدیریت سایت رو ندارند، ارتباط چندانی به این نکته نداره که به فکر سیستم نیستند ( البته من بخاطر برخی مسائل از آقای یکتا دلخوری هایی دارم ) ولی به هر صورت جمعا تقصیر اون ها نیست.
در حال حاضر هر کاربری که حداقل توانایی ویرایش کد های html و php رو داره، می ره یه سایت می زنه و تمام زحمات سایر توسعه دهنده ها رو به نفع خودش ضبط می کنه. نمونش همین جناب سایت jdesign ( اگر توجه کنید اسلایدر های حرفه ای ! که با اژاکس کار کردن دقیقه نمونه اسلایدری هست که در دو سال پیش توسط htmldrive منتشر شده بود و غیره.
خودم هم از این قضیه مستثنی نیستم. به دلیل برخی مسائل، دامین ... رو ثبت کردم و تا چند هفته آینده ماژول ها و قالب هایی که طراحی ( یا ترجمه می کنم ) اونجا قرار می دم ( که البته قبلا از آقای موسوی اجازشو گرفتم. )

ولی در مجموع نگران انتشار نسخه 9.6 فارسی نباشید. به محض اینکه در سایت datalifeengine.ir قرار گرفت، در بقیه سایت های نوظهور و جالب توجه ( نظیر هدف ! ) مشاهده خواهد شد.

موفق باشید.
  • 0

#23 mahyad66

mahyad66

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 623 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:40

mister.yousefi,
نقل قول: mister.yousefi
دامین ..... رو ثبت کردم و تا چند هفته آینده ماژول ها و قالب هایی که طراحی ( یا ترجمه می کنم ) اونجا قرار می دم ( که البته قبلا از آقای موسوی اجازشو گرفتم. )

درست نیست همه برن یه سایت بزنن و هر کی راهشو جدا کنه؟
شما کارهاتو اینجا ادامه بده مگه اینجا چشه که همه میرن سایت میزنن
پس فردا فکر کنم یه 1000 تایی پشتیبانی داشته باشیم
این ماژول اینجا اون ماژول اوجا واسه راه انداختن یه سایت دیتالایف انجین باید 100 تا سایت سر بزنی
  • 0

#24 saeid.s

saeid.s

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 251 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:42

متاسفانه برخی فکر میکنن با پشتیبانی تند تند زدن مشکلات حل میشه ولی به نظر شخص بنده خیر کاملا هم اشتباه هستش حل نمیشه

تا الان بنده 5 تا پشتیبانی برای سیستم دیدم که با مال شما میشه شش تا
خوب که چی بشه ؟
اگه کسی بخواد کار کنه همین جا هم کار میکنه
البته گروهی هم برای خودشون بهونه دارن چرا من رو مدیر نکردن و از این حرف ها

موفق باشید

تبلیغ هم ممنوع
  • 0

#25 2error

2error

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 264 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:53

در حال حاضر هر کاربری که حداقل توانایی ویرایش کد های html و php رو داره، می ره یه سایت می زنه و تمام زحمات سایر توسعه دهنده ها رو به نفع خودش ضبط می کنه.

الان اکثر cms ها این بلا سرشون اومده
سایت هدف هم با الگو برداری از همیار وردپرس ،همیار دیتالایف انجین رو ساخت
میهن بی بی بیخیال مای بی بی ایران شد
جوملا و وردپرس انقدر سایتهاشون زیاد شدن که ما نفهمیدیم چه سایتی پشتیبان اصلیه
نیوک مشهد تیم نیوک لرن و ... هر کی واسه خودش یه جاهای از نیوک رو نوک زده
خیلیا با الگو بزداری از سی ام اس های خارجی خودشون دست به کار شدن و سی ام سفارشی طراحی کردن
وقتی قانون کپی رایت نباشه ،یعنی این

من فقط واقعیاتو گفتم ... امیدوارم کسی به دل و رودل نگیره ... :request:
  • 0

#26 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 19:57

1- فرمودیم محصولات و برنامه ها، نفرمودیم قراره پشتیبانی کنیم. مثلا ناظم سایتیم !!! :what: پشتیبانی رسمی دیتالایف انجین اینجاست پس نتیجتا ایجاد فروم دیگه برای پشتیبانی کار چندان مناسبی نیست. بله، تبلیغات ممنوع و عذر می خوام چون وقتی داشتم می نوشتم حواسم نبود. الان ادیتش می کنم، ولی در هر صورت نگفتم قراره پشتیبانی ایجاد کنم ! گفتم ؟!!! :recourse:
حتی اگر پشتیبانی هم بوجود بیاد، برای تامین خواسته های مشتری ها خواهد بود و نه به صورت متن باز و صرفا برای محصولات خاص !

دلیل اینکه این کار رو داخل این سایت انجام نمی دم، اینه که اولا طبق خواسته های قبلی متاسفانه نه سطح دسترسی من رو حتی برای ادیت پروفایلم !!! ( که حتی نمی تونم امضای خودم رو تغییر بدم ! ) و نه امکانی برای ایجاد فروشگاه بوجود اومده روی این سایت!. طبق فرمایشتون که البته درست هم هست هم نمی شه تبلیغ کرد ! پس باید چه کاری انجام داد !
زدن یک پشتیبانی برای دیتالایف انجین، کار درستی نیست و قرار نیست کسی هم چنین کاری کنه ( شخصا که تمایلی ندارم ) ولی زود قضاوت نکنید.

و یک سوال جناب آقای مدیر، دقیقا سایت های http://dlecms.ir/ و dle-temp.ir متعلق به چه کسی هست و آیا کاربر سایت dle-temp جدیدا اسمشو عوض کرده ؟ :love:
  • 0

#27 2error

2error

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 264 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 20:10

mister.yousefi,
saeid.s,
بنده دوستان و اساتید قدیمی دیتالایف انجین رو خوب میشناسم
بحثتون داره به جاهای باریک میکشه
صلوات عنایت فرمایید
  • 0

#28 saeid.s

saeid.s

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 251 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 20:52

موفق باشید

هر کس اختیار کار خودش رو داره

ولی mister.yousefi شما هم عین حرف خودتون رو انجام دادید

در حال حاضر هر کاربری که حداقل توانایی ویرایش کد های html و php رو داره، می ره یه سایت می زنه و تمام زحمات سایر توسعه دهنده ها رو به نفع خودش ضبط می کنه.

در مورد دی ال ای س ام اس بزودی به همین دامین منتقل میشه
  • 0

#29 Parsa_Nice

Parsa_Nice

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 58 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 21:12

میگم دوستان ببخشید اینجا مطرح می کنم ولی من این نسخه ۹.6 رو نصب کردم به خوبی نصب شد ولی اون امکانات رو نداره که در بخش ویرایشگر بود !! :what: چرا اینطوریه؟
IMP,
شما نسخه متفاوتی با اونی که اول گذاشته بودی رو به من دادی؟ :soot:
  • 0

#30 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 21:27

Parsa_Nice,
من نصب نکردم! ولی فکر می کنم باید از داخل تنظیمات فعالش کنی ! (فکر کنم !)

saeid.s,
کلا متوجه نیستید که دارم می گم ماژول های خودم یا ماژول هایی که خودم ترجمه می کنم !!!

این بحث تمومه :lol:
  • 0

#31 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 21:44

Parsa_Nice,
خیر، همون نسخه که تو پست اول گذاشته بودم رو برای شما ارسال کردم. :excisted:
  • 0

#32 Parsa_Nice

Parsa_Nice

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 58 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 21:49

mister.yousefi,
مــــــــــــــــــــرسی :happy: :flower: :happy:
توی تنظیمات بود، حل شد :love:
  • 0

#33 yayaya

yayaya

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 642 ارسال

ارسالی 1391/02/12 ساعت 23:03

msm,
خوب چندتا از امکاناتش رو بگو ما هم استفاده کنیم

دوتا از امکاناتش :
روی سئو خیلی خیلی کار شده
و دیگری که برای خودم جالب بود امکان چند عکسه بودنشه که دیگه محشره یعنی برای یک مطلب می تونی چندتا عکس قرار بردی که به صورت رندوم نشون میده
  • 0

#34 nog

nog

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 176 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 06:44

دوستان سلام دیتالایف انجین یه خونه تکونی اساسی می خواد بعد از 3 ماه دیگه نسخه 10 میخواد فقط دوستان دیتالایف انجین رو فارسی یا ماژول ها رو فارسی و قالب های رو فارسی و راست چین میکنن متاسفانه پلاگینی نبودن ماژولها کاربرا رو خیلی حساس کرده و دو دل میشن آپگیریت کنن نسخه جدید رو کار کنن یا از ماژول هایی که با سختی نصب و رو سیستم دیتالایف انجین پیاده کردنند ازش خداحافظی کنند و من 4 ماژول خریداری کردم که و با آنها کار می کنم واقعا موندم چیکار کنم از ماژوهای خریداری شده و برنامه نویسی شده خداحافظی کنم یا با نسخه جدید با خطاها و مشکلات پی در پی سر و کله بزنم
-- در اصل بگم بچه ها دلی صبر ایوب دارند همکاری نکردن مدیران باهم ایجاد سایت های انتشار دیتالایف انجین مثل همیار دیتالایف انجین و .... نی دونیم به کدوم سایت و کدوم نسخه اطمینان داشته باشم چرا دوستان رو هسته ی دیتالایف انجین کار نمی کنند و بعضی از قسمت های دلی رو پلاگینی نمی کنن چرا باید به سایت روسی تکیه کنیم چرا بچه های دیتالایف انجین جمع نمی شن و خودمون هزینه ای متقبل بشیم دیتالایف انجین رو ارتقاع دهیم
  • 0

#35 2error

2error

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 264 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 07:32

nog,
اگه اینجوری بود که خودشون یه سی ام اس می ساختن
چرا از دیتالیف استفاده کنن
  • 0

#36 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 09:00

nog,
حرف جالبیه، ولی به اندازه کافی متخصص نداریم.
  • 0

#37 moeinmr

moeinmr

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 359 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 09:09

شما میگید روسیه ولی من رفتم تو دمو چرا منو هاش فارسی بود؟
نکنه همین رفیقمون که دمو گذاشت فارسی کرده :labkhand:
  • 0

#38 aliarian

aliarian

علی آریان

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 820 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js

ارسالی 1391/02/13 ساعت 09:14

moeinmr,
اره عزیز. من پنل مدیریتشو فارسی کردم تا راحت تر باشین :heheh:
  • 0

#39 kuwait

kuwait

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 7 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 09:31

نقل قول: mister.yousefi
واهد شد

دوست عزیز یه کم واقع بین باشین چرا حرفهای بچه گونه میزنین
من یکی از کاربرای هدف هستم تا وقتی که مدیران این حتی حاظر نیستند به سایت سر بزنن چنین مشکلی پیش میاد
کسی نیست به سوالات ما تازه واردها جواب بده در حالی که من اونجا جواب سوالاتمو پیدا میکنم
اسمشونو گذاشتن هدف
یعنی همیار دیتالایف انجین و فکر نکنم هیچ خصومتی با این سایت و مدیرانشون داشته باشن
  • 0

#40 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1391/02/13 ساعت 10:25

kuwait,
دوست عزیز. کسی اینجا خصومتی با کسی نداره ! همه کاربران دیتالایف انجین هستیم. درباره بچه گانه بودن یا نبودن هم حدود سه یا شاید هم چهار ماه دیرتر تشریف آوردین، چون مسائل مربوط به حرف های شما اون زمان زده شد و همه نظرات همدیگه رو شنیدیم، اما مسئله فعلا این نیست که هدف یا همیار دیتالایف انجین یا ... چه کاری می خوان انجام بدن یا اینکه آیا کارشون درسته یا نه ! من مدیر این سایت نیستم و هیچ علاقه ای به فعالیت توی هدف هم ندارم. اما اینکه چند سایت با مدیریت مختلف به پشتیبانی یک سیستم بپردازند، نتیجتا سیستم با افت شدیدی روبرو می شه. بخصوص که مدیران متخصصان کاملا تائید شده ای نیستند. ( منظورم همه نبود )
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی