پرش به

راهنمایی برای نصب مای بی بی

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
10 پاسخ برای این موضوع

#1 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:27

از داخل پنل هاستم ساب دامین ساختم و مای بی بی 1.6.7 رو داخل همون پوشه اکسترنت کردم حالا آدرس رو که میزنم این پیام میاد. آیا کاری مونده که باید انجام بدم؟

Not Found

The requested URL /home/darian/domains/darian.ir/public_html/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at forum.darian.ir Port 80

محتویات پوشه آپلود رو باید ببرم در پوشه ساخته شده برای ساب دامین آپلود کنم یا جداگانه در روت هاست آپلود کنم ؟؟؟؟؟
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:30

دوست عزیز این سوالات رو باید در انجمن پشتیبانی مای بی بی مطرح کنید :feel:
  • 0

#3 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:31

IMP,
جواب من یک کلمه بود حالا نمیشه شما لطف کنید و جواب بدید. اون انجمن کسی جواب ادم رو نمیده خودشون همه سوال دارن
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:35

من یادم نمیاد آخرین بار چه زمانی با مای بی بی کار کردم، اما شما وقتی ساب دامین میسازی، یک فولدر هم با همان نام در هاست شما ایجاد میشه، شما فایل ها رو توی اون فولدر آپلود کن. :delicious:
  • 0

#5 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:37

IMP,
منم همین کاررو کردم و سطح دسترسی فایلها و پوشه ها رو هم مطابق سایت مای بی بی تغییر دادم ولی کماکان اون پیام بالا میاد.میشه پیام رو یه نگاهی بندازید. ممنون
  • 0

#6 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/26 ساعت 20:45

توی پیغام که میگه فایل index.php وجود نداره. چجوری آپلود کردین فایلها رو؟
  • 0

#7 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 22:15

IMP,
پوشه آپلود مای بی بی رو توی روت هاستم آپلود کردم سایتم پرید. به دادم برسید باید چکار کنم؟؟؟؟؟
  • 0

#8 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/26 ساعت 22:19

من که سایت شما رو چک کردم سالم بود.
ولی اگر دیتالایف انجین قبلا در روت بوده و انجمن رو هم رو اون آپلود کردین!! برید مای بی بی که آپلود نکردین رو باز کنید، پوشه ها رو نگاه کنید، همون ها رو از روی هاست حذف کنید، فایل ها هم همینطور، فقط فایل index دیتالایف انجین با htaccess رو باید دوباره آپلود کنید! البته اگر سایتتون با مشکل رو به رو شد! که در حال حاضر نشده! :smile2:
  • 0

#9 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 22:21

IMP,
چرا بابا با مشکل مواجه شده حتما آدرسو اشتباه رفتی.. اون فایل ایندکس رو خوب اومدی چون فکر کنم جایگزین شده اونو برام بفرست .
  • 0

#10 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/02/26 ساعت 22:26

savalan,
من آدرس darian.ir رو لود کردم هیچ مشکلی نبود. پوشه index هم وجود نداره، فایل index.php دیتالایف انجین منظورم بود. به هر حال، میتونید از نسخه نصب نشده دیتالایف انجین این فایل رو دوباره آپلود کنید. :feel:

سایر صحبت ها و مسائل مربوط به نصب مای بی بی رو هم در سایت پشتیبانی همان سیستم مطرح کنید.

موفق باشید. :flower:
  • 0

#11 Guest_savalan_*

Guest_savalan_*
  • میهمان

ارسالی 1391/02/26 ساعت 22:28

IMP,
اون سایت مثال بود. از اولش کمکم میکردی به این همه مصیبت دچار نمیشدم. موفق باشید :flower:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی