پرش به

تصویر

فیلد نام کاربری خالی می باشد.

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 pcweb

pcweb

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 50 ارسال

ارسالی 1391/07/03 ساعت 15:07

سلام. از نسخه 9.6 به 9.7 آپگرید کردم ولی حالا در پنل کاربری وقتی میخوام یوزر جدید درست کنم این پیغام رو میده
" فیلد نام کاربری خالی می باشد. "

باید چیکار کنم؟ خواهشاً زودتر کمکم کنید
  • 0

#2 pcweb

pcweb

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 50 ارسال

ارسالی 1391/07/26 ساعت 18:44

آقا هیچکی نیست بهم کمک کنه؟
تیم پشتیبانی کجاییییییییییییییییید؟؟؟؟ :sad:

کمک... کمک... کمک... لطفاً کمکم کنید آقایون برنامه نویس و توسعه دهنده دیتا لایف یه نگاهی هم به مشکل من بندازید....... :pray: :pray: :pray:

آقا هیچکی پیدا نمیشه این مشکل منو حل کنه؟؟؟
تقریباً یکماه میشه که فایل مربوط به بخش کاربران رو واسه تیم پشتیبانی فرستادم ولی هنوز رسیدگی نشده :sad:
  • 0

#3 pcweb

pcweb

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 50 ارسال

ارسالی 1391/09/27 ساعت 19:24

IMP جان چرا یه جواب درست حسابی بهم نمیدین آخه؟

راستی من همون njavad69 هستم که تو.ی سایت hdaks عضو شدم
  • 0

#4 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/09/27 ساعت 19:46

من میخواستم توی سایت پرسش و پاسخ جوابتون رو بدم، دیدم اینجا هم باز پست ارسال کردید.
دلیل اینکه کسی به شما پاسخ نداده این هست که هم مشکل شما عجیب غریب هست و هم بدون بررسی سیستم نمیشه مشکل شما رو حل کرد. کلا بعد از آپگرید سیستم, از این مدل مشکلات زیاد پیش اومده و میاد.

شخصا جوابی برای این مشکل ندارم، اما اگر به دنبال رفع مشکل هستید (که من تصور نمیکنم این مشکل برای شما اهمیتی داشته باشد، اگر مهم بود ۲-۳ ماه صبر نمیکردید برای یک پاسخ) میتونید از دیتابیس بکاپ بگیرید، نسخه 9.7 رو نصب کنید و بکاپ دیتابیس رو برگردونید.

نظر شخصی من هم این هست که هیچ وقت از آپگرید سیستم استفاده نکنید!
  • 0

#5 pcweb

pcweb

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 50 ارسال

ارسالی 1391/10/01 ساعت 19:50

IMP,
اتفاقاً خیلی هم برام مهمه ولی چون هیچکسی جواب نداد دیگه بخیالش شدم. حتی واسه آقای محمد یکتا هم فایل مربوطه رو ارسال کردم ایشون گفتن بررسی میکنن ولی دیگه اصلاً ازشون خبری نشد.
اخه نمیتون دوباره از اول سیستم رو نصب کنم یکسری تنظیمات روی سایت فعلی انجام دادم اگه بخوام سیستم رو دوباره نصب کنم کلی دردسر برام پیش میاد

مشکلم درست شده. فقط نمیدونم چرا اینجوری شد و چطوری درست شده هیچ دستکاری انجام ندادم. خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!! :wassat:
بهرحال ممنونم از پاسخگوییتون
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی