پرش به

تصویر

مشکل در گروه های کاربری

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
12 پاسخ برای این موضوع

#1 raadsad

raadsad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1391/10/26 ساعت 19:37

با سلام
به یه مشکلی که تازگیا بهش بر خوردم..
من گروه های کاربری که ساختم. برای گروه مدیرا گزینه ویرایش مطالب رو بستم، ولی ویرایش مطلب خودش روی (بله) هست. ولی در این حالت حتی مطلب خودش رو هم نمیبینه. باید ویرایش مطالب هم بله باشه.
چیکار کنم؟
آیا مشکل از سیستم منه؟ یا کلا اینجوری میشه؟
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/10/26 ساعت 20:09

اگر اشتباه نکنم، زمانی که قابلیت ویرایش مطلب خود کاربر رو فعال میکنید، کاربر فقط در صفحه پروفایل خود و تا زمانی که مطلب تائید نشده باشه میتونه مطلب رو ویرایش بکنه و نه مطالبی که روی سایت منتشر و تائید شده اند.

البته خودم تست نکردم ولی فکر کنم اینجوری باشه.
  • 0

#3 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, PHP, SEO

ارسالی 1391/10/26 ساعت 20:22

raadsad,
تا اونجا که من میدونم وقتی که گرینه ویرایش مطلب رو می بندید دسترسی به ویرایش مطالب ارسالی در پنل مدیریت بسته میشه و در این حالت کاربر دیگه قابلیت ویرایش مطالب دیگران رو نداره
گزینه دوم هم مربوط به همون پروفایل میشه که علیرضا جان گفت
نکته
در هنگام ایجاد تاپیک موضوع مناسب انتخاب کنید الان این سوال شما مربوط به چه مشکلی از سیستم میشه؟؟؟
به بخش مناسب منتقل شد
  • 0

#4 raadsad

raadsad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 13:52

hamid7107,
شرمنده حمید جان بخاطر زدن تاپیک اشتباه.
IMP,
علیرضا من تایید مطلب رو نذاشتم برای دسته مدیرا. و خودم هم امتحان کردم. توی مدیریت نمیشه ویرایش کرد. فقط میشه تو صفحه سایت ویرایش سریع رو انتخاب کرد.
hamid7107,
منم می خوام همینجوری بشه که بقیه ی مدیرا نتونن مطالب همدیگه رو ویرایش کنن. فقط بتونن مطالب خودشون رو تغییر بدن که اینجوریم،وقتی گزینه ویرایش مطلب رو غیر فعال می کنم حتی نمیتونه مطلب خودش رو هم ببینه.
آیا برای این راه حلی هست؟
  • 0

#5 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 16:10

نقل قول: raadsad
من تایید مطلب رو نذاشتم برای دسته مدیرا. و خودم هم امتحان کردم. توی مدیریت نمیشه ویرایش کرد. فقط میشه تو صفحه سایت ویرایش سریع رو انتخاب کرد.

سیستم اینجوری کار میکنه که، اگر ویرایش مطالب رو بزارید برای گروه مدیر، میتونه تمام مطالب سایت رو ویرایش کنه.

اگر ویرایش مطالب رو غیر فعال کنید، ویرایش مطلب خودشون رو فعال کنی، فقط زمانی میتونند مطلب رو ویرایش کنند که، مطلب تائید نشده باشه و اونوقت در صفحه پروفایل خودشون میتونند مطلب رو ویرایش کنند.

در حالت عادی سیستم همینجوری کار میکنه مگر اینکه هک برای این کار درست کنید. :yes:

ویرایش:
متاسفانه بعضی از قسمتهای ترجمه شده مقداری فهمیدنش سخت هست مگر اینکه آدم بشینه سیستم رو تست کنه تا بفهمه چی به چی هست! برای مثال، این مشکل شما نیاز به هک یا کار خاصی نداره. شما تنظیمات زیر رو انجام بده:

دسترسی به پنل مدیریت: بله
ویرایش مطالب: بله
ویرایش مطلب خودش: بله
ویرایش مطالب در محدوده ی تعیین شده: خیر

حالا مدیر شما، در قسمت ویرایش مطالب سایت، فقط مطالبی که خودش فرستاده رو میبینه!

والا خود من هم تا همین لحضه از این ماجرا خبر نداشتم، چون ترجمه این قسمت از مدیریت زیاد قابل فهم نبود...

• 0

#6 raadsad

raadsad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 19:45

علیرضا فک کنم دیگه این تاپیک زدن داشت :yes:

واقعا ممنون. اگه تورو نداشتیم چیکار می کردیم؟ :fellow: فدات
  • 0

#7 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 19:59

علیرضا فک کنم دیگه این تاپیک زدن داشت
واقعا ممنون. اگه تورو نداشتیم چیکار می کردیم؟ فدات

خواهش میشه دوست عزیز. :flower:
والا اگر من نباشم فکر کنم نصف کاربران اینجا باید یک نفر دیگه رو پیدا کنند تا صبح تا شب پیغام خصوصی بفرستند توهین کنند یا تاپیک بزنند و توهین کنند.
  • 0

#8 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 20:24

IMP,
مخلص بهترین کاربر دیتالایف انجین هم هستی
بنظرم اومد زدن دکمه تشکر کافی نیست
من خودم خیلی وقت بود دنبال مفهوم این عبارت "محدوده تعیین شده" بودم که الان کاربردشو فهمیدم
فقط یه سوال
این محدوده رو میشه واقعا تعیین کرد؟؟؟
raadsad,
خواهش میشه
ای کاش همه کاربرا مثل شما منطقی باشن و اینطور تذکرات رو توهین و تمسخر برداشت نکنند :love:

نقل قول: IMP
والا اگر من نباشم فکر کنم نصف کاربران اینجا باید یک نفر دیگه رو پیدا کنند تا صبح تا شب پیغام خصوصی بفرستند توهین کنند یا تاپیک بزنند و توهین کنند.

علیرضا جان شعور افراد با هم متفاوته مثلا همین آقا پدرام یکی از اون کاربرای دوست داشتنیه
همه جا خوب بد هست
  • 0

#9 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1391/10/27 ساعت 20:30

نقل قول: hamid7107
من خودم خیلی وقت بود دنبال مفهوم این عبارت "محدوده تعیین شده" بودم که الان کاربردشو فهمیدم
فقط یه سوال
این محدوده رو میشه واقعا تعیین کرد؟؟؟

توی قسمت مدیریت گروه های کاربری، تب دوم که مربوط به مطالب هست، اون ۳ تا قسمت اول که مربوط به تعیین دسترسی گروه کاربری به مطالب و بخش ها است رو اگر مشخص کنید و بر روی "همه" نذارید، اونوقت باید "ویرایش مطالب در محدوده ی تعیین شده:" رو روی "بله" بزارید! چقدر پیچیده شد! :lol: توی تب دوم میتونید محدوده رو تعیین کنید :yes:
  • 0

#10 raadsad

raadsad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1391/10/28 ساعت 12:05

IMP,
علیرضا جان، بعضیا شعورشون تا این حده. یکی که وارد یه انجمن میشه و میبینه همه ی کاربرا و مدیرا بدون هیچ درخواستی تمام دانش خودشون رو رایگان به اشتراک میزارن و فقط انتظار احترام دارن و اینو نمی فهمه. همون باید جوابش رو ندی. بازم ممنونم ازتون
hamid7107,
حمید جان شما به ما لطف دارین. ما در اون حد هم می گین نیستیم.
تنها کاریم که می تونیم بکنیم همین زدن دکمه تشکر هست.
--------------------------------------
فقط یک سوال هم داشتم. درست به این تاپیک ربطی نداره ولی خواستم بی خودی یه تاپیک دیگه نزنم. اگه اشکال داشت وویرایش کنید مطلب رو.
من وقتی جدولی میسازم، تا وقتی ارسال نکردم همه ی خط چین ها هست. ولی بعد از ارسال خط چین های جدول حذف میشه. آیا اینا فقط برای جدا کردن تو اون قسمت هست یا من درست انجام نمیدم؟
  • 0

#11 aliarian

aliarian

علی آریان

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 820 ارسال
  • مهارت ها: HTML, CSS, js

ارسالی 1391/10/28 ساعت 19:05

raadsad,
بهتر بود تایپیک جدیدی باز میکردین چون به گفته خودتون ربطی به این تایپیک نداره. و در اینده به درد کس دیگه ای نمیخوره. شما منظورت از خط چین چیه؟ اگه منظورتون سلول های جدول هستش از قسمت درج یا ویرایش جدول باید به جدولت حاشیه بدی.

مشکل در گروه های کاربری

• 0

#12 hamid7107

hamid7107

مدیریت سایت

• مدیر سایت
  • 1,133 ارسال

ارسالی 1391/10/28 ساعت 19:13

raadsad,
ای کاش یه تاپیک جدید وا میکردی :feel:
نسخه؟؟ نوع ویرایشگر؟
تا اونجایی که من میدونم اون ها فقط خطوط راهنما هستند
البته ابن به این معنی نیست که جدول حاشیه نداره
داره ولی رنگش سفیده
در هنگام درج در تب دوم (پیشرفته) قسمت رنگ حاشیه (مربوط به نسخه 9.5)

ولی خواستم بی خودی یه تاپیک دیگه نزنم

بیخودی نیست :love:
برای ما که فرقی نداره کجا جواب بدیم ولی این کار باعث میشه که اگر شخص دیگری به این سوال شما نیاز داشت به جای اینکه بیاد و یه تاپیک جدید برنه و ما دوباره جواب بدیم با جستجو به جوابش میرسه
البته اگه قبل از ایجاد تاپیک جستجو بکنه :lol:
حالا متوجه فرقش شدی :feel:

موفق باشی :flower:

**جواب همزمان بوده :love: با تشکر از علی آریان عزیز**
  • 0

#13 raadsad

raadsad

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 29 ارسال

ارسالی 1391/10/29 ساعت 21:28

مرسی حمید و علی جان.
اگه میشه کلا این پست ها در مورد این موضوع رو حذف کنید. تا یه تاپیک دیگه بزنم. چون جواب توی اینا نیست و بقول خودتون یه تاپیک هم با این موضوع باشه. ممنون
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی