پرش به

تصویر

دیتابیس بازگردانی نمیشه ؟

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7 پاسخ برای این موضوع

#1 mob2ni

mob2ni

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 208 ارسال

ارسالی 1388/06/31 ساعت 11:19

سلام من از دیتابایس از Phpmyadmin یه بک آپ گرفتم حالا که می خوام تو همینجا تو دیتابیس Import کنم این ارور میده چی کار کنم ؟

Error
SQL query:

-- -- Dumping data for table `dle_banners` -- INSERT INTO `dle_banners` (`id`, `banner_tag`, `descr`, `code`, `approve`, `short_place`, `bstick`, `main`, `category`, `grouplevel`) VALUES (1, 'header', 'datalife', '

', 0, 0, 0, 0, '0', 'all'), (2, 'nodeclick', 'nodeclick', '', 0, 3, 0, 0, '0', 'all'), (3, 'node', 'node', '', 1, 1, 0, 0, '0', 'all'), (4, 'taktarh', 'تک طرح', '', 1, 1, 0, 0, '0', 'all'), (7, 'farspix', 'farspix', '
MySQL said:

#1062 - Duplicate entry '1' for key 1

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 0

#2 saron

saron

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 182 ارسال

ارسالی 1388/06/31 ساعت 11:22

به احتمال زیاد از ورژن بالاتری استفاده کردین و می خواین در ورژن پائینتر ایمپورت کنید. یا داده ها رو دستکاری کردین.
به نظر من بهترین راه استفاده از بک آپ خود دیتالایف انجین هست
موفق باشید
  • 0

#3 mob2ni

mob2ni

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 208 ارسال

ارسالی 1388/06/31 ساعت 11:26

از ورژن 8 بک آپ گرفتم و حالا تو 8.2 می خوام Import کنم در ضمن بازگردانی دیتابیس رو از کنترل پنل میزنم پنجره ای باز میشه و مینیویسه Done دیگه چیزی نمیاد ؟

که بخوام از اونجا بازگردانی کنم ؟

؟

اینم قسمت بازگردانی خود دیتالایف انجین که با اینترنت اکسپلورر 7 امد بالا اونم اینجوری
????????? ??????????? / ??????????????
?????????????? ?? ?? ????????? ????? ??????????? ? ?? `mob2ni_mob2ni`.
??????! ?? ?????? ????!
?????? ???????:

کار نمیکنه ؟ چی کار کنم ؟! بازم از 8 استفاده کنم ؟
  • 0

#4 saron

saron

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 182 ارسال

ارسالی 1388/06/31 ساعت 12:03

این مطلب رو بخونید

http://datalifeengine.ir/problems-fix/928-tgheer-colation-bank-az-cp1251-bh-utf8-v-rfa.html

موفق باشید
  • 0

#5 mob2ni

mob2ni

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 208 ارسال

ارسالی 1388/07/01 ساعت 12:22

اگر منظورتون تغییر Colcolation بود که ماله من دیتابیس از اول رو Utf8ست بود دیتالایف انجین 8.2 هم که رو Utf8 ست هست پس از این لحاظ مشکل نداریم و اگه منظورت علامت سوال های قسمت بازگردانی بک آپ است که اینجوری حل نمیشه چون قسمت کنترل پنل فقط این قسمتش این ایراد رو داره در کل بازم نفهمیدم چی کار کنم ؟

چی کار کنم ؟ بازم از 8 استفاده کنم ؟ یا میشه قسمت بازگردانی 8 رو رو 8.2 نصب کرد تا علامت سوال نشون نده ؟

یا یه کاری دیگه کنم ؟
  • 0

#6 mob2ni

mob2ni

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 208 ارسال

ارسالی 1388/07/03 ساعت 09:20

نگفتین چه خاكی تو سرم بریزم ؟
  • 0

#7 Arash.N

Arash.N

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 368 ارسال

ارسالی 1388/07/03 ساعت 13:21

شما از admin نسخه 8.0 بکاپ بگیرید و از admin نسخه 8.2 بازگردانی کنید تا مشکلی نباشه flower
  • 0

#8 mob2ni

mob2ni

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 208 ارسال

ارسالی 1388/07/05 ساعت 11:23

دیگه امکان بک آپ گیری به هیچ وجهی امکان نداره میشه یه نگاه بندازین ببین چرا این Import نمیشه این دیتابیس من هست ؟!!!!

دیتابیس من

pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray pray
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی