پرش به

تصویر

نصب دیتالایف انجین روی لوکال

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

#1 hossein2013

hossein2013

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 12 ارسال

ارسالی 1392/01/16 ساعت 09:42

سلام، من قبلا از جوملا استفاده می کردم ... حالا میخوام از دیتالایف انجین استفاده کنم ... اگه بخوام دیتالایف انجین را روی لوکال نصب کنم ... از کدام ورژن استفاده کنم بهتره ؟؟؟ 9.8 یا 9.8 نگارش ویژه ؟؟؟؟؟؟
در سرعت سایت تفاوت با هم دارند ؟؟؟؟

• 0

#2 maya

maya

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 371 ارسال

ارسالی 1392/01/16 ساعت 09:47

برای نصب فرقی نمیکنه از کدوم استفاده کنی. تفاوت اون دو تا تو اینه که نگارش ویژه با امکانات و ماژول های بسیار بسیار بیشتره.
در سرعت هم تاثیری نداره و بستگی داره شما چه ماژولی رو توی صفحه سایتت بخوای فراخوانی کنی.
البته نگران سرعت نباش چون دیتالایف انجین نسبت به جوملا دارای سرعت بیشتر و امنیت 1000برابره.(اصلا جوملا امنیت نداره)
موفق باشی
  • 0

#3 hossein2013

hossein2013

عضو جدید

• عضو سایت
  • ستاره
  • 12 ارسال

ارسالی 1392/01/16 ساعت 09:50

توی این یک ماه اخیر زیاد تحقیق کردم که جوملا بهتره یا دیتالایف انجین ... بیشتر تشویق شدم که بیام دیتالایف انجین

فقط شنیدم که نصب پلاگین هاش یک کم سخته و برای من که آشنایی چندانی به برنامه نویسی سایت ندارم مشکل هست ... امیدوام که بتونم با دیتالایف انجین ادامه بدم ... اول روی لوکال نصب می کنم ببینم چی میشه .. مرسی دوست عزیز
  • 0

#4 حمید یوسفی

حمید یوسفی

سوپراستار

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستاره
  • 1,239 ارسال

ارسالی 1392/01/16 ساعت 12:47

maya,
در صورتی که با مسائل امنیتی و لا اقل برنامه نویسی آشنایی ندارید، لطفا از اظهار نظر های نسبی در خصوص سیستم های مدیریت محتوا در انجمن خودداری کنید.

hossein2013,
به جمع ما خوش آمدید، دیتالایف انجین علاوه بر یک وب سایت خوب، به شما دانش و تجربه برنامه نویسی را نیز ارائه می کند. به این ترتیب با نصب هر افزونه یا تغییری با یک نکته برنامه نویسی و طراحی آشنا می شوید. امیدوارم از کار با سیستم لذت ببرید.

موفق باشید

#تصحیح املایی: با تشکر از دوستان با دقت :fellow:
  • 0

#5 milad

milad

پروفشنال

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستاره
  • 571 ارسال

ارسالی 1392/01/16 ساعت 13:10

نقل قول: mister.yousefi
به این ترتیب با نسب هر افزونه یا تغییری با یک نکته برنامه نویسی و طراحی آشنا می شوید.

نصب به این صورت نوشته میشه!!!کاربر maya درست میگه دیتالایف انجین امنیتش از جوملا بیشتره اما توی نسخه 9.7 و 9.8 باگ جزئی وجود داره که بنده کسی رو میشناسم که به گفته خودش به سختی میتونه هک کنه سایت رو :fellow:
در مورد سرعت هم اگه یه سری از ماژولها مثل کاربران آنلاین روی سیستم نصب بشه یه مقدار روی سرعت سایت و منابع سرور تاثیر داره :smile:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی