پرش به

تصویر

مشکل مازول Arrowchat در تنطیم prefix

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

#1 omid0711

omid0711

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 39 ارسال

ارسالی 1392/06/26 ساعت 13:22

سلام

من ماژول arrowchat رو دانلود کردم و فایلای هماهنگ کردنشم با دیتا لایف از همینجا دانلود کردم
ولی وقتی همه تنظیمات رو انجام میدم میرسم به آخرش
همونجا که prefix رو جلوش مینویسیم _dle بعد میزنیم که تموم بشه این ارور رو بهم میده:

Your table prefix is incorrect. We tried to retrieve information from the table "dle_users" and could not do so. You might also receive this error if you're not using the same database that your exisiting integration is on. Please check the prefix and consult the ArrowChat documentation if you continue to have problems.

نمیدونم مشکل از چیه
از سیستم یا از هاست
ممنون میشم راهنماییم کنین..

++ رو هاست قبلیم جواب میداد (هاست رایگان بود) ولی چند روز پیش یه نامحدود خریدم و به مدیر هاست گفتم همه چیزو انتقال داد به جدیده
بعدش دیدم نوار چت پایین نیستش
منم پاکش کردم از اول نصب کنم ولی به این مشکل میخورم..

ممنون میشم راهنماییم کنین چون هاستم رو انتقال دادم فقط برا اینکه این ماژول رو سی پی یوش بکشه..
ولی الان...
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/06/26 ساعت 15:01

متن خطا بدین شرح میباشد:

پیشوند تیبل دیتابیس شما اشتباه بید. سیستم سعی میکنه که اطلاعات رو از تیبل dle_users دریافت بکنه اما موفق نمیشه. احتمال داره این خطا رو به این دلیل دریافت کنید که از یک دیتابیس مشترک برای هماهنگ سازی اسکریپت با دیتالایف انجین استفاده نکردید. لطفا قسمت تنظیمات پیشوند دیتابیس رو در فایل راهنمای اسکریپت ArrowChat مطالعه کنید.

فکر فکر کنم جوابتون رو گرفتید. در ضمن، هیچ ماژولی وجود نداره! اون یک اسکریپت کاملا جدا از سیستم دیتالایف انجین هستش! فقط اطلاعات کاربران رو از دیتابیس دیتالایف انجین میگیره تا با دیتالایف انجین هماهنگ بشه. برطرف کردن مشکلاتش هم ارتباطی با ما نداره و توی توضیحات مطلب هم قید شده. من فقط فایل هماهنگ کننده بین دیتالایف انجین و اون اسکریپت رو درست کردم و مشکلات اون اسکریپت رو هم باید تووی انجمن خودشون مطرح کنید و نه اینجا! :smile2:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی