پرش به

تصویر

حذف اتوماتیک تصاویر پس از چند روز

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

#1 p30mania

p30mania

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 170 ارسال

ارسالی 1392/07/25 ساعت 17:30

سلام
توی تنظیمات سیستم یک گزینه هست به نام "حذف اتوماتیک تصاویر پس از چند روز" که به طور پیشفرض عدد دو درج شده
می خواستم بدونم کاره این قسمت چی هست؟ (منظورم این هست که این گزینه شامل کدوم تصاویر می شه)
تصاویری که از طریق خوده دیتالایف انجین آپلود شده باشه؟ (شامل پست ها می شه یا فقط صفحات اضافی یا ... ؟)
راهی برای غیرفعال کردنش نیست؟
خواستم عدد صفر رو وارد کنم ولی تاپیک زیر رو پیدا کردم :

http://forum.datalifeengine.ir/topic_3490

فعلا عدد 3650 یعنی برای 10 سال رو گذاشتم ولی الان دارم به این فکر می کنم که ممکنه دیتابیس رو به سنگین کنه!

ممنون می شم دوستانی که در مورد این گزینه اطلاعات کافی دارن، توضیح کاملی بدن
با سپاس از لطف دوستان

• 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/07/25 ساعت 17:54

برای مثال، شما هنگام ارسال مطلب، 10 تا تصویر آپلود میکنید، بعد، از ارسال و انتشار مطلب پشیمون میشید! تصاویری که آپلود کردید بلاتکلیف میمونند توی دیتابیس و سرور. حالا اینجا تعیین میکنید که اگر تصویر چند روز بلاتکلیف بود حذف بشه! این پاکسازی برای تصاویر و فایلهای مطالب انجام میشه و تاثیری روی صفحات اضافی ندارد. فقط هم تصاویر و فایلهایی رو شامل میشه که بوسیله دیتالایف انجین آپلود کردید و توی دیتابیس ذخیره شده اند.

حالا شما چه دلیلی داره تصاویر و یا فایلهایی که با سیستم آپلود میکنید و هیچ وقت هم استفاده نمیکنید رو 10 سال نگه دارید؟
  • 0

#3 p30mania

p30mania

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 170 ارسال

ارسالی 1392/07/25 ساعت 19:07

IMP,
آهان، پس تصاویری که استفاده ای نمی شن رو حذف می کنه
فکر کردم برای تصاویر خوده مطالب هست، چون الان یک مورد حذف شد و علتش رو متوجه نشدم (فکر کردم به خاطر همین گزینه بوده)
از اینکه دانش و وقتتون رو در اختیار دیگران قرار می دید، صمیمانه تشکر می کنم. :love:
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی