پرش به

تصویر

سوالی در مورد پلاگین گالری تصاویر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

#1 mohamad2012

mohamad2012

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 19:31

سلام ببخشید یک سوال در مورد این پلاگین های گالری که در سایت هست داشتم
من میخوام توی بعضی از پست های سایتم گالری قرار بدم فقط توی بعضی از پست هام مثلا اون پست تصویر باشه که به صورت البوم در بیاد مثل این پلاگین ها
آیا با این پلاگینا میشه این کارو کرد؟

میشه لطفا راهنمایی کنید
  • 0

#2 IMP

IMP

مدیر بازنشسته

• عضو سایت
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 4,928 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 21:26

چیزی به اسم پلاگین توی دیتالایف انجین وجود نداره :yes:
در مورد سوالتون هم خیر. البته میتونید از گالری Titan استفاده کنید که روسی هست و توی مطالب هم میتونید به نمایش بزارید و یا از اسلایدر استفاده کنید و ...
  • 0

#3 mohamad2012

mohamad2012

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 21:32

ممنون از پاسخ گویی اینو ببینید:
http://www.datalifeengine.ir//1330-full-flash-image-gallery-module.html
این چیکار میکنه؟کلا سایت رو گالری میکنه یا پست؟
  • 0

#4 malekdaemon

malekdaemon

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 34 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 21:38

سلام.همانطور که در طریقه نصب ذکر شده ادرس گالری این میشه:
YourSite.ir/index.php?do=gallery
  • 0

#5 Adrian

Adrian

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 22:03

نقل قول: mohamad2012
من میخوام توی بعضی از پست های سایتم گالری قرار بدم فقط توی بعضی از پست هام مثلا اون پست تصویر باشه که به صورت البوم در بیاد مثل این پلاگین ها

با سلام به شما و اجازه از مدیر محترم
دوست عزیز یه ماژول خیلی ساده برای این منظور هست که می تونید برای مطلبتون چنتا عکس خارج از متن مطلبتون به عنوان گالری عکس استفاده کنید
من این ماژول رو قبلا فارسی کردم ولی متاسفانه به محض تغییر و فارسی سازی چهارتا لینک اصلی ماژول در مدیریت کلا بهم میریخت و این شد که منتشر نشد و دیگه دنبالش نرفتم
حال از اون بگزریم شما با استفاده از امکانات دیفالت سیستم می تونید این کار رو بکنید
یه اسکریپت slideshow یا lightbox یا هر چیزی که خوشتون اومد رو در fullstory قرار بدید
از تگ ها {image-x} هم میتونید برای نمایش عکساتون استفاده کنید
یه نکته هم این که اگر باز ممکنه تعداد عکس های گالریتون در هر پست متفاوت باشه می تونید از فیلد های اضافی مطلب مبنی بر صحت وجود عکس ها کمک بگیرید و یه سیستم کوچولو واسه خودتون درست کنید! :delicious:
(راه های گوناگون دیگری هم ممکن وجود داشته باشه،مثلا برای نمایش و صحت تصویر کلا از فیلد اضافه استفاده بشه)
نکته:اگر احیانن چندین آلبوم که که خودش شامل چندین عکس میشه منظورتون هست ،بحث فرق می کنه! هر چند با کمی تیزهوشی اونم قابل نمایش هست
واقعا در این موارد دیتالایف انجین یکی از بهترین هاست،با امکانات دیفالت و بلاک پیشرفته میشه یه کارایی کرد که حتی فکرشو هم نمی کنیم :yes:
  • 0

#6 mohamad2012

mohamad2012

عضو سایت

• عضو سایت
  • ستارهستاره
  • 33 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 22:12

ممنون امامن نمیتونم کد بنویسم میشه کدشو بنویسید منم میخوام طوری باشه که مثلا توی یه پست یه گالری با تعدادی عکس قرار بدم و در واقع اون فقط عکس باشه نه متن
  • 0

#7 Adrian

Adrian

کاربر فعال انجمن

• عضو سایت
  • ستارهستارهستاره
  • 299 ارسال

ارسالی 1392/10/26 ساعت 22:43

mohamad2012,
مثلا توی یه پست یه گالری با تعدادی عکس قرار بدم و در واقع اون فقط عکس باشه نه متن

این مورد برای سایت های خبری که یه موضوع به عنوان گالری تصویر یا اخبار تصویری اختصاص میدن دیده شده
به صرف کد نویسی مشکل شما حل نمیشه دوست عزیز
من ساده و خلاصه مجدد راهنماییتون می کنم اگر موفق شدید انجام بدید که هیچ در غیر این صورت در بازاچه درخواستتون رو مطرح کنید دوستان حالا چه حرفه ای چه متوسط حتما براتون انجام میدن
1- یک فایل خالی (.tpl) درون پوشه قالبتون ایجاد کنید و مثلا fullstorygallery بنامید
2- یک موضوع جدید ایجاد کنید،هنگام ساخت در محل قالب ادامه مطلب نام فایل قبلی را وارد کنید
3- یک اسکریپت ساده و مناسب با گالری و با سلیقه خودتون که تعدادشون به بینهایت هست انتخاب و دانلود کنید
4-اسکریپت رو در همون فایل خالی قرار بدید و به طور کامل با قالب خودتون ست کنید**
5-به تعداد حداکثر تصاویری که ممکن باشه داشته باشید فیلد اضافه اختیاری مطلب بسازید
6-ست کردن فیلد های اضافی مطلب که حاوی عکس های گالری شما هستن با اسکریپت گالری.
با استفاده کردن از قابلت xfgiven در فیلد های اضافی نهایت استفاده برای کاهش دادن حداکثر عکسهاتون رو ببرید(در صورت نداشتن آگاهی به راهنمای تگ ها مراجعه کنید)
پایان کار (این مراحل نظر شخصیم و بسیار سریع بودطبیعتا بهترین نیست ولی اگر برید حتما به جواب می رسید)
موفق باشید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــ
** این قسمت نیاز به بررسی با قالب مورد استفاده شما و همچنین اسکریپتی که انتخاب کردید رو دارد و نمی شود توضیحات کامل داد و باید از HTML و CSS مطالب مقدماتیش رو آموزش دیده باشید.
  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی